0

@gumaz świrski, łobajtek itp

7

Już qurdupel się rzuca jak wszą na jajach.

7

Kaczy mówi że jest duży wzrost cen, taa inflacja 4,5 w kwietniu 4,1 w maju.

1

@ferdas_rawa no głodem nie ale za energię, części i sprzet to miał problem.

1

@Ls0811 pamiętam czas gdy rolnicy szczególnie ci drobni miesiąc przed wyplatą środków przychodzili do banku i pytali się czy mają już wypłacone środki z UE. A mojemu wujowi z ok. 25 h te dopłaty ratowały budżety.

1

@Maciej_T wierzą w globalną zagładę klimatyczną. Widzę że eksperci itp od tego tematu mogą się od Ciebie uczyć.

2

@Ls0811 no jeśli wam nie pasują albo są niepotrzebne Ewa nic wam nie dają te dopłaty itp z UE to może przerzucimy je na tych tych co pracują poza rolnictwem.

0

@Michael24 pogarda dla osób z niższym wykształceniem. No coż mam sporo takich znajomych w tym jest kilku co zaczynają i kończą dzień 100ml i browarkiem. I kiedy była dyskusja na temat wyborów na kogo głosuje to pierwsze ich teksty to; na pedałów, imigrantowto, niemców, to wypi....j z Polski itp żadne argumenty, fakty itp do nich nie docierały. Niewiedza,stek wyzwisk, obrażania i grożenia to były ich argumenty.

0

@Starrk on i wszystkie zgody kibolskie wypowie.

2

@Maciej_T to dlaczego przez te 8 lat nie płaciłem taniej. A czy teraz są te burdy. Zielony ład to chyba morawiecki podpisał a kaczor i Wojciechowskim go zachwalali to o co tu chodzi.

0

@Michael24 a pogarda dla osób LGBT.

38

Jpdl, co za kraj co za ludzie.

0

@Commando a ja nie przyjmuje Piotrowicza, Pawłowicz, świeczkowskiego , radzika, Nowackiego, jedraszewskiego, rydzyka itp stada pachołkow pisu.
A jakich sojuszników Węgrów z Orbanem, Słowaków z Fico to ja dziękuję. Jeszcze Łukaszenki brakuje z bialorusią. Jpdl

0

@Prorokk 8 lat z całą machiną miniserstwa sprawiedliwosci z własnymi prokuratorami, sędziami, SN, TK , pegasusem itp i nie mogli rozliczyć Rafała i Tuska.
A co do rozgrzeszenia przez rydzyka nie nie po kościelnemu ale tak w lekkiej formie na urodzinach RM.

1

@Commando czyli polexit.

0

@Death_voice no czytam o ustawce Donka i Karola. No i powiem że Karol w tym wypadł gorzej.

1

@Commando a z prawej strony kryształy.

2

@Roobo pewnie ich nie znał, tak przechodził koło tej ustawki i go poprosili o pomoc w bijatyce.

7

@Commando w jakich jednych. PO 3D, PSL i lewica gdzie w jednych . W jednych to była przez 8 lat , sejm, prezydent, TK, SN itp. jakoś wtedy nie słyszałem podobnych głosów z tej strony.

3

@Commando Nawrocki jest niewiarygodny. Gość podpisuje lepiej niż Duda.

0

@Prorokk a wiesz o co mi chodziło w tym cytacie. O prawych jak rydzyk.jal czytam komentarze zwolenników Karola to wlaśnie ten text rydzyka mi się przypomina. On rozgrzeszał księży pedofili z uśmiechem na twarzy w obecności ministra sprawiedliwości i rzecznika praw dziecka. Tak teraz prawi rozgrzeszają Karola z ustawek, sutenerstwa i mało uczciwie przejętego mieszkania i paru innych rzeczy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Prorokk co ty piszesz. Co z ofiarą chłopie. Co jej poradzisz mądralo.

0

@Prorokk a co z ofiarą, też ma żałować.

5

"To, że ksiądz zgrzeszył, no zgrzeszył. A kto nie ma pokus? Niech się pokaże."

0

@John_Doe mądralo a co powiesz o tych kibolach co biją zwykłych kibiców czy np jak ostatnio zrywają ubrania itp.

0

@Michael24 ja z nim panienek nie woziłem.
A jak się znajdą to co wtedy, napiszesz że sfałszowane.

0

@MessiSuarezNeymar a wyznawcy pisu też tanio skóry nie sprzedadzą.
Zaraz powiedzą że Karol woził dziewczyny na scholę do koscioła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?