kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawrocki decyzją prezesa a nie obywateli .
0
@Seledynowy podobno tylko krowa nie zmienia poglądoŵ. A czytając kom. Na ten temat to pewnie ci wszyscy którzy tak to krytykują nigdy nie zmienili zdania w żadnym temacie.
1
@Stinger_ jedyne co przyjął to pisowską kasę.
2
@Kgorecki2500 ty to jastes jak kowalski janusz. On ma fobie Tuska a ty Trzaska.
0
Kobiety, dzieci i starcy to coś złego ze za nimi się wstawił
3
O jest ten co w czterech literach pisu siedzi z łbem.
0
@Michall99 patrz tylko oni zmienili zdanie z wszystkich pllitykoŵ. Daj tej reszcie po kamieniu.
2
Nawrocki nic nie uważam i jego chyba też nie uważają.
1
@Kgorecki2500 wojciechowski i morawiecki Zielony ład jest złoto a teraz jest bee.
1
Ten hulajnoga jak nie II tura to telefon.
0
@Transu96 zna pan min. Waszczyka, prezes Kaczyński- Nie znam człowieka .
0
@turhiay ale Waczyk ich uprzedził i wpuszczałem za kasę.
0
@turhiay Nawrocki znowo PO, PO. Wszystko to wina PO i Tuska.
0
Jest i piątka naziolska.
1
Jest i pacynka Kaczyńskiego.
3
Braun ruska onuca.
0
@Arden tyszka za długo z kukizem przebywal. A ze trn drugi okazał się polityczną szmatką to i Kto z kim przestaje, takim się staje.
1
@jacobFCB Marlej i ja koncowe sceny jak rodzina żegna sie z umiejącym psem.
0
@AlexDark00 sorry ty to chyba janusz kowalski jesteś. Fobie masz na punkcie Donka jak ten przyglup z pisu.
0
@Criss18Barca za to na zylecie większość prawilnych katoli ujaranych kadzidłem wypełnionym zielskiem albo innym goownem, nie kradną nie diluja codziennie w kosciele komunię sw przyjmują , encykliki papieża czytają i w życie je wcielają.
Weź przestań wstawiać gownisny przekaz z zylety itp. Belki w swoim oku nie widzą .
1
@blakkudium jakby za tym szedł walkower to skonczyli by z takimi zagraniami. Chyba tylko w pn są takie patologie jak nie chlopcy od podawania to ktoś ze sztabu.
0
@Ostatnikrwawygang qrcze, to nielichi ciężar dziwigasz.
0
@tomek8756 od x czasu wiadomo ze jacek piekara to q...a stara.
0
@Kamilos84 oni takich młodych nie chcą bo by za dlugo rzadzili.
0
@Katalończyk 99 vance byl wczoraj u niego. Przypadek.
0
@Kamiloza91 cała wierchuszka watykańska nie dopusci do tego. Za dobrze im się tam im wszystkim żyje.
2
Co oni maja z tymi podaniami to tragedia.
0
To olmo podał niewiadomo do kogo zreszta wcześniej tak i lewy oraz termin tak podawali.
0
@Lionel_Messi10 olmo tak podawal
0
Brawo olmo. Co za frajerzy.