0

Nawrocki decyzją prezesa a nie obywateli .

0

@Seledynowy podobno tylko krowa nie zmienia poglądoŵ. A czytając kom. Na ten temat to pewnie ci wszyscy którzy tak to krytykują nigdy nie zmienili zdania w żadnym temacie.

1

@Stinger_ jedyne co przyjął to pisowską kasę.

2

@Kgorecki2500 ty to jastes jak kowalski janusz. On ma fobie Tuska a ty Trzaska.

0

Kobiety, dzieci i starcy to coś złego ze za nimi się wstawił

3

O jest ten co w czterech literach pisu siedzi z łbem.

0

@Michall99 patrz tylko oni zmienili zdanie z wszystkich pllitykoŵ. Daj tej reszcie po kamieniu.

2

Nawrocki nic nie uważam i jego chyba też nie uważają.

1

@Kgorecki2500 wojciechowski i morawiecki Zielony ład jest złoto a teraz jest bee.

1

Ten hulajnoga jak nie II tura to telefon.

0

@Transu96 zna pan min. Waszczyka, prezes Kaczyński- Nie znam człowieka .

0

@turhiay ale Waczyk ich uprzedził i wpuszczałem za kasę.

0

@turhiay Nawrocki znowo PO, PO. Wszystko to wina PO i Tuska.

0

Jest i piątka naziolska.

1

Jest i pacynka Kaczyńskiego.

3

Braun ruska onuca.

0

@Arden tyszka za długo z kukizem przebywal. A ze trn drugi okazał się polityczną szmatką to i Kto z kim przestaje, takim się staje.

1

@jacobFCB Marlej i ja koncowe sceny jak rodzina żegna sie z umiejącym psem.

0

@AlexDark00 sorry ty to chyba janusz kowalski jesteś. Fobie masz na punkcie Donka jak ten przyglup z pisu.

0

@Criss18Barca za to na zylecie większość prawilnych katoli ujaranych kadzidłem wypełnionym zielskiem albo innym goownem, nie kradną nie diluja codziennie w kosciele komunię sw przyjmują , encykliki papieża czytają i w życie je wcielają.
Weź przestań wstawiać gownisny przekaz z zylety itp. Belki w swoim oku nie widzą .

1

@blakkudium jakby za tym szedł walkower to skonczyli by z takimi zagraniami. Chyba tylko w pn są takie patologie jak nie chlopcy od podawania to ktoś ze sztabu.

0

@Ostatnikrwawygang qrcze, to nielichi ciężar dziwigasz.

0

@tomek8756 od x czasu wiadomo ze jacek piekara to q...a stara.

0

@Kamilos84 oni takich młodych nie chcą bo by za dlugo rzadzili.

0

@Katalończyk 99 vance byl wczoraj u niego. Przypadek.

0

@Kamiloza91 cała wierchuszka watykańska nie dopusci do tego. Za dobrze im się tam im wszystkim żyje.

2

Co oni maja z tymi podaniami to tragedia.

0

To olmo podał niewiadomo do kogo zreszta wcześniej tak i lewy oraz termin tak podawali.

0

@Lionel_Messi10 olmo tak podawal

0

Brawo olmo. Co za frajerzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?