kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co Hadaj odpalił blanta przed debatą to jego.
0
@Prorokk no zobaczymy czy bedą prozachodni czy dupolizy putina jak prawactwo np w Polsce typu konfa czy korona.
1
@Foton czy on zapala je w swoim urzędzie. Text pisał byly prezes elwaru za czasow pisu dodatkowo solidarnościuch. A co do krzyża zeby z nim sie tak afiszowac itp moze najpierw niech zaczną żyć jak Pan Bóg im przykazał. A nie gęby tylko krzyzem , wiarą i Bogiem sobie wycierają.
0
@turhiay no prawie jak putin, orban i łukaszenka 105 % poparcia. Kolejnym kraj na pasku putina.
0
@barcelonaLM no to zrobiła się z tego taśemka kapiszonów.
1
@marcin62 były śmichy że Zelenski prezydent komik a tu wychodzi ze trumpek to pajac jakiego jeszcze nie bylo na urzędzie prezydenta USA.
0
@tbas fico, orban teraz simion putin pewnie sie nie spodziewałem ze moze mieć swoich w europie jako glowy panstwa. Ruskie scierwa zawsze będą ścierwami.
1
@ikar34 coż kibolom są bliższe tematy jak ten https://wiadomosci.onet.pl/rzeszow/pseudokibice-handlowali-narkotykami-na-wielka-skale-akcja-cbsp/kdyglet ew
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1186606/tak-wygladal-stadion-narodowy-po-finale-pucharu-polski-mamy-zdjecia
A ze lubią sobie wycierać gęby BHO i patriotyzmem np na gaciach to blizej lm do konfy, korony albo pis.
0
@sergio5 i 24 h poszły w ...du
5
@Fantastyczny Chłopiec matka mocno zryty ms dekiel.
2
Gual to jest dno i tandeta piłkarza.
2
Ale go ukarali. Pewnie ze śmiechu pęka w szpitalu. Totalny debilizm liczyć mu karę i tak nie moze grać przez kontuzję. Tam to chyba siedzą nie-doye-by mózgowe.
5
Spóźniają sie na trening, odprawę pewnie kierownik z roboty nie chcial ich wcześniej zwolnić.
0
Czy kara jaką dostanie będzie wchodziła w ten okres czy jest liczona kiedy zawodnik jest dostępny go gry.
1
@LOPEZ16 no ona go zna od lat i widzi jak się zmienił ale jakieś randomy znają go od tylko od akcji z gaśnicą, choinką itp i jarają się nim jak gimbaza.
17
Braun nawet jego siostra sie wstydzi ale tu w komenarzach są tacy co po jego dzisiejszym wysrywie jeszcze mu z dzubka jad prawilnej katolickej nienawiści spijają.
0
@Gitarkafcb że mu Stwórca z raju nie przywali w ten dekiel
0
@turhiay o i to jest glos rozsądku.
0
@Eto'o9 R10 muzułmanin z Palestyny w Polsce bardzo zła pomysła to terrorysta, gwałciciel itp ale ten sam muzulmanin robiący jw narodowi wybranemu przez Boga gdzie jego syn byl Izraelitą to dobra muzułmanina. Dzizus Chrystus Król Izraela i Polski
0
@clyde no a skąd wiesz ze u cibie to nie dotyczy.
0
@turhiay hamas jest swiety.
0
@clyde ale wali i w ukraińcow i tez w osoby lgbt .
0
@Irmscher10 qrwa to jest dramat.
0
@turhiay co ty pierdolisz, facet leci homofobicznymi textami na Izrael i Ukralne.a wy mu dupsko liżecie.
0
@Guess no nalezlo by wywalic w ten naziolski ryj braunowi.
3
Jpdl braun leci z naziolskimi textami i każdy nomalny by sie zirytował a tu widze ze sa braunowe zyeby .
6
Braun to psychiatryk czeka.
2
@PatrychoO taki pijany wujek z wesela.
0
@Wojciech123 co ty klepiesz.
0
@Eto'o9 R10 prawie jak z finalu MŚ , Argentyno.