0

To olmo podał niewiadomo do kogo zreszta wcześniej tak i lewy oraz termin tak podawali.

0

@Lionel_Messi10 olmo tak podawal

0

Brawo olmo. Co za frajerzy.

0

Oni zagrwają tak gdzie nie ma zawodnika.

2

Rafa i kunde jak sie dublują

0

Qrwa dlaczego nawet nie probowal wślizgiem mlokowac tego Cubarsi.

0

@KrwawiaceoczyVEB no szczególnie FDJ zmeczony sezonem.

0

@kulek22 za to co stracił podczas kontry w dziecinny sposoɓ to Flick z karola powinien mu z...ć w srodek dupska.

0

@goldmetaxa to prawda, jesli by probowal i nawet stracil to za x razem moze cos by wykreował a tak tylko do boku do tyłu i nic wiecej.

0

A Fermin to gra czy tylko pozoruje grę.

0

D de jong zamiast zapierdalać to on drepcze jak stary dziad.

1

Lewy jakie w uj wyczucie.

1

Widac przy tych podaniach i strzalach ze Rafa mocno pod formą.

0

Oni dwie akcje i dokładne podania w FCB akcja i fatalne dogrania.

1

Pilka była poza grą i bramkarz moze faulowac. Taka rozkminka.

0

Fermin to jest porażka.

0

Rafa i Yamal zero dobreg podania

1

@tbas a jak stracil piłe to rozłożył rece zamiast gonić za zawodnikiem.

0

@Sysia11 no ale przyjecie piłki to chyba nie zalezy od tego czy Pedri jest na boisku.

0

@Mankind zrob tak ze srealem to zobaczysz.

1

Decyzyjność dziś to porażka. Nic im nie idzie spalone, podania, przyjecia i dogrania.

4

Jpdl ale yebią dziś na potęgę, Fermin to narazie padaka.

0

Kounde juz drugi raz łamie linię spalonego.

0

Komentarz usunięty

1

@maroon to skomplikowane jak podatki u Mentzena.

0

@turhiay ale to media czy Tusk wyzywa.

0

@turhiay którego Papieża wyzywa.

0

Czy byly też inne tektury kandydatow którzy nie przysli do tego qrwiscieku czy tylko Trzaska.

2

@Kgorecki2500 on musi na 100 % brać jakieś haluny. Oj chyba tam wszyscy biorą

0

@FcPortoFan1999 to kolejny rok bez MP i grą nez stylu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?