kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca no i co niektorym zamknął gęby bułką.
1
I cóż skończyło się rumakowanie.
1
Nasza tradycja pilkarska nie grasz w klubie a grasz w reprezentacji.
0
@PatrykBarca qźwa na dzialkach ktore morawiecki chcial kupić
4
@Trojanek23 escobar tez budowal szpitale itp.
5
Bayern, Atletico i Real z utartymi nosami. Piekna kolejka.
1
Nasi juz by dwie czerwone kartki dostali.
1
O qrcze zmarł D. Mutombo. Rak mózgu go pokonał.
0
Ale ślimaczył się pościg za Pogacarem .
3
U nich gra Endrick a w FCB juz pozbylą sie Roque . Skauci FCB w Brazylii to chyba po pijaku albo mocno upaleni przy obserwacji zawodnikow dla FCB.
0
Jakby tak z Alaves złapał viniego to wolny by był i żółtko by wyłapał a tu zero reakcji sędziego.
2
@arasz1819 i jeszcze stwierdzi ze ci eksperci to lewaccy ekoterroryści.
2
Dwie seteczki zmarnowane i moglo sie zemścić.
0
@nieprzysiadalnosc jak Lenglet do idiotycznych karnych.
2
Balde, Rafa, Pedri przy bramce dla Monako nie za bardzo sie popisali.
5
Czas Matsa w FCB chyba dobiega końca.
0
@budel17 piata kolumna ?
0
@LubiePiwo wiesz obserwujac politykow roznej opcji przy wladcy jak lubią naciskac na podwladnych no to wszystko jest możliwe.
0
@jaras121 jazda, jazda z tą odpowiedzią
1
@Kapitan hawk ma mu włosy myć.
1
@NeroTFP1 to juz drugi wokalista BS zmarł.
1
@AduŚ07 śmierdzi homofobem z zaburzeniami psychicznymi, jak konfa, jedraszewski i ruska swolocz.
0
@LubiePiwo tak popchnąl trzy razy swoją dłoń w twarz Komosy. https://www.google.com/search?client=ms-android-samsung-ss&sca_esv=5a44afa316a78899&sca_upv=1&sxsrf=ADLYWIJBw7Sra53U9MflWONEQ3UWKYxhmQ:1726677981469&q=kaczy%C5%84ski+uderzyl+komose&udm=7&fbs=AEQNm0Dvr3xYvXRaGaB8liPABJYdIh7mUHtqiGBY9eDETSSmYmVhnAFRq2t4xC19LYoCrlqOw0yU3fOqUDODAYH304k9AQqCRVH6r0uDmrRFZCiryolQAoZIpb57aeAiGOdPsAJ73-QdjIUAYQiHq9cmvBO6d8fHPon1FcGXjugJpfuauwIFV7fRdHifZCT9l0RHf-mC1rXIhGMrUojjl1QHUITMSBY6bw&sa=X&ved=2ahUKEwigg-jd-MyIAxUlVvEDHZzBByoQtKgLegQICxAB&biw=360&bih=980&dpr=2#fpstate=ive&vld=cid:444ce4c8,vid:zpgC_RCnWCk,st:0
No jeśli Twoj brat z premedytacją przyczynił by sie do śmierci innych.
0
@Pedri16Future o to stara dziadyga.
1
@urbipl byly i zaden z poszkodowanych krajów tego nie wykorzystał.
0
@Mitch_Atleta jeszcze niech na nosy nakleja to co mial Mieciel to bedą lepiej oddychać i niech zgolą wlosy bo ich cisna na deklu.
4
@draxidox Różala trzeba do niego wysłać.
0
Wp.pl podaje lepszy sklad na mecz z Girono. Co dwoch to niejeden.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1146093/robert-lewandowski-juz-wie-sklad-fc-barcelony-na-mecz-z-girona
1
MATS ksywka sito.
1
@ranger3120 gwarantuje ci ze w odleglych czasach jakby mieli takie możliwości jak teraz tez by to robili mało tego my do końca nie wiemy co w tamtych czasach ludzie odwalali. Pamietam jak moja babcia i dziadek 50 lat temu jak widzieli mlodzież ubrana a'l jak goscie z Deep Purple itp tez mowili ze to durne czasy. Podobnie moj ojciec na mnie jak chodzilem w skorze glanach z irokezem na glowie.