0

O ì Jonas złapał Pogacara.

1

Francuzi trzy dosyc ostre faule i zero kartki.

0

@Adx555 bo jest cienki jak sik pająka.

0

O to pajac bany.

0

Ferran to wypada w expresowym tempie z FC Barcelona.

9

Morara technicznie to pasuje do ekstraklsy.

4

Gdzie ta łysa pała widziala faul.

11

I tak, nie dac np czerwonej na poczatku meczu bo to rozwali spotkanie ale wyeliminowac przeciwnika po 5 minutach no coż zdarza się i to meczu nie rozwali.

1

Co odwalili to masakra.

0

@domin682 a co z tamtymi, maja mieć prawo do dzieci.

0

0

@pluszek lepsza byla dojąca koalicja zyepów.

1

To ten tak zwany mental.

5

Borek qżwa jak ja go nie trawię jako komentatora. I te jego wazeliniorstwo i wymoszenie na piedestal kazdego gracza Realu.

0

@MesQueUnClub_87 a robta co chceta to zacheta do anarchii.

0

@MesQueUnClub96 u Szkotów i teraz Czesi

2

Pisanie nazw miast na flagach to jak widzę nie tylko Polska specjalność .

0

@Uukasz_93 lepsza uśmiechnięta niz oyebana przez pisiorow.

0

@Herato podobno moga wystawic 3 silne jedenastki a tu pierwsza jedenastka obecnie to cieniuje jak na te nazwiska i możliwosci.

0

@Esteban_ to prawda. W tych szkólkach i akademiach "piłkarskich" nalezy szukac problemu. Często są tam towarzystwa wzajemnie adoracji, trenerzy to buce i chamiska bez należytego podejścia do mlodego zawodnika jak i wyszkolenia.

0

@tomek8756 a tak Szkot zarobił ale to chyba tylko ta byla.

0

Czy czerwone kartki to byly juz w tych mistrzostwach bo samobóje to chyba na rekord idą.

0

@Vampir707 to zawsze byli symulanci a sami potrafili wywalić np.z łokcia jak sedzia nie widział.

1

Ale padaka gra przy takich drużynach.

0

Oj, Bartek te twoje kanały.

0

@kigani moze i nikt ale BBN widzial cala sytuacje i przekazal to co mogł przekazać. I ci żołnierze to nie byli aniołkami i inni zolnierze sie ich obawiali.

0

Oo, Wipler zaorał Pioterka Mullera w kwestii zolnierzy aresztowanych na granicy. Pisowi przekaz sie rozjecha.
W wojsku też moga trafić sie goscie pokroju jak ci 16 latkowie z Sosnowca.

0

@Hosh taki komunikat mi wyskakuje gdy chce polaczyć sie ze sluchawkami Do korzystania z tego urządzenia jest potrzebna aplikacja.

0

Moze ktos z was wie o apce do polączenia tel ze sluchawki .

0

@Criss18Barca czy to byli moze ci za plotu. Bo cos cicho na LR o tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?