kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O ì Jonas złapał Pogacara.
1
Francuzi trzy dosyc ostre faule i zero kartki.
0
@Adx555 bo jest cienki jak sik pająka.
0
O to pajac bany.
0
Ferran to wypada w expresowym tempie z FC Barcelona.
9
Morara technicznie to pasuje do ekstraklsy.
4
Gdzie ta łysa pała widziala faul.
11
I tak, nie dac np czerwonej na poczatku meczu bo to rozwali spotkanie ale wyeliminowac przeciwnika po 5 minutach no coż zdarza się i to meczu nie rozwali.
1
Co odwalili to masakra.
0
@domin682 a co z tamtymi, maja mieć prawo do dzieci.
0
@domin682 a ci i im podobni moga i mają https://www.pap.pl/aktualnosci/w-szpitalu-w-poznaniu-zmarl-pobity-noworodek-z-gorzowa-wielkopolskiego-0
I takich przypadkow jest bardzo duzo.
0
@pluszek lepsza byla dojąca koalicja zyepów.
1
To ten tak zwany mental.
5
Borek qżwa jak ja go nie trawię jako komentatora. I te jego wazeliniorstwo i wymoszenie na piedestal kazdego gracza Realu.
0
@MesQueUnClub_87 a robta co chceta to zacheta do anarchii.
0
@MesQueUnClub96 u Szkotów i teraz Czesi
2
Pisanie nazw miast na flagach to jak widzę nie tylko Polska specjalność .
0
@Uukasz_93 lepsza uśmiechnięta niz oyebana przez pisiorow.
0
@Herato podobno moga wystawic 3 silne jedenastki a tu pierwsza jedenastka obecnie to cieniuje jak na te nazwiska i możliwosci.
0
@Esteban_ to prawda. W tych szkólkach i akademiach "piłkarskich" nalezy szukac problemu. Często są tam towarzystwa wzajemnie adoracji, trenerzy to buce i chamiska bez należytego podejścia do mlodego zawodnika jak i wyszkolenia.
0
@tomek8756 a tak Szkot zarobił ale to chyba tylko ta byla.
0
Czy czerwone kartki to byly juz w tych mistrzostwach bo samobóje to chyba na rekord idą.
0
@Vampir707 to zawsze byli symulanci a sami potrafili wywalić np.z łokcia jak sedzia nie widział.
1
Ale padaka gra przy takich drużynach.
0
Oj, Bartek te twoje kanały.
0
@kigani moze i nikt ale BBN widzial cala sytuacje i przekazal to co mogł przekazać. I ci żołnierze to nie byli aniołkami i inni zolnierze sie ich obawiali.
0
Oo, Wipler zaorał Pioterka Mullera w kwestii zolnierzy aresztowanych na granicy. Pisowi przekaz sie rozjecha.
W wojsku też moga trafić sie goscie pokroju jak ci 16 latkowie z Sosnowca.
0
@Hosh taki komunikat mi wyskakuje gdy chce polaczyć sie ze sluchawkami Do korzystania z tego urządzenia jest potrzebna aplikacja.
0
Moze ktos z was wie o apce do polączenia tel ze sluchawki .
0
@Criss18Barca czy to byli moze ci za plotu. Bo cos cicho na LR o tym.