kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@HighestInTheRoom jak to mówią parodia westernu. Jeden z najsłabszych zawodnikow Legii w ostatnim czasie. To ze on gra w Legii to jest niewytłumaczalne.
0
@Rewolucja123 u Rudigera to firmowe zagranie łapanie, popychanie w polu karnym.
2
Wstawaj, wstawaj Lucas c...u nie udawaj.
0
@bartekvisca ministerstwo rolnictwa i rozwoju wsi, przedstawicelstwo UE no i siedzibe partii PiS i PO.
1
@HighestInTheRoom tylko ta niedzielna zupa , jakoś nie moge go strawić w Legii.
0
Buld tylko murawy byly po myśli Xaviego.
1
@FcPortoFan1999 nie no tego nie neguje, zawkle chamstwo kibicow i tyle. Ale przyaktorzył jak z filmow klasy C.
0
@FcPortoFan1999 symulka jak u Rivaldo, Oskar jak nic.
1
@Culer9002 AMŻ cos sid odkleiło.
1
@Pawci023x do 180 dni.
3
I przez te 10 minut bedzie sie grzał . Tam to muszą siedzieć jakieś lesne dziadki jak u nas w wojewodzkich strukturach pzpn.
0
@Karzel oj, bys sie zdziwił.
0
@July_6_BcN wiem ze to zadne wytlumaczenie ale w jakim on byl wtedy wieku gdy to robił.
0
Komentarz usunięty
0
@ObiwanKenobi jak zostać dzbanem, bucem i chamiskiem.
1
@ObiwanKenobi do czarnka wyslij.
1
Co Nixo zarobił z lokcia w polu karnym to jego a sędzia i var lby w dupach mają.
11
Pedri i Gundo dziś fatalnie z decyzjami.
0
Niewykorzystane sytuacje ...
1
Lewy w którymś meczu probował tak blokować wybicia bramkarza i nie wiele mu brakowalo zeby to sie powiodlo a dziś mu sie udalo
0
@JohnnySilverhand oki mental, tylko dlaczego nie mogl tego mentalu zaszczepic w nich tak jak w zawodnikow Athleticu.
0
@hayek po AS Roma nie bylo widać w meczu z Liv wyciągniętych wnioskow.
1
Gołota dluzej wytrzymał w ringu niz Barcą ze stratą bramki.
1
@swiergol2 ale "szczeniaczka " nie odmówi.
0
@GeraltzKatalonii jak w superbet , dwie bramki przewagi i zaliczają ci wygraną
1
Wariaty moje
https://fb.watch/pGtiAH49dM/
0
@MOLESTA Soboń kolejny idiota.
0
@Rastafarnianin kiedyś był problem ze śo pozniej bocznymi obtońcami teraz ze skrzydlowymi. Czyli nic nowego.
0
Barca i jej dno DNA.
0
@norbi77
I ten akcent na president