2

@HighestInTheRoom jak to mówią parodia westernu. Jeden z najsłabszych zawodnikow Legii w ostatnim czasie. To ze on gra w Legii to jest niewytłumaczalne.

0

@Rewolucja123 u Rudigera to firmowe zagranie łapanie, popychanie w polu karnym.

2

Wstawaj, wstawaj Lucas c...u nie udawaj.

0

@bartekvisca ministerstwo rolnictwa i rozwoju wsi, przedstawicelstwo UE no i siedzibe partii PiS i PO.

1

@HighestInTheRoom tylko ta niedzielna zupa , jakoś nie moge go strawić w Legii.

0

Buld tylko murawy byly po myśli Xaviego.

1

@FcPortoFan1999 nie no tego nie neguje, zawkle chamstwo kibicow i tyle. Ale przyaktorzył jak z filmow klasy C.

0

@FcPortoFan1999 symulka jak u Rivaldo, Oskar jak nic.

1

@Culer9002 AMŻ cos sid odkleiło.

1

@Pawci023x do 180 dni.

3

I przez te 10 minut bedzie sie grzał . Tam to muszą siedzieć jakieś lesne dziadki jak u nas w wojewodzkich strukturach pzpn.

0

@Karzel oj, bys sie zdziwił.

0

@July_6_BcN wiem ze to zadne wytlumaczenie ale w jakim on byl wtedy wieku gdy to robił.

0

Komentarz usunięty

0

@ObiwanKenobi jak zostać dzbanem, bucem i chamiskiem.

1

@ObiwanKenobi do czarnka wyslij.

1

Co Nixo zarobił z lokcia w polu karnym to jego a sędzia i var lby w dupach mają.

11

Pedri i Gundo dziś fatalnie z decyzjami.

0

Niewykorzystane sytuacje ...

1

Lewy w którymś meczu probował tak blokować wybicia bramkarza i nie wiele mu brakowalo zeby to sie powiodlo a dziś mu sie udalo

0

@JohnnySilverhand oki mental, tylko dlaczego nie mogl tego mentalu zaszczepic w nich tak jak w zawodnikow Athleticu.

0

@hayek po AS Roma nie bylo widać w meczu z Liv wyciągniętych wnioskow.

1

Gołota dluzej wytrzymał w ringu niz Barcą ze stratą bramki.

1

@swiergol2 ale "szczeniaczka " nie odmówi.

0

@GeraltzKatalonii jak w superbet , dwie bramki przewagi i zaliczają ci wygraną

1

0

@MOLESTA Soboń kolejny idiota.

0

@Rastafarnianin kiedyś był problem ze śo pozniej bocznymi obtońcami teraz ze skrzydlowymi. Czyli nic nowego.

0

Barca i jej dno DNA.

0

@norbi77


I ten akcent na president

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?