kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kolejny kryształ z pisu co miał zostać RPO.
0
@FcPortoFan1999 Kaczyńskiego nie ma to jak mógł wejść na mownicę
14
@Kgorecki2500 przecież to jest ekspozycja.
0
No i wuj już po pucharach i MH.
0
@bart_azz lepiej sie stroi niz gra
0
@pioz123 tylko z DNA Barcy.
0
@Qaz123 statyczni, brak sportowej agresji, brak ciągu na pilkę i bramkę, malo ruchliwi bez wychodzenia na pozycje, brak gry z pierwszej piłki podań otwierających.
3
Emotka wymiot na wypowiedz Roberto.
0
@norbi77 za chwile Xavi osiągnie dna na nie DNA.
1
@Coutinho007 lans za to level master
0
@FATTOMY Xavi i sam Laporta to chyba nie ten sklad na Barce.
0
Kilka minut wczesniej Jude powalił Gundo chwytem za to szyje cymbal nawet faulu nie odgwizdał.
4
Oni juz traca pilke jak z piatki wyprowadzaja. Dramat
1
Fatalne sa te ich dogrania do kolegow i przetrzymanie pilki na siłe.
4
Najważniejsze ze Xavi będzie sie trzymał DNA Cruijffa którego nie ogarnia jako trener. Od 2015 zjazd tej druzyny najpierw w pucharach europejskich a za chwile w hiszpanskich.
1
Xavi i FcB frajernia.
1
Brawo Balde, przyjąc pilke na kontrę i stracic a pozniej kara za takie bledy jak z A klasy.
0
Przy bramce dla LP widac poświęcenie i FDJ jak i Dunczyka. Nawet nie probowali zablokowac tego podania wślizgiem .
1
@goldmetaxa cygaro wypali polansuje się i będzie zadowolony.
2
@Ls0811 a to byla jakaś formuła u Xaviego.
0
@Chudini123 chyba tylko moze odejść .
1
@IronSanHybrid to jest hicior
"- To jest obrona demokracji, bo nie ma demokracji bez pluralizmu mediów i bez silnych mediów antyrządowych. W każdej demokracji muszą być silne media antyrządowe, a tak się składa, że w Polsce to są media publiczne - powiedział Jarosław Kaczyński w rozmowie z TVP Info.
0
@Nazio_87 to wtedy też przejmowali tvp.
2
Raków po wygraną.
0
@Rl9k1nG jeden z mocniejszych czobow z konfy jest juz poza sejmem teraz pora na drugiego.
1
@norbi77 Xavi z tym to jak Polska to myśl trenerska.
1
@Nonameforlife Zero smiał sie z Romana G. że zemdlał przy przeszukniu mieszkania itp a sam sie posral zamin zaczną sie komisje śledcze.
0
@BulaKG chyba odwołanie naBosaka z wicemarszalka.
0
@Aragorn33 duzo takich fauli białych które sedzia puszcza im plazem.
0
U ale Beyern bundeswpieprz dostaje.