0

Szybkosc, agresja i naszych juz nie ma.

1

@Przemek2323 ta qrwiściek to nic zobacz co sie odjaniepawliło w NBP :
"Na stronach NBP pojawiły się komunikaty po posiedzeniu RPP, które się jeszcze nie odbyło. "

0

@QQL5 0RH+ .

0

@QQL5 super, witam krewniaka. Jaka krwica.

6

@Tasde no i jeszcze ich swiętoyebliwośc.

0

@J4no akurat o 6 rano skończyłem pracę po 16 h.

2

Juz sa qfa wieczni narzekacze. A to goscie a to mowcy nie tacy.
Qrcze wazni sa ci co przyjechali ta ilosć ludzi ich moblizacja . Tu nie tylko sa ludzie z Wawy. I to jest super.

4

Chyba ilosc ludzi bioracych udzial w tym marszu musiała niemiło zaskoczyc pis, rząd i tvpisciek.

1

@Saviola88 tak, tak nie bylo covidu itp . Powiedz to moim rodzicom. Piekny obraz wszystkowiedzacych.
A zapomniałem P. Semka dzięki modlitwom przetrwal chorobe .

2

@Saviola88 o qfa, kolejna foliara.

1

@Przemek2323 lepiej niż na grzybach niz ma byc tak jak zero napisał.
"Jako marsz nienawiści, marsz pogardy ocenił w niedzielę w Jarosławiu (Podkarpackie) minister sprawiedliwości i lider Suwerennej Polski Zbigniew Ziobro niedzielny marsz, który odbywa się w aktualnie w Warszawie."

11

@Deviler Polska odmiana russia today.

0

@tomek8756 zeby psychol braun rozwalił mikrofony i glośniki.

0

@JordiAlbion a zajebiscie to dac trwac obecnej.

0

@barcelonaLM oj było by pieknie kiedy beda spie... c z woronicza oblewani gnojownicą.

2

Czytam i tak sie zastanawiam. Czy naprawdę zwolennikom pisu zależy tylko na kasie itp. Czy te afery, podsluchy, przekrety, obrzydliwa tvp itp media rządowe, witkowa, terlecki, czarnek, trybunal przylebskiej kurator nowak, RPD pawlak , zero i klub kakao i inni . Ich chamstwo, buta, arogancja, obsadzenie ssp i wyciąganie z nich ile tylko sie da. Szukanie wrogow i zagrozenia dla kraju w uchodzcach, gejach itp. Czy nazywanie opozycji od pacholkow raz niemiec innym razem ruskich w zależnosci jaka jest im potrzebna narracja. Czy wrogami partii i rzadu sa raz lekarze innym razem nauczyciele cz artysci itd.
Qrcze aż wierzyc mi sie nie chce ze ich to nie obrzydza i nie zniecheca do odwrócenia sie od tej partii i rzadow.
A gdzie w tym wszystkim jest ta nasza mityczna wolnosc za ktora gineli nasi poprzrdnicy. Czy obecnie stoczyli sie poziomu takiego ze wybieraja socjal pieniądze od " rzadu" itp ze ta wolnosc , ograniczenia itp sa dla nich gowno warte. Kasa i nic wiecej.


0

Szymon przydzbanił trochę jak PAD.

2

@Esteban_ ale karnego na zawodniku Sevilli pewnie nie widział.

0

@tristan87 jak ty masz Pito, Tito a kij sorki palec ci w oko.

0

@michal26 co dur dziwisz gsknu nas w kraju to takie cuda
https://www.wiocha.pl/1759591,I-wszystko-wiadomo

1

Dwie zmarnowane setki i proszę.

1

@RosjaninBut serio .

1

@tomek8756 blizej im chyba do Erdogan niz do Bidena. Szybkie gratki dla jednego a o drugim zapomniał. PAD czlowiek mem.

2

@tomek8756 o co za maly człowieczek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sulimo


Jedna z lepszych przyśpiewek o AG.

0

@Krystian1588 PSM pamietaj słowa matki

0

@Nazio87 śpiewa i tańczy zespoł komańczy.

4

@Przemek2323 propagandowo i prorządowe oraz partyjnie to tvpis=russia today

1

@Gronek bo mają wyjebane na wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?