kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Camavinga dwa razy objechał w ten sam sposob Bernardo i za drugim razem pykło.
1
O madryckie szony.
6
Ale ujowy sędzia.
0
Miekki karny dla Realu napewno taki by odgwizdał.
0
@Hosh obie ekipy oglądały ostatnie mecze FCB i zagrali trochę na jej podobę.
1
@Striker znasz go osobiscie czy tylko z tego zachowania przy karnych.
4
I co zamknął wam dupy Tobiasz, hejterki.
0
Ale przypajacowal bramkarz Rakowa.
0
@LM10GOAT no szczególnie te które kompromituja sie CL majac duzą przewagę z pierwszego meczu.
0
@PatrychoO jedni chodza na trzecią lige inni czwartą a jeszcze inni na ekstraklase. I trzecia lige tez starają sie to opakowc zeby przyciagnac kibicow, sponsorów czy dzieci do akademii. A tu wieczne narzekanie a to poziom a to kibice i oprawy itp.
2
Rozwalaja mnie ci fachowcy , eksperci i koneserzy pilki. Ida ich tokiem myslenia nie bede juz kibicował i chodził na mecze mojej lokalnej drużyny w III lidze bo co to za poziom itp. Skupie sie na oglądaniu LL i PR pierdzc w fotel.
0
@D10SLEO no i co z tego. Nie misl oporow dac czerwo na poczatku to jaki dać problem dać na koniec.
1
Dobre, bez zoltej za ten faul.
0
Komentarz usunięty
0
@Kamilos84 to tak jak Alba w FCB.
0
@partymaker to tak jak Pinto kiedyś w FCB.
0
@talizmo 10 mln rozpierniczyli z pisze to kibic FCB ktora rozpierdoliła 220 mln eur.
0
@michal26 o kobitka jesteś.
0
Qrcze z takim graniem jak dziś to i w ekstraklapie by się mordowali.
0
Goretzka to taki Casemiro Bayernu. Tyle fauli a on bezkarny.
1
@talizmo wywal z kadry Realu Modrica, Krossa, Militao i Viniego ns jeden mecz z FCB to Benz będzie widoczny jak w MŚ.
1
Laskowski zaczyna wqrwiac tym swoim wdupowłazenie realowi.
0
Brawo ferran zyebal kontre, podanie zmiana top.
0
Alez duzo niedokładnosci, strat.
0
Co oni maja z tymi wrzutkami jak w A klasie.
0
Ale Ferran zyebal akcję na dzień dobry.
0
Ale Sergi Roberto dzis fatalnie.
0
I tu byl wslizg zawodnika realu a zawodnicycFCB czekaja na dobitkę.
1
Jpdl dlaczego nikt tych pilek nie atakuje
0
Ale zyebali akcje przy linii.