kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sokot 80 % spoleczenstwa obejrzalo ten film. Extra wynik.
0
@sokot serio 80% .
0
@sokot Zabic księdza, ktory nakreciła ówczesna wladza też krytykowala.
0
O j... ich pies.
5
Skazani na Shawshank, ogladam x razy i za każdym razem ogladam jakbym to był pierwszy raz. Top ulubionych filmow.
2
@Comentateiro z Osasuna byl taki fragment gry gdzie Lewy caly czas domaga sie pilki do przodu gdy on stał w liniii z obroncami i byl gotowy do podania. A oni caly czas gralibw poprzek wlasnej polowy.
1
@Symson ja o tym wiem, kolega chyba nie ma pojecia.
0
@Rewolucja123 na Ramosa sie napatrzyl.
12
@tomek8756 antysystemowa szmata. Juz sobie nie pośpiewa na festiwalach.
0
@Katalończyk 99 w wakacje odrobią zaległości EK.
0
@takisobiektos hehe, nie warszawiak. A u ciebie dopsko pękło.
1
@fart i dupy hejterow zamkniete.
0
@takisobiektos zakmnij dupe łachu.
0
@Arys mejza, kukiz i bakiewicz to sa top transfery
1
@FcPortoFan1999 Wszolek jedno dobre dogranie za chwilę dwie spaprał .
1
@FcPortoFan1999 zauważ ze wszystko zaczęło sie od straty Augustyniaka przy wyprowadzeniu pilki zreszta nie pierwszy raz.
0
Augustyniak co pile wyprowadza to strata i tak co mecz.
0
@Barcasub transmisję textową ma.
0
@PIWOSZ89 serio, popcorn i słonecznik i caly mecz kom starych prykow tak jest fajnie.
0
@misterio serio tylko na polskich stadionach sa race. To chyba transmisje nasz textowe.
4
Borek, bramkarz Rakowa ma pod kontrolą te strzały z daleka.
0
@Sulimo masakra.
0
Kto z Borem komentuje ten mecz.
0
@Rust_Cohle widze ze masz straszny ból dopska na Legie.
0
Co ten gosc klepie , ze pierwszy faul ze mogł sie wstrzymac z zolta kartka ze poczatek meczu, że ze Sw. Miasta Polski itp.
1
No to po kibolach- bandytach Wisły Kraków nie lepsi okazali sie (najprawdopodobniej) kibole-bandyci Legii Warszawa
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1078484/groza-dzieciom-pobiciem-obrzydliwe-plakaty-w-warszawie
2
@Sapos93 to co zrobil to wg Ciebie jest byle gowno.
0
Brawo Ansu, brawo Lewy. Żeby karma za to nie spotkala FCB.
2
Bez zoltej kartki, on za taki faul dostał.
2
Co FDJ pierdzieli akcje to masakra.