0

Taaaaaa, miszcze.

0

@Dawid_Dave wiesz gol na 6-1 z PSG zalatwiło mu dożywocie w FCB.

0

Czyżby obrona Legii = obrona Barcelony

1

@fart niedosyt zostaje po tym jak nie dograł na czas Rosolkowi.

1

Nie pierwszy i pewnie nie ostatni to przypadek ale czy takie zachowania osób od podawania pilek nie powinno zostac w jakiś sposob uregulowane.
https://www.facebook.com/reel/620880869892859?s=yWDuG2&fs=e

2

Pchnął ale za słabo co to za tłumaczenie, czyli jakby napastnik tak odepchnął obrońcę w jednym i drugim przypadku też nie było by podstaw do odgwizdania wolnego dla przeciwników.

0

@Kapitan_SW slabe to bylo z jego strony mógł sie powstrzymać od komentarza.

10

Co Lech spieprzył sobie sprawę.

0

@KRISU77 bardziej rozkojarzenie prowadzeniem 0:3 bo do straty pierwszej bramki bylo dobrze.

2

No, teraz dawaj Lech z awansem.

1

Ale huśtawka emocji.

1

Rosołek dziekowac za bramkę ale .....

0

Jpdl co Wszołek spierdolił to masakra.

0

@Colon slyszał cos takiego. Przypomina mi Xytras z Samaela

0

@LM10GOAT Polska w rankingu fifa 23 miejsce Moldawia 171 przed meczem z Polska.
A że mecz był do wygrania to swoją drogą bo sytuacji mieli od groma.

0

@AxelF no, to drugie z tym ze poslankę też nie brał za oryginalną.

0

@galix22 "Nie usprawiedliwam tym samym gwalcicieli ale jak sie ktos tak prowadza, to potem moze miec pretensje tez do siebie."
Czyli jesli starsze osoby chwala sie na lewo i prawo ile to maja kasy odlozone i ktoś ich robi na wnuczka czy policjanta to też ich wins i mogą mieć pretensje do siebie.
Po drugie szkoda ze faceci zgwalceni przez faceta nie zachodzą w ciążę bo gwarantuje ze aborcja dla nich byla by na żądanie.

3

@kamyk_23 niektorzy nie ogarniaja tematu i nie ogarną.
Poseł Nowacką też gazem poczestowali bo poslugiwała się podrobioną legitymacją poselska itp. Przypadków niewspołmiernego uzycia sily w ostatnich czasach bylo aż zanadto.

0

@MesQueUnClub96 nie była za długa ale za to wymagająca.

1

Brawo Vini. Zdemolował Pogacara.

1

Jest, nara Novak.

1

Brawo Kwiato. !!!!

2

@Witekk10 no to moze jeszcze jedns ciekawostka o konfie


0

@Barcelonka070 ofe, taa widze ze tvp dobrze nadaje. Lasy, to kornik chyba wszystkie już zająl. Sedziowie upolitycznienini a sprawdziles roznice między wyborem tam a u nas czy już tvpinfo ci wyjaśnilo.
https://www.iustitia.pl/109-ujawniamy-wyjasniamy/1856-obalamy-mity-niemiecki-min-sprawiedliwosci-o-tym-jak-sie-wybiera-sedziow-w-niemczech
https://www.prawo.pl/kadry/co-sie-stalo-ze-srodkami-w-ofe,516888.html

0

@Saviola88 z kultem jaroslawa to z pewnoscia

2

@Barcelonka070 przecietny obywatel gowno wie na temat TK, zagarniecia lokalnej prasy przez obajtka, tępej propagandy w tvpis, wyciagania ns potege kasy z SSP wycinania lasow i zadłuzani państwa itd itp
Najważniejsze że mają 500 , 13, 14 z ich wlasnej kasy, że rzad za pan brat z kościołem na ktory idzie duza kasa, patriotyzm i świętoyebliwośc.
"Wolnosc. Po co wam wolnosc?
Macie przeciez telewizje
Wolnosc. Po co wam wolnosc?
Macie przeciez Interwizje, Eurowizje
Wolnosc. Po co wam wolnosc?
Macie przeciez tyle pieniedzy
Wolnosc. Po co wam wolnosc?
I bedziecie ich miec coraz wiecej
Maszerujmy ramie w ramie
Ku sloncu swiata nowego
Zbudujemy nowy most
Imienia przewodniczacego
Maszerujmy ramie w ramie
Ku sloncu swiata nowego
Zbudujemy nowy most
Imienia przewodniczacego
Wolnosc. Po co wam wolnosc?
Macie przeciez do pracy autobusy
Wolnosc. Po co wam wolnosc?
I bezplatny przydzial spirytusu
Wolnosc. Po co wam wolnosc?
Macie komu oddawac czesc
Wolnosc. Po co wam wolnosc?

0

@Saviola88 a ty wegry ew białorus

0

@Barcelonka070 taaa, gaz w 2022 150, 2023 240 a w 2024 570 za mc. Owoce warzywa, mięso, wędliny, chemia w uj droga. Cebula z Grojca droższa niz banany z Ameryki pł.
Wynagrodzenie hmm , po 18 latach pracy w Pekao 2900 na ręke podwyzka po 10 latach 500 pln brutto w ubiegły roku i tylko dlatego ze inflacja, zeby tego nie bylo ZZ nie mogłyby wynegocjować z zarządem pisowski banku takich podwyżek w tym już nie dali.
Także jest super a i kk z 600 na 1200 pln przy 3200 .
Nie wspomnę o reszcie syfu TK, anorcjs, tvpisciekowni itp.

0

@626 to bylo fajne w latach 90 ale teraz to wiochą zalatuje.

0

@Untouchable czy rodzimych patusów też w to wliczasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?