kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Qfa dzbany bane, dziesięć razy pokazali kontrę i bramkę a akcje z Lewy raz.
1
"Sodomici, pedały i pedofile z LBGT, łapy precz od Jana Pawła II" - napisano na ogromnym płótnie, rozwieszonym na całej długości sektora najbardziej zagorzałych kibiców Lechii."
Chyba niektorym kibolom używki doszczętnie wyprały mózgownicę.
0
@Proxi tak ogolnie to papanikolau to powinien wylecieć wczesniej za wejscie w piszczel Muciemu.
0
@Nazio87 var ....
1
PaPanikolau to juz powinien poleciec po drugim ostrym faulu na Mucim a ten mu to piluscił płazem.
0
@pioz123 taktyk
7
Jpdl, jeden zawodnik czeski a naszych trzech w obronie i jeszcze dal radę strzelić bramkę
0
I juz wiadomo kto przyniósł pecha, Pinokio na trybunach.
0
Ale Cash się zCashował.
0
@negreanu jak zima drogowcow.
0
Co tam się od janiepawliło.
0
Szybsi od Gołoty.
2
I Krzyś Bosak swiętoyebliwym jest przeciwko finansowaniu jak i metodzie in vitro. I jgp.
1
Ale i tam byl powrot ze spalonego.
0
Busi kolejna wybicie pilki pod nogi zawodnika Realu.
0
@zeko0 dna la masii
1
Busi zle wybicie i fatalne zachowanie przy blokowaniu Viniego.
0
@maroon dla mnie to
2
@8stoichkov8 pobobno oni za tym kawałkiem nie przepadali ale to ich chyba ich najbardziej znany albo medialny utwor.
0
@agaFCB kiedys byl jeden gora dwóch ktorzy nie powinni geac w FCB obecnie to polowa skladu.
3
Busi juz nie na stojaka a na leżaka gra.
0
Jak ma coś wpaśc jak oni przy dośrodkowaniach i podaniach uciekają od pilki.
2
30 straconych pilek i zero strzałów na bramkę, dramat.
Roberto, Alba i Busi ile oni jeszcze będą w tym klubie.
0
@Batys nie tylko dziś.
2
Roberto glab przekłada w dogodnej sytuacj zamiast zapierdzielić jak Antony. A ogólnie przyjęcia i podania graczy FCB na poziomie ekstraklasy.
5
Roberto co pila to zla decyzja albo strata. Gol z PSG drogo FCB kosztuje względem SR.
0
Tam też ciekawa sprawa z ręka obrońcy Realu w polu karnym. Niby reka przy ciele ale łokiec wysunięty ponad obrys ciała i widac to ze byl tak wysunięty z premedytacją.
1
Inter Udinese karny z doppy ale był Var i przyznalli.
0
@Colon Doris Day
0
@CPuyol czekam na podobną sytuacje po naszej stronie jak wtedy będzie zagwizdane przez arbitra.