0

Qfa dzbany bane, dziesięć razy pokazali kontrę i bramkę a akcje z Lewy raz.

1

"Sodomici, pedały i pedofile z LBGT, łapy precz od Jana Pawła II" - napisano na ogromnym płótnie, rozwieszonym na całej długości sektora najbardziej zagorzałych kibiców Lechii."
Chyba niektorym kibolom używki doszczętnie wyprały mózgownicę.

0

@Proxi tak ogolnie to papanikolau to powinien wylecieć wczesniej za wejscie w piszczel Muciemu.

0

@Nazio87 var ....

1

PaPanikolau to juz powinien poleciec po drugim ostrym faulu na Mucim a ten mu to piluscił płazem.

0

@pioz123 taktyk

7

Jpdl, jeden zawodnik czeski a naszych trzech w obronie i jeszcze dal radę strzelić bramkę

0

I juz wiadomo kto przyniósł pecha, Pinokio na trybunach.

0

Ale Cash się zCashował.

0

@negreanu jak zima drogowcow.

0

Co tam się od janiepawliło.

0

Szybsi od Gołoty.

2

I Krzyś Bosak swiętoyebliwym jest przeciwko finansowaniu jak i metodzie in vitro. I jgp.

1

Ale i tam byl powrot ze spalonego.

0

Busi kolejna wybicie pilki pod nogi zawodnika Realu.

0

@zeko0 dna la masii

1

Busi zle wybicie i fatalne zachowanie przy blokowaniu Viniego.

0

@maroon dla mnie to

2

@8stoichkov8 pobobno oni za tym kawałkiem nie przepadali ale to ich chyba ich najbardziej znany albo medialny utwor.

0

@agaFCB kiedys byl jeden gora dwóch ktorzy nie powinni geac w FCB obecnie to polowa skladu.

3

Busi juz nie na stojaka a na leżaka gra.

0

Jak ma coś wpaśc jak oni przy dośrodkowaniach i podaniach uciekają od pilki.

2

30 straconych pilek i zero strzałów na bramkę, dramat.
Roberto, Alba i Busi ile oni jeszcze będą w tym klubie.

0

@Batys nie tylko dziś.

2

Roberto glab przekłada w dogodnej sytuacj zamiast zapierdzielić jak Antony. A ogólnie przyjęcia i podania graczy FCB na poziomie ekstraklasy.

5

Roberto co pila to zla decyzja albo strata. Gol z PSG drogo FCB kosztuje względem SR.

0

Tam też ciekawa sprawa z ręka obrońcy Realu w polu karnym. Niby reka przy ciele ale łokiec wysunięty ponad obrys ciała i widac to ze byl tak wysunięty z premedytacją.

1

Inter Udinese karny z doppy ale był Var i przyznalli.

0

@Colon Doris Day



0

@CPuyol czekam na podobną sytuacje po naszej stronie jak wtedy będzie zagwizdane przez arbitra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?