kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@urbipl a czy on wtedy był w stanie wskazującym czy tak po trzezwości klepał.
3
No to teraz to już ma całkowicie przej.....e.
"Od dzieciństwa kibicuję Lechowi. Mąż mój, jak się pojawił w Poznaniu, to też został kibicem Lecha. Synowie i wnukowie kibicują Lechowi. Wszystkim nam jest strasznie przykro - powiedziała w poniedziałek prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska. Zaznaczyła, że Lech Poznań to wielka tradycja i świetna drużyna."
3
No to w ten dlugi weekend zostały chyba pobite rekordy puszczania w polskich programach tv Mis, Vabank, Znachor, Potop.
0
Co się rozkręcili.
0
Ale ich pokręcili.
0
@karci0 oki. Rzut beretem.
0
Koszykarze o rzut kamieniem przechodza dalej.
0
@Zoker ci którzy tak pisali sami są pewnie z metra cięci przy wadze 100 kg
0
@skubi99 a możesz napisać jak powinno u nas być a jak jest. No bo nie bardzo chce żeby bylo u nas podobnie jak na Węgrzech ew. Wladza i jej przydupasy mieli tak jak u ruskich.
0
@8stoichkov8 Myslovitz z Rojkiem top.
Hey z Arahią na Woodstocku też wymiata
Oraz Lao Che
0
LR : ŁKS czy RTS.
2
@FC1899Barca tak było
https://www.wiocha.pl/1719159,Psy-szczekaja-karawana-jedzie-dalej
0
@arasz1819 mogli nie szczekać ; /
3
@tomek8756 ale ten jest w mordę lepszy
https://www.o2.pl/informacje/otwarte-klamstwo-rosyjskiego-duchownego-rosja-nigdy-nie-atakowala-6764858025941792a
0
@Borneo a to za to tak, aut. może tam zle odpisałem. Moja wina.
3
@Bagsik88 qrcze, jest internet, TT itp wypowiadali się przedstawiciel PSP USMW itp. A po raz kolejny nikt kibicom Lecha nie zakazał wejść na stadion mogli to zrobić jak kibice Rakowa. Ale uj najważniejsze żeby przyjebac się do RT , Peło itp a samych kibiców którzy nie zrozumieli zasad PSP itp zostawić w spokoju.
1
@Barcanajlepszyteam za to może nie ale za zagranie w ruskich onuc to już na 100 %.
1
@Gaz to taki barcelońskie dna.
15
@MessiTheBesst PSP wydała zalecenie że w/w nie mają wstępu na stadion. I jednym to nie przeszkadzało bo kibice Rakowa weszli a kibice Lecha unieśli się dumą. Po drugie czy zalecenia PSP są niezobowiązujące i każdy może podchodzić do tego jak mu się chcę. A co najważniejsze już widzę jak RT mimo zaleceni PSP o nie dopuszczeniu w/w flag na stadion wpuszcza kibiców z tymi flagami na sektory. Cała machina pisowska od MS, PSP, MSWIA itp ruszyła by na niego z całą siłą tych aparatów a jak by znowu poszły race w ruch i skończyło by się jak na poprzednich finałach na SN ( podpalenia zadaszenia czy trafienie kibica) to RT miał by Trybunał Stanu i ETS w Hadze.
8
@kamilop nie ale każdy kto wyskakuje z takim tekstem , nie sprawdzając u żrodeł itp. tylko wali w RT zapominając np o PSP czy mswia i wojewodzie to qfa pokazuje że musi mieć fobię na RT .
46
@MessiTheBesst qrwa , ile ile trzeba tłumaczyć. Kolejny co sie wybudził i obejrzał tvpis itp. To już ręce opadaj.
1
@ranger3120 nie tylko Franiu ale Cyryl i nasi też. Jak nie bizancjum, majątki, władza to pedofilia i popieranie wojny Cyryl albo owijanie w bawełnę Franio.
3
@tristan87 nie zaleca tzn zakaz a mimo to przyjechali z nimi. Czyli Rafal ugina sie pod presją kibicow to wtedy żle w oczach PSP , MSWIA itp. A nie daj Boze byly by race, rzucanie i np pozar itp to juz by Trzaska zlinczowali.
0
Komentarz usunięty
1
@Comfortable_ to mogli jechać na stadion Polonii rozłożyć flagi na sektorach czy murawie. jak im wisiało dopingowanie swojego klubu.
1
@Uukasz_93 skarży się gość z konfy która umyła ręce przy lex tvn.
3
@Bruttal serio zasadzka, to się ładnie bawią a póżniej w co chowany czy w cegiełki ew podchody.
2
@Kgorecki2500 Ziobro i Kowalski to razem ruszają śmigłem przed obrazem tv z Tuskiem.
0
@Walker Też byłem wtedy na B4, Slayer ...urwaaaa.
1
@tomek8756 oczywiście, to mialem na myśli.