0

@urbipl a czy on wtedy był w stanie wskazującym czy tak po trzezwości klepał.

3

No to teraz to już ma całkowicie przej.....e.
"Od dzieciństwa kibicuję Lechowi. Mąż mój, jak się pojawił w Poznaniu, to też został kibicem Lecha. Synowie i wnukowie kibicują Lechowi. Wszystkim nam jest strasznie przykro - powiedziała w poniedziałek prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska. Zaznaczyła, że Lech Poznań to wielka tradycja i świetna drużyna."

3

No to w ten dlugi weekend zostały chyba pobite rekordy puszczania w polskich programach tv Mis, Vabank, Znachor, Potop.

0

Co się rozkręcili.

0

Ale ich pokręcili.

0

@karci0 oki. Rzut beretem.

0

Koszykarze o rzut kamieniem przechodza dalej.

0

@Zoker ci którzy tak pisali sami są pewnie z metra cięci przy wadze 100 kg

0

@skubi99 a możesz napisać jak powinno u nas być a jak jest. No bo nie bardzo chce żeby bylo u nas podobnie jak na Węgrzech ew. Wladza i jej przydupasy mieli tak jak u ruskich.

0

@8stoichkov8 Myslovitz z Rojkiem top.
Hey z Arahią na Woodstocku też wymiata


Oraz Lao Che

0

LR : ŁKS czy RTS.

0

@arasz1819 mogli nie szczekać ; /

0

@Borneo a to za to tak, aut. może tam zle odpisałem. Moja wina.

3

@Bagsik88 qrcze, jest internet, TT itp wypowiadali się przedstawiciel PSP USMW itp. A po raz kolejny nikt kibicom Lecha nie zakazał wejść na stadion mogli to zrobić jak kibice Rakowa. Ale uj najważniejsze żeby przyjebac się do RT , Peło itp a samych kibiców którzy nie zrozumieli zasad PSP itp zostawić w spokoju.

1

@Barcanajlepszyteam za to może nie ale za zagranie w ruskich onuc to już na 100 %.

1

@Gaz to taki barcelońskie dna.

15

@MessiTheBesst PSP wydała zalecenie że w/w nie mają wstępu na stadion. I jednym to nie przeszkadzało bo kibice Rakowa weszli a kibice Lecha unieśli się dumą. Po drugie czy zalecenia PSP są niezobowiązujące i każdy może podchodzić do tego jak mu się chcę. A co najważniejsze już widzę jak RT mimo zaleceni PSP o nie dopuszczeniu w/w flag na stadion wpuszcza kibiców z tymi flagami na sektory. Cała machina pisowska od MS, PSP, MSWIA itp ruszyła by na niego z całą siłą tych aparatów a jak by znowu poszły race w ruch i skończyło by się jak na poprzednich finałach na SN ( podpalenia zadaszenia czy trafienie kibica) to RT miał by Trybunał Stanu i ETS w Hadze.

8

@kamilop nie ale każdy kto wyskakuje z takim tekstem , nie sprawdzając u żrodeł itp. tylko wali w RT zapominając np o PSP czy mswia i wojewodzie to qfa pokazuje że musi mieć fobię na RT .

46

@MessiTheBesst qrwa , ile ile trzeba tłumaczyć. Kolejny co sie wybudził i obejrzał tvpis itp. To już ręce opadaj.

1

@ranger3120 nie tylko Franiu ale Cyryl i nasi też. Jak nie bizancjum, majątki, władza to pedofilia i popieranie wojny Cyryl albo owijanie w bawełnę Franio.

3

@tristan87 nie zaleca tzn zakaz a mimo to przyjechali z nimi. Czyli Rafal ugina sie pod presją kibicow to wtedy żle w oczach PSP , MSWIA itp. A nie daj Boze byly by race, rzucanie i np pozar itp to juz by Trzaska zlinczowali.

0

Komentarz usunięty

1

@Comfortable_ to mogli jechać na stadion Polonii rozłożyć flagi na sektorach czy murawie. jak im wisiało dopingowanie swojego klubu.

1

@Uukasz_93 skarży się gość z konfy która umyła ręce przy lex tvn.

3

@Bruttal serio zasadzka, to się ładnie bawią a póżniej w co chowany czy w cegiełki ew podchody.

2

@Kgorecki2500 Ziobro i Kowalski to razem ruszają śmigłem przed obrazem tv z Tuskiem.

0

@Walker Też byłem wtedy na B4, Slayer ...urwaaaa.

1

@tomek8756 oczywiście, to mialem na myśli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?