1

@Cule1234 Roberto za bramke z PSG to więcej niż zawodnik .

3

@Kgorecki2500 o to suczysko.

1

@Kgorecki2500 tylko Mickiewicz plus Pan Tadeusz.

1

@Pawel13sz zawieje i zamiecie.

1

@sokot no i ładnie.
A dziś w moim mieście koncert ukraińskiego zespolu Scream inc grającego covery Metallici.

0

@masa11 ogolnie to chyba luty w wykondniu FCB był słaby.

0

@Kitek1640 tylko mydło w plynie.

1

@Sulimo sexyboy wiedzący coś rozpustnik chcekaroline do analnagrawitacji.

1

@Colon super film jak na tamte czasy szczegolnie u nas. I ta scena ze zbliżeniem kamery na cycki cwiczącej kobietki, ahhhh.

0

Jpdl co to było.

0

Wisła K. I Jagiellonia niebezpieczne zblizaja sie strefy spadkowej.

0

@Freudysta po trochu, bardziej to ze tam kibice to w duzej części ludzie związani ze sceną punk, anarcho itp. I ich duzy wpływ na funkcjonowanie klubu.

0

Qfa, Marciniak gdzie jest var. W drugą strone pewnie by nie odpuścił.

1

@Kusco15 kiedyś JKM dostał podobno kozikiem w beben od ziecia, moze nie powinienem tego pisać ale szkoda ze nie zayechal mu patelnią w ten lysy pusty dekiel.

0

@Freudysta brawo St. Pauli.

6

O skorweseny
https://fb.watch/bQGwBToEGP/
I pomyśleć ze u nas niedawno bylo podobnie a może być jeszcze gorzej.
@Kgorecki2500 @Przemek2323 @Persyfl

1

Każda okazja do załozenia kanału jest dobra
https://www.facebook.com/reel/821556229245102?fs=e&s=cl

1

@shahman no tu to się wykazał chłodną głową i opanowaniem jak rasowy napastnik.

2

Ale sedzia penisowaty

1

Gavi do mma. Co zs cios.

0

@Mroziu sędzia kiepskie zawody w jego wykonaniu. Znowu sporo niedokładności w podaniach i braku ciągu na piłkę. Adama no wychodzi to dlaczego tak długo siedział w Wolverhampton Wanderers F.C , Auba chyba za bardzo schowany i mało aktywny.

0

@tomek8756 no chyba że to tzw. ironia. a jak nie to wszyscy trzej to trolle i dzbany.

0

@Rust_Cohle eee, w tych kolejkach to patola jak 150. Podchodzi babka i pyta sie ktory nr wszedł, ludzie ze 8, a ona ze ma 2 i pokazuje kartonik z 2. Nic, weszła i siedziała dosyc dlugo. Za chwilę przyszedł gośc i też pytanie jaki nr wszedl to ludzie ze ogolnie 8 ale teraz jest pani z 2, a gość na to jak z 2 jak on ma nr 2. No i rzeczywiście pokazuje kartonik z 2 . Ludzie oczy w słupi i kazdy co jest do wuja wafla. Idą do rejestracji i mowią ze wydali podwojne nr , a ta z recepcji ze niemozliwe bo nr bylo 15 szt. Sprawdzaja a ta babka co weszla z nr 2 miala 12 tylko zaslonila 1 . Jakich ona jopow dostala jak wyszła od reszty to nawet sie nie odwrociła tylko .....dalała.

1

JSW 1:2 w ostatniej chwili , Barca narazie wygrywa z Baskonią.

1

@IronSanHybrid a był taki art. Jakiegoś nawiedzonego katola o piosenkach z podtekstem szatańskim itp. Ogolnie porażka.

0

@tomek8756 jak nic tylko Maciar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?