kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon
https://www.wiocha.pl/1715113,Zdrowe-nie-tylko-na-umysle-ale-tez-i-na-ciele
Czy Frank byl taki anty.
1
@Cule1234 Roberto za bramke z PSG to więcej niż zawodnik .
0
https://www.money.pl/gospodarka/krucjata-patriarchy-moskwy-rosyjska-cerkiew-chce-przejac-majatki-ukrainskich-parafii-6750023006354240a.html
Miłosciwa cerkiew , jip.
0
@Sulimo
https://www.facebook.com/groups/1884587755202844/permalink/3105896739738600/
3
@Kgorecki2500 o to suczysko.
1
@Kgorecki2500 tylko Mickiewicz plus Pan Tadeusz.
1
@Pawel13sz zawieje i zamiecie.
1
@sokot no i ładnie.
A dziś w moim mieście koncert ukraińskiego zespolu Scream inc grającego covery Metallici.
0
@masa11 ogolnie to chyba luty w wykondniu FCB był słaby.
0
@Kitek1640 tylko mydło w plynie.
1
@Sulimo sexyboy wiedzący coś rozpustnik chcekaroline do analnagrawitacji.
1
@Colon super film jak na tamte czasy szczegolnie u nas. I ta scena ze zbliżeniem kamery na cycki cwiczącej kobietki, ahhhh.
0
Jpdl co to było.
0
Wisła K. I Jagiellonia niebezpieczne zblizaja sie strefy spadkowej.
0
@Freudysta po trochu, bardziej to ze tam kibice to w duzej części ludzie związani ze sceną punk, anarcho itp. I ich duzy wpływ na funkcjonowanie klubu.
0
Qfa, Marciniak gdzie jest var. W drugą strone pewnie by nie odpuścił.
1
@Kusco15 kiedyś JKM dostał podobno kozikiem w beben od ziecia, moze nie powinienem tego pisać ale szkoda ze nie zayechal mu patelnią w ten lysy pusty dekiel.
0
@Freudysta brawo St. Pauli.
6
O skorweseny
https://fb.watch/bQGwBToEGP/
I pomyśleć ze u nas niedawno bylo podobnie a może być jeszcze gorzej.
@Kgorecki2500 @Przemek2323 @Persyfl
1
Każda okazja do załozenia kanału jest dobra
https://www.facebook.com/reel/821556229245102?fs=e&s=cl
0
@Zoker co Ty piszesz, Zacharowa sucz to wyjaśnia
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-marija-zacharowa-bezpardonowo-rosja-nie-bombarduje-miast-zac,nId,5901158
1
@shahman no tu to się wykazał chłodną głową i opanowaniem jak rasowy napastnik.
2
Ale sedzia penisowaty
1
Gavi do mma. Co zs cios.
0
@Mroziu sędzia kiepskie zawody w jego wykonaniu. Znowu sporo niedokładności w podaniach i braku ciągu na piłkę. Adama no wychodzi to dlaczego tak długo siedział w Wolverhampton Wanderers F.C , Auba chyba za bardzo schowany i mało aktywny.
0
@tomek8756 no chyba że to tzw. ironia. a jak nie to wszyscy trzej to trolle i dzbany.
0
@Rust_Cohle eee, w tych kolejkach to patola jak 150. Podchodzi babka i pyta sie ktory nr wszedł, ludzie ze 8, a ona ze ma 2 i pokazuje kartonik z 2. Nic, weszła i siedziała dosyc dlugo. Za chwilę przyszedł gośc i też pytanie jaki nr wszedl to ludzie ze ogolnie 8 ale teraz jest pani z 2, a gość na to jak z 2 jak on ma nr 2. No i rzeczywiście pokazuje kartonik z 2 . Ludzie oczy w słupi i kazdy co jest do wuja wafla. Idą do rejestracji i mowią ze wydali podwojne nr , a ta z recepcji ze niemozliwe bo nr bylo 15 szt. Sprawdzaja a ta babka co weszla z nr 2 miala 12 tylko zaslonila 1 . Jakich ona jopow dostala jak wyszła od reszty to nawet sie nie odwrociła tylko .....dalała.
1
JSW 1:2 w ostatniej chwili , Barca narazie wygrywa z Baskonią.
1
@IronSanHybrid a był taki art. Jakiegoś nawiedzonego katola o piosenkach z podtekstem szatańskim itp. Ogolnie porażka.
0
@tomek8756 jak nic tylko Maciar