0

@Kondziubarca kibica Wisly K. Pewnie cieszy powrot karmy.

3

@Kgorecki2500 oni świadomie buduja to co w ruskiej czh wegierskiej tv. Piorą mozgi tępą propaganda a potem zdziwienie ze u ruskich wiekszosci popiera putin wojne i represje wobec ludzi protestujących przeciwko wojnie.
Klamstwo to nowa prawda.

0

@DonMatteo901 a czy Skorża byl w pokoju sędziowski po meczu z Wisła. Karma to dziwka.

0

@KwaK brawo oponiarze.

2

@kamilo0066 dobra szpila .

3

@Pawel13sz jak ilustracja bajki dla dzieci.

0

@MesQueUnClub96 Legia gra na miarę swoich możliwości a że wygląda to na chwilę obecną beznadziejny, trudno ten sezon jest i tak stracony. Utrzymywać sie to bylo najważniejsze.
A co do spadku teraz to Wisła K. i Jaga muszą walczyć. I tych drużyn by też bylo szkoda zeby spadły rowniez Legii. Bo dzieki nim stadiony są pełne. A co do Lecha to Amica go uratowała wiec może trochę pokory.

1

@fart sektorowka Legii, szpila dla zgody LP.

0

@masq ale winnickiego zamurowało. Braun to odpał tak jak jkm.

1

@AleksanderFCB Morza szum, ptaków śpiew
Złota plaża pośród drzew.....

0

@osa91 do czegoś dojść, tak pracując i nie oszczędzajac sie to najczęściej dochodzi sie do choroby a w najgorszym przypadku na cmenterz.

0

@Colon film dobry ale serial to jest mistrzostwo.

2

Co ma Benzema na bramkrzy, a conon może mieć, tylko kompromitujace ich nagrania.

1

@GuerillaAthletic oi szarpałby te szynki.

0

Pedri , qfa nie strzelaj na uj... .

1

@fart byłem, widzialem, gardło zdarłem. Tylko L.

0

Na tvp kultura Kacza zupa z braćmi Marx. Mistrzowie.

0

@Colon w Hocus Pocus nieźle gość przyjodjował.

3

@Kgorecki2500

"A ten gruby co na przedzie
Na kradzionym koniu jedzie
To Rokosowski Marszalek Polski

Kryj się kryj
A ja myślałem że to trzewik
Że to kryty słomą chlewik
A to Bolszewik
Bolszewik ".....


0

@Colon O, scena z toaletą czy prześcieradłem rozwalają ale ta z dzieckiem to rzeźnia. No i ścieżka dzwiękowa super.

1

@kartovel Obajtek to lubi.

0

4

"Poparcie dla Putina w Rosji rośnie. Inwazja na Ukrainę go umacnia. Bunt przeciwko wojnie? Eksperci mają złe wiadomości. - Od samego początku byłam mocno sceptyczna wobec twierdzeń o czekającym nas rzekomo buncie społecznym w Rosji przeciwko Putinowi. Nad nastrojami społecznymi pracowano w Rosji bardzo długo, w intensywny i mocno specyficzny sposób - mówi Wirtualnej Polsce Anna Maria Dyner z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych."
I teraz wystarczy wyobrazic sobie ze mamy tylko tvp, gp, pr itp. I przekaz pis kurskiego itp.
@Kgorecki2500 @Przemek2323

0

@TheNekro94 ale chyba samą wizję.

0

@Chaoss @SkN za moich czasow byly modne piramidy, swetry boys itp ale to nie znaczy ze w tym chodzilem. To samo z nią moda typowa na Karine lub jak kto woli blacharę ew rozową landryne.

1

@ElTomas jakoś nigdy nie przepadałem za takimi przecinakami. Takie tępe granie, obojętnie jak ale nie przepuścić przeciwnika.

1

@fart ponad trzy Sasiny.

1

Ja też jako kibic LW cieszyłem sie z awansu Legii do LE, styl awansu podobny do tego wczorajszego. Ale im dalej w sezon tym gorzej. CM przyczynił sie do fatalnej jesieni Legii i niechlubnego rekordu porażek w lidze. Takze pozyjemy zobaczymy, a w czerwcu mecze w LN też moze nam pokazać cos wiecej.

0

@IronSanHybrid ale ja też sie ciesze z awansu. Tylko nie chcialbym tego co opisalem. A co będzie na MS czas pokaze, moze powtorka z ME 2016.

0

@Azacca za darmo to i ocet slodki ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?