kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca kibica Wisly K. Pewnie cieszy powrot karmy.
3
@Kgorecki2500 oni świadomie buduja to co w ruskiej czh wegierskiej tv. Piorą mozgi tępą propaganda a potem zdziwienie ze u ruskich wiekszosci popiera putin wojne i represje wobec ludzi protestujących przeciwko wojnie.
Klamstwo to nowa prawda.
0
@DonMatteo901 a czy Skorża byl w pokoju sędziowski po meczu z Wisła. Karma to dziwka.
0
@KwaK brawo oponiarze.
2
@kamilo0066 dobra szpila .
3
@Pawel13sz jak ilustracja bajki dla dzieci.
0
@MesQueUnClub96 Legia gra na miarę swoich możliwości a że wygląda to na chwilę obecną beznadziejny, trudno ten sezon jest i tak stracony. Utrzymywać sie to bylo najważniejsze.
A co do spadku teraz to Wisła K. i Jaga muszą walczyć. I tych drużyn by też bylo szkoda zeby spadły rowniez Legii. Bo dzieki nim stadiony są pełne. A co do Lecha to Amica go uratowała wiec może trochę pokory.
1
@fart sektorowka Legii, szpila dla zgody LP.
0
@masq ale winnickiego zamurowało. Braun to odpał tak jak jkm.
1
@AleksanderFCB Morza szum, ptaków śpiew
Złota plaża pośród drzew.....
0
@osa91 do czegoś dojść, tak pracując i nie oszczędzajac sie to najczęściej dochodzi sie do choroby a w najgorszym przypadku na cmenterz.
0
@Colon film dobry ale serial to jest mistrzostwo.
2
Co ma Benzema na bramkrzy, a conon może mieć, tylko kompromitujace ich nagrania.
1
@GuerillaAthletic oi szarpałby te szynki.
0
Pedri , qfa nie strzelaj na uj... .
1
@fart byłem, widzialem, gardło zdarłem. Tylko L.
0
Na tvp kultura Kacza zupa z braćmi Marx. Mistrzowie.
0
@Colon w Hocus Pocus nieźle gość przyjodjował.
3
@Kgorecki2500
"A ten gruby co na przedzie
Na kradzionym koniu jedzie
To Rokosowski Marszalek Polski
Kryj się kryj
A ja myślałem że to trzewik
Że to kryty słomą chlewik
A to Bolszewik
Bolszewik ".....
0
@Colon O, scena z toaletą czy prześcieradłem rozwalają ale ta z dzieckiem to rzeźnia. No i ścieżka dzwiękowa super.
1
@kartovel Obajtek to lubi.
0
@P33ck https://salomonik.eu/blog/filmowo/1921-pociag-do-hollywood-1987
Ależ w tym filmie wyglądał.
4
"Poparcie dla Putina w Rosji rośnie. Inwazja na Ukrainę go umacnia. Bunt przeciwko wojnie? Eksperci mają złe wiadomości. - Od samego początku byłam mocno sceptyczna wobec twierdzeń o czekającym nas rzekomo buncie społecznym w Rosji przeciwko Putinowi. Nad nastrojami społecznymi pracowano w Rosji bardzo długo, w intensywny i mocno specyficzny sposób - mówi Wirtualnej Polsce Anna Maria Dyner z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych."
I teraz wystarczy wyobrazic sobie ze mamy tylko tvp, gp, pr itp. I przekaz pis kurskiego itp.
@Kgorecki2500 @Przemek2323
0
@TheNekro94 ale chyba samą wizję.
0
@Chaoss @SkN za moich czasow byly modne piramidy, swetry boys itp ale to nie znaczy ze w tym chodzilem. To samo z nią moda typowa na Karine lub jak kto woli blacharę ew rozową landryne.
1
@ElTomas jakoś nigdy nie przepadałem za takimi przecinakami. Takie tępe granie, obojętnie jak ale nie przepuścić przeciwnika.
1
@fart ponad trzy Sasiny.
1
Ja też jako kibic LW cieszyłem sie z awansu Legii do LE, styl awansu podobny do tego wczorajszego. Ale im dalej w sezon tym gorzej. CM przyczynił sie do fatalnej jesieni Legii i niechlubnego rekordu porażek w lidze. Takze pozyjemy zobaczymy, a w czerwcu mecze w LN też moze nam pokazać cos wiecej.
0
@IronSanHybrid ale ja też sie ciesze z awansu. Tylko nie chcialbym tego co opisalem. A co będzie na MS czas pokaze, moze powtorka z ME 2016.
0
@Azacca za darmo to i ocet slodki ;)