0

No i przyszło rozliczenie za gaz (ogrzewanie plus woda i kuchnia gazowa) bylo 290 pln co dwa miechy obecnie 480 okres letni zimowy 530 pln. Jpdl, a podwyzek wynagrodzenia narazie na horyzoncie nie widać. Plusik energa ok 200 pln wiecej za dwa miechy i ratka za m3 prawie 500 pln wiecej.

1

@Coutinho007 piekny zestaw.

0

@arasz1819 do zarządu, rady nadzorczej w celu ratowania mają wejść oczywiście bez wynagrodzenia Suski, Sasin, Horała, Cieszyński i Obajtek. Będzie dobrze.

1

No i talizman przeciwnikow wchodzi ns boisko.

1

@Pawel13sz krajobraz jak z innej planety.

2

@Colon o MP moj top metalowych perkusistów.


@Stagiryta Iggy ikona punka

1

@Janiama ona i siostry Tlałki w narciarstwie to chyba jedyne nasze zawodniczki w sportach zimowych w tamtych latach ktore starały sie walczyć o podium.

0

Po raz kolejny nikt nie atakuje wrzuconej pilki tylko czeka na nią.

1

Nie sądziłem że z pozostaniem w FCB z de Jongow wole Luuka.

1

Ale dzis to podania do partnera maja jak z ekstraklsy.

0

Demby to ostatnio same takie strzaly oddaje jakby strzelał karne w rugby.

0

Franki przełóz sobie na glówke.

1

@kubix05 Fabian i Szczęsny tego samego dnia, ciekawe.

1

@P33ck Tool jest kozacki.

1

@Rastafarnianin MJ koszykarski kosmita.

0

Komentarz usunięty

1

@Don-Corleone a i tow Wojciech Jasiński "Od 1975 kierował tam (Płock) wydziałem spraw wewnętrznych, w tym samym roku zapisał się do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR)"
A co do obrazy uczuć to już takie piosneczki itp bedą na cenzurowanym






0

Co odwalili Dembele z Oskarem przy rzucie rożnym gdzie poszla kontra , bo pare minut pozniej Demby też był zamieszany w stratę pilki po rzucie rożnym.

3

@Worny co oni maja w tych łbach. Cale szczęscie ze ich wyeliminowali.

1

Nie no za takie zachowanie to powinni dawać czewona to może odechciało by im sie takiego chamskiego zachowania.

2

@Barca1992 oni jak górnictwo. Caly czas do państow doklada do gornictwa które jest na minusie a tak 13, 14 barborka itp.

0

0

@endriuuu2 masz nagranie z tego wydarzenia.

0

Nie oglądam meczu tylko textowo śledzę i pytanie czy te trzy karne były słuszne ?

0

@Pawlak1992
KFC
PEPSI
WEDEL
ANDROID
PC
ADIDAS
PS
WP
PES
NETFLIX

2

@Kapitan hawk za napisanie barka na stronie FCB to musi być ban dożywotni.

0

@jakub1906 legla to Wisla na craxe. Sorry ale juz mnie to wqrwia. Jestem kibicem Legii i naprawde staram sie nie pisac skisla, lech zdech itp. Ale wyjeżdża gosc z Crakovii i leci z legła jakby to w ich dotyczylo.

1

@Kgorecki2500 czekam na pielgrzymki ew nocne czuwania itp. Co się dolić w tańcu jak kult to kult.

1

@Freudysta ale o jakim klubie piszesz o Lechu Poznań czy Amica Lech Poznan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?