kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i przyszło rozliczenie za gaz (ogrzewanie plus woda i kuchnia gazowa) bylo 290 pln co dwa miechy obecnie 480 okres letni zimowy 530 pln. Jpdl, a podwyzek wynagrodzenia narazie na horyzoncie nie widać. Plusik energa ok 200 pln wiecej za dwa miechy i ratka za m3 prawie 500 pln wiecej.
1
@Coutinho007 piekny zestaw.
0
@arasz1819 do zarządu, rady nadzorczej w celu ratowania mają wejść oczywiście bez wynagrodzenia Suski, Sasin, Horała, Cieszyński i Obajtek. Będzie dobrze.
1
No i talizman przeciwnikow wchodzi ns boisko.
1
@Pawel13sz krajobraz jak z innej planety.
2
@Colon o MP moj top metalowych perkusistów.
@Stagiryta Iggy ikona punka
1
@Janiama ona i siostry Tlałki w narciarstwie to chyba jedyne nasze zawodniczki w sportach zimowych w tamtych latach ktore starały sie walczyć o podium.
0
Po raz kolejny nikt nie atakuje wrzuconej pilki tylko czeka na nią.
1
Nie sądziłem że z pozostaniem w FCB z de Jongow wole Luuka.
1
Ale dzis to podania do partnera maja jak z ekstraklsy.
0
Demby to ostatnio same takie strzaly oddaje jakby strzelał karne w rugby.
0
Franki przełóz sobie na glówke.
1
@kubix05 Fabian i Szczęsny tego samego dnia, ciekawe.
1
@P33ck Tool jest kozacki.
1
@Rastafarnianin MJ koszykarski kosmita.
0
Komentarz usunięty
1
@Don-Corleone a i tow Wojciech Jasiński "Od 1975 kierował tam (Płock) wydziałem spraw wewnętrznych, w tym samym roku zapisał się do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR)"
A co do obrazy uczuć to już takie piosneczki itp bedą na cenzurowanym
0
Co odwalili Dembele z Oskarem przy rzucie rożnym gdzie poszla kontra , bo pare minut pozniej Demby też był zamieszany w stratę pilki po rzucie rożnym.
3
@Worny co oni maja w tych łbach. Cale szczęscie ze ich wyeliminowali.
1
Nie no za takie zachowanie to powinni dawać czewona to może odechciało by im sie takiego chamskiego zachowania.
2
@Barca1992 oni jak górnictwo. Caly czas do państow doklada do gornictwa które jest na minusie a tak 13, 14 barborka itp.
0
Budyń gość z zespołu Pogodno zmarł
https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-nie-zyje-jacek-szymkiewicz-mial-48-lat,nId,5955080
0
@endriuuu2 masz nagranie z tego wydarzenia.
0
@endriuuu2 patrz a tu się nie udało https://www.google.com/search?q=Las+Kabacki+katastrofa&client=ms-android-samsung-ss&hl=pl&prmd=imnv&sxsrf=APq-WBuWryXQa1p6aHVNGTCqNjRXk15UBQ:1649629494177&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwierovgxIr3AhXQFXcKHT-uBTsQ_AUoAXoECAIQAQ&biw=360&bih=674&dpr=2#imgrc=W-jqvo2u_3PCiM
0
Nie oglądam meczu tylko textowo śledzę i pytanie czy te trzy karne były słuszne ?
0
@Pawlak1992
KFC
PEPSI
WEDEL
ANDROID
PC
ADIDAS
PS
WP
PES
NETFLIX
2
@Kapitan hawk za napisanie barka na stronie FCB to musi być ban dożywotni.
0
@jakub1906 legla to Wisla na craxe. Sorry ale juz mnie to wqrwia. Jestem kibicem Legii i naprawde staram sie nie pisac skisla, lech zdech itp. Ale wyjeżdża gosc z Crakovii i leci z legła jakby to w ich dotyczylo.
1
@Kgorecki2500 czekam na pielgrzymki ew nocne czuwania itp. Co się dolić w tańcu jak kult to kult.
1
@Freudysta ale o jakim klubie piszesz o Lechu Poznań czy Amica Lech Poznan.