kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamyk37 jeden https://wiadomosci.wp.pl/rosyjska-mlodziez-wierzy-putinowi-indoktrynacja-od-najmlodszych-lat-6746121714621024a i drugi
https://wiadomosci.wp.pl/majmurek-putinizm-tak-moze-wygladac-faszyzm-xxi-wieku-opinia-6745233980103264a
2
@Hubsao koniec romana a. i jego czelsi cieszy mnie to.
1
@Arkon @fart nie poddawaj się ukochana ma nie poddawaj się Legio Warszawa.
To prawda bez Josue było by bardzo ciężko. Ma czasem straty itp ale ogólnie przegląd pola, przyjęcie, podanie kiwka i luz jaki ma to nie ma w Legii na obecna chwilę nikt.
0
@KaJoFCB order uśmiechu
0
@Walker taki pisowski oligarcha.
0
@BorzyKrzys tzw pustaki.
0
@arasz1819 ławrow to goebbels XXI wieku.
1
PAD prawdziwych przyjaciół poznazje sìe po k.....e.
0
@tomek8756 oj chyba przedstawia Kamali ministra, Kamala to Płaszczak weteran wojny polsko-polskiej.
1
@Przemek2323 oni caly czas dążą do miękiego putinizmu. Oskarżajac jak putin opozycje, ue , lgbt itd. ***** pis i konfe.
2
@Coutinho007 u Painkiller to jest sztosik kawalek.
1
@Tasde w gwoli doprecyzowania zeby była jaskośc to dolec był tańszy w 2012 3.57 a teraz 4.58. Ale to i tak obecnie cena jest bardzo wysoka z gdzie jeszcze vat.
0
@Antimadridista_WR ok, nie chcialo mi się odznaczać z wszystkich zawiedzionych pod Twoim postem.
0
https://www.o2.pl/informacje/bojka-pod-pomnikiem-smolenskim-posel-pis-nagrany-6745734061726304a
Niedoszły RPO , dzbanowatość lvl master.
0
Dobry artykul Majmurka https://wiadomosci.wp.pl/majmurek-putinizm-tak-moze-wygladac-faszyzm-xxi-wieku-opinia-6745233980103264a
0
@Antimadridista_WR bo piszecie jakbyscie mieli po nascie lat i obrazili sie ze sw mężczyzn jest niedocenione np przez brak prezentow, zyczen itp
0
@Antimadridista_WR jaa, po ile wy macie lat.
0
@Piernik nie trawilem tego zespołu po jego przejeciu przez Romana i meczach z FCB.
0
Chcialbym zobaczyc podobna sytaucję jaka byla wczoraj przy pierwszej bramce dla Realu z udzialem Matsa albo zawodnika z pola po ktorej bedzie strata bramki FCB.
1
@DonMatteo901 pisalem że real to dużego farta do kiksow bramkarzy w tak ważnych meczach jak mało ktora drużyna. A i na Gianim to dla mnie ew faul, gdzie przy podobnych starciach zawodnikow z pola gwiżdzą faul atakujacego.
1
@kamyk_23 nie to byl faul mentalny Realu i słaby mental bramkarza.
0
@MesQueUnClub96 mental, jak nie bramkarz Liv, to Bayernu a teraz Psg są ich mentalem. Tyle meczow oglądamlem i powiem szczerze tylko Real mial taki fart do kiksow przeciwnikow bramkarzy.
0
Dolar zapoczątkował katastrofe PSG.
0
@DonMatteo901 zawsze jakiegoś recznika zlapia u perzeciwnik na bramce.
0
Fatalne bledy bramkarza, Neyz i Marcquiniosa.
0
Leo i Ney niepotrzebie kombinuja z przełozeniem piłki w tych akcjach w polu karnym.
0
@SinMistico https://www.rp.pl/opinie-polityczno-spoleczne/art35811381-michal-szuldrzynski-rosja-napada-na-ukraine-a-orban-wbija-polsce-noz-w-plecy
" Orban, za głównego winowajcę uznał... Polskę. „Polacy chcą przesunąć granicę świata zachodniego aż do granicy świata rosyjskiego. Poczują się bezpieczni, jeśli tak się stanie, a NATO, w tym Polska, będą mogły rozmieścić właściwe wojska na zachód od tej linii. Dlatego zaciekle popierają członkostwo Ukrainy w Sojuszu” – mówił węgierski premier. I żalił się, że Węgry znalazły się w „krzyżowym ogniu głównych graczy geopolitycznych”.
2
Nowe, Orban za wojnę obarcza Polskę.
0
@Oskar00 i bez żółtej kartki , to trochę niepoważne, nie jeden za taki atak czerwo by dał. Za stempel automatu dostają żółtą a tu nic.
1
@IronSanHybrid Jancker też miał niczego sobie twarz, komendanta obozu.