2

@Hubsao koniec romana a. i jego czelsi cieszy mnie to.

1

@Arkon @fart nie poddawaj się ukochana ma nie poddawaj się Legio Warszawa.
To prawda bez Josue było by bardzo ciężko. Ma czasem straty itp ale ogólnie przegląd pola, przyjęcie, podanie kiwka i luz jaki ma to nie ma w Legii na obecna chwilę nikt.

0

@KaJoFCB order uśmiechu

0

@Walker taki pisowski oligarcha.

0

@BorzyKrzys tzw pustaki.

0

@arasz1819 ławrow to goebbels XXI wieku.

1

PAD prawdziwych przyjaciół poznazje sìe po k.....e.

0

@tomek8756 oj chyba przedstawia Kamali ministra, Kamala to Płaszczak weteran wojny polsko-polskiej.

1

@Przemek2323 oni caly czas dążą do miękiego putinizmu. Oskarżajac jak putin opozycje, ue , lgbt itd. ***** pis i konfe.

2

@Coutinho007 u Painkiller to jest sztosik kawalek.

1

@Tasde w gwoli doprecyzowania zeby była jaskośc to dolec był tańszy w 2012 3.57 a teraz 4.58. Ale to i tak obecnie cena jest bardzo wysoka z gdzie jeszcze vat.

0

@Antimadridista_WR ok, nie chcialo mi się odznaczać z wszystkich zawiedzionych pod Twoim postem.

0

0

@Antimadridista_WR bo piszecie jakbyscie mieli po nascie lat i obrazili sie ze sw mężczyzn jest niedocenione np przez brak prezentow, zyczen itp

0

@Antimadridista_WR jaa, po ile wy macie lat.

0

@Piernik nie trawilem tego zespołu po jego przejeciu przez Romana i meczach z FCB.

0

Chcialbym zobaczyc podobna sytaucję jaka byla wczoraj przy pierwszej bramce dla Realu z udzialem Matsa albo zawodnika z pola po ktorej bedzie strata bramki FCB.

1

@DonMatteo901 pisalem że real to dużego farta do kiksow bramkarzy w tak ważnych meczach jak mało ktora drużyna. A i na Gianim to dla mnie ew faul, gdzie przy podobnych starciach zawodnikow z pola gwiżdzą faul atakujacego.

1

@kamyk_23 nie to byl faul mentalny Realu i słaby mental bramkarza.

0

@MesQueUnClub96 mental, jak nie bramkarz Liv, to Bayernu a teraz Psg są ich mentalem. Tyle meczow oglądamlem i powiem szczerze tylko Real mial taki fart do kiksow przeciwnikow bramkarzy.

0

Dolar zapoczątkował katastrofe PSG.

0

@DonMatteo901 zawsze jakiegoś recznika zlapia u perzeciwnik na bramce.

0

Fatalne bledy bramkarza, Neyz i Marcquiniosa.

0

Leo i Ney niepotrzebie kombinuja z przełozeniem piłki w tych akcjach w polu karnym.

0

@SinMistico https://www.rp.pl/opinie-polityczno-spoleczne/art35811381-michal-szuldrzynski-rosja-napada-na-ukraine-a-orban-wbija-polsce-noz-w-plecy

" Orban, za głównego winowajcę uznał... Polskę. „Polacy chcą przesunąć granicę świata zachodniego aż do granicy świata rosyjskiego. Poczują się bezpieczni, jeśli tak się stanie, a NATO, w tym Polska, będą mogły rozmieścić właściwe wojska na zachód od tej linii. Dlatego zaciekle popierają członkostwo Ukrainy w Sojuszu” – mówił węgierski premier. I żalił się, że Węgry znalazły się w „krzyżowym ogniu głównych graczy geopolitycznych”.

2

Nowe, Orban za wojnę obarcza Polskę.

0

@Oskar00 i bez żółtej kartki , to trochę niepoważne, nie jeden za taki atak czerwo by dał. Za stempel automatu dostają żółtą a tu nic.

1

@IronSanHybrid Jancker też miał niczego sobie twarz, komendanta obozu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?