kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 tam to już jest spirala nagonki na Tuska i UE. Żeby to kiedyś się zle nie skonczyło. Mam nadzieje ze pis umoczy nastepny wybory i w tvp, rmn, krrit itp rozliczą i rozgonią te towarszystwo .
0
Qrwa , Nico za takie cos dostal żółtą.
5
W powtorce straty bramki dla FCB widac ze to nie Oskar winien tylko znowu Frank patrzył sie na rozwoj akcji.
4
Qrcze Mats, wiedziałem że większość bramkarzy obroniła by taki strzal prosto w nich instynktownie on jak zwykle puszcza.
0
Mats , widać brak mocnej konkurencji na pozycję nr 1 FCB. No i moze też pora na zmianę na tej pozycji.
0
@John_Doe a Romana i Kat oraz Nowaka i TSA nie śpiewają. Tebać jvp.
1
@Mario96w Połomski Jerzy
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kusco15 Komor zabrał obrazy itp a ten to poszedł na całośc. Przegrana bardzo zabolał jego ego .
0
@FC1899Barca "Bo my nie błagamy o wolność, my o nią walczymy"
Bo my jak mamy wolność to zawsze to spierd...... i znowu musimy walczyć o nią zamiast ją pielęgnować i dbać .
0
@Damian11 oglądać od 0.18
1
@Kgorecki2500 psychopaci i tyle, minęło tyle lat po wojnie a oni niczego sie nie nauczyli. Mam nadzieję ze kiedyś bedą na śmietniku historii z ludzie bedą oddawać urynę na ich groby. Na pohybel im.
4
Bez litości, film ktory mi się nie nudzi.
1
@Pawel13sz Tusk pewnie widział .
1
@Kgorecki2500 no już RN pokazal przy głosowaniu na sędziego TK gdzie jest im bliżej. Pastuchy.
3
Big Cyc i ich spojrzenie na czarnkowe rewolucje
1
@kubix05 Kameni w Maladze to byl koszmar FCB .
0
@!34RC3!_0N4 szkoda ze nie pluł jak koledzy z jego konfa aka RN głosowali za Święczkowskim.
0
@Kamyk37 tak, płacisz odsetki od wykorzystanej kwoty i od okresu na jaki był wzięty.
1
@MesQueUnClub_87 no i strszy film z nim Gorączka sobotniej nocy.
1
Ja to tak zostawię dla przypomnienia, żeby w rewanżu nam nie zabrakło tych setek
0
@Seledynowy bierność zawodników aż raziła w tej sytuacji.
0
@MrPGG jakby trafił w słupek i poprzeczkę to by był brak szczęścia ale nie trafić w światło bramki i wszystko w trybuny to nie jest brak szczęścia.
0
Strzały Ferrana dziś
1
@kryhaa jakie szczęście, odchylenie się przy strzale to brak szczęścia albo koszmarne wypuszczenie sobie piłki przed strzałem gdzie brakuje. Tam wszystko szło w górę jakby strzelał karnego w rugby.
0
@macio_944 ach te statystki, wolałbym jeden celny strzał ale ze dwa gole bo i tak można .
0
@Davvd a mi się wydaje że piłkarskie abc o odchylaniu przy strzale to ominął podczas nauki.
2
qrwa qrwa co za dzban to jpdl.
0
Ale wkurzająca bierność i pozorowany doskok do przeciwnika niektórych zawodnikow.
0
@kubix05 nie spoko, nie chodzìlo mi o poprawę, tylko on zawsze wszystkich poprawiala z Bukiet na Bucket.