1

@Kgorecki2500 tam to już jest spirala nagonki na Tuska i UE. Żeby to kiedyś się zle nie skonczyło. Mam nadzieje ze pis umoczy nastepny wybory i w tvp, rmn, krrit itp rozliczą i rozgonią te towarszystwo .

0

Qrwa , Nico za takie cos dostal żółtą.

5

W powtorce straty bramki dla FCB widac ze to nie Oskar winien tylko znowu Frank patrzył sie na rozwoj akcji.

4

Qrcze Mats, wiedziałem że większość bramkarzy obroniła by taki strzal prosto w nich instynktownie on jak zwykle puszcza.

0

Mats , widać brak mocnej konkurencji na pozycję nr 1 FCB. No i moze też pora na zmianę na tej pozycji.

0

@John_Doe a Romana i Kat oraz Nowaka i TSA nie śpiewają. Tebać jvp.

1

@Mario96w Połomski Jerzy

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kusco15 Komor zabrał obrazy itp a ten to poszedł na całośc. Przegrana bardzo zabolał jego ego .

0

@FC1899Barca "Bo my nie błagamy o wolność, my o nią walczymy"
Bo my jak mamy wolność to zawsze to spierd...... i znowu musimy walczyć o nią zamiast ją pielęgnować i dbać .

0

@Damian11 oglądać od 0.18

1

@Kgorecki2500 psychopaci i tyle, minęło tyle lat po wojnie a oni niczego sie nie nauczyli. Mam nadzieję ze kiedyś bedą na śmietniku historii z ludzie bedą oddawać urynę na ich groby. Na pohybel im.

4

Bez litości, film ktory mi się nie nudzi.

1

@Pawel13sz Tusk pewnie widział .

1

@Kgorecki2500 no już RN pokazal przy głosowaniu na sędziego TK gdzie jest im bliżej. Pastuchy.

3

Big Cyc i ich spojrzenie na czarnkowe rewolucje


1

@kubix05 Kameni w Maladze to byl koszmar FCB .

0

@!34RC3!_0N4 szkoda ze nie pluł jak koledzy z jego konfa aka RN głosowali za Święczkowskim.

0

@Kamyk37 tak, płacisz odsetki od wykorzystanej kwoty i od okresu na jaki był wzięty.

1

@MesQueUnClub_87 no i strszy film z nim Gorączka sobotniej nocy.

1

Ja to tak zostawię dla przypomnienia, żeby w rewanżu nam nie zabrakło tych setek


0

@Seledynowy bierność zawodników aż raziła w tej sytuacji.

0

@MrPGG jakby trafił w słupek i poprzeczkę to by był brak szczęścia ale nie trafić w światło bramki i wszystko w trybuny to nie jest brak szczęścia.

0

Strzały Ferrana dziś


1

@kryhaa jakie szczęście, odchylenie się przy strzale to brak szczęścia albo koszmarne wypuszczenie sobie piłki przed strzałem gdzie brakuje. Tam wszystko szło w górę jakby strzelał karnego w rugby.

0

@macio_944 ach te statystki, wolałbym jeden celny strzał ale ze dwa gole bo i tak można .

0

@Davvd a mi się wydaje że piłkarskie abc o odchylaniu przy strzale to ominął podczas nauki.

2

qrwa qrwa co za dzban to jpdl.

0

Ale wkurzająca bierność i pozorowany doskok do przeciwnika niektórych zawodnikow.

0

@kubix05 nie spoko, nie chodzìlo mi o poprawę, tylko on zawsze wszystkich poprawiala z Bukiet na Bucket.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?