kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart
5
Brawo prezydent Przemyśla, pieknie zaorał putinowskiego dupowłaza
https://wiadomosci.wp.pl/spiecie-prezydenta-przemysla-z-salvinim-wreczyl-mu-koszulke-z-putinem-6745092483021408a
1
@Foton chybs głodować .
1
@MesQueUnClub_87 czyli dał jej poduszki w prezencie na DK. Też miło.
2
@fart to prawda, na obecną chwilę to styl jest sprawą drugorzędną. Ale po sezonie nowy trener, zawodnicy to obowiązek.
0
@danio1899 ogolnie dol tabeli to jeden poziom , I ligi.
5
@Bartosz85 brawo, strefa spadkowa opuszczons plus zaległy mecz. Ale gra to obraz nędzy i rozpaczy. Bez Josue to w tych ostatnich meczach było by cięźko.
0
@kamyk_23 jak to mowią tam to jest dopiero Meksyk. Mało im karteli ktore wpadają do miast i strzelają jak do kaczek to jeszcze na stadionach kończą swoje żywoty.
2
@Przemek2323 a gdzie tym opaslym i kapiącym sie w dostatku itp klechom bedzie lepiej jak nie pod skrzydłami putina. Ale z cerkwią to nie jest pierwszy przypadek ze oni z wladzą lepiej niż z ludem i Bogiem.
3
@barcanawieki o to ruska qur(w)a.
0
@LeoMessi1994 cerkiew zawsze z władzą.
0
To Pedrk załatwił zołtko fla Nico. Irytujace jest te nadmiernie holowanie pilki w dzisiejszym meczu.
0
No i tradycyjnie Kamil bez wiatru i zjazd z podium i pierwszej dziesiątki.
0
Za dlugo te prowadzenia pilki.
0
Qfa Mats czas na kogoś kto ho zmusi do podniesienia poprzeczkigość bo po gość drugiej stronie wybronił więcej niż mógl.
4
Coś czuje ze FDJ jakby maiał pustą bramkę to by w obramowanie trafił.
1
@Sulimo zobacz jak wymiata Czarnoksiężnik z Angmaru https://fb.watch/bAwd_vgGZO
1
@Przemek2323 Ja dzwoniłem i tak mi się wymknęło
0
@macio_944 ale nie przyjdzie Za garść dolarów.
0
@Felipe_PL walka z lodem, bez wytchnienia, na szczyt, wsrod chwastow, upadek grace,silent hours,
0
@Colon nie znam wszystkich jego utworow ale ten jest super plus Hurt
0
@arasz1819 dla nas bajki dla nich juz nie https://wiadomosci.wp.pl/wojna-w-ukrainie-czy-rosjanie-maja-odwage-sie-zbuntowac-przeciwko-putinowi-6743677643569760a
0
Ciekawy artykuł
https://wiadomosci.wp.pl/wojna-w-ukrainie-czy-rosjanie-maja-odwage-sie-zbuntowac-przeciwko-putinowi-6743677643569760a
1
@Kgorecki2500 qfa, darował by sobie ten szekspirowski język.
1
Rosyjskie lex putin https://ksiazki.wp.pl/czego-rosyjska-szkola-uczy-o-wojnie-w-ukrainie-starszy-brat-rosja-pomaga-mlodszemu-6743606171085408a
1
@Hubsao MLS ? Rzeczywiscie dziwny, moze kasa lepsza.
0
@Triv44 a dlaczego tak ho oceniasz. Trolami to na obecna chwile sa bracia Karnowscy, Cejrowski itp. A tu ma rację. Jest grupa która chce nas wyciągnąc z UE niektorzy z konfy RN i Sp itp . Mało tego prezes chcial miec budapeszt w Polsce. To oni wycierali geby z orbanem, le pen czy salvinim . A teraz gdzie sa ich sojusznicy w walce z UE. Pochowali sie w norach, orban jest w szachu i musi na dwa baty sie bawić tak zeby nie podpaśc swojemu przyjacielowi putinowi i z drugiej strony ue i ukrainie. Nie wspomne o probie zagarniecia mediow gdzie np przekaz był by zgodny z linią partii i rządu .
3
@Colon @Coutinho007 @Walker @Chinaski no i 36 rocznica wydania Master of Puppets przełomowej plyty Metallici jak trash metalu.
Moj top 1 w tym gatunku.
0
@Medium tej pani to się coś odkleiło.
1
@Pawel13sz Central Park , że on się uchował, nasza patodwewloperka nie przepuściła by okazji na postawienie osiedla strzeźonego.