1

5

1

@Foton chybs głodować .

1

@MesQueUnClub_87 czyli dał jej poduszki w prezencie na DK. Też miło.

2

@fart to prawda, na obecną chwilę to styl jest sprawą drugorzędną. Ale po sezonie nowy trener, zawodnicy to obowiązek.

0

@danio1899 ogolnie dol tabeli to jeden poziom , I ligi.

5

@Bartosz85 brawo, strefa spadkowa opuszczons plus zaległy mecz. Ale gra to obraz nędzy i rozpaczy. Bez Josue to w tych ostatnich meczach było by cięźko.

0

@kamyk_23 jak to mowią tam to jest dopiero Meksyk. Mało im karteli ktore wpadają do miast i strzelają jak do kaczek to jeszcze na stadionach kończą swoje żywoty.

2

@Przemek2323 a gdzie tym opaslym i kapiącym sie w dostatku itp klechom bedzie lepiej jak nie pod skrzydłami putina. Ale z cerkwią to nie jest pierwszy przypadek ze oni z wladzą lepiej niż z ludem i Bogiem.

3

@barcanawieki o to ruska qur(w)a.

0

@LeoMessi1994 cerkiew zawsze z władzą.

0

To Pedrk załatwił zołtko fla Nico. Irytujace jest te nadmiernie holowanie pilki w dzisiejszym meczu.

0

No i tradycyjnie Kamil bez wiatru i zjazd z podium i pierwszej dziesiątki.

0

Za dlugo te prowadzenia pilki.

0

Qfa Mats czas na kogoś kto ho zmusi do podniesienia poprzeczkigość bo po gość drugiej stronie wybronił więcej niż mógl.

4

Coś czuje ze FDJ jakby maiał pustą bramkę to by w obramowanie trafił.

1

@Sulimo zobacz jak wymiata Czarnoksiężnik z Angmaru https://fb.watch/bAwd_vgGZO

1

@Przemek2323 Ja dzwoniłem i tak mi się wymknęło

0

@macio_944 ale nie przyjdzie Za garść dolarów.

0

@Felipe_PL walka z lodem, bez wytchnienia, na szczyt, wsrod chwastow, upadek grace,silent hours,

0

@Colon nie znam wszystkich jego utworow ale ten jest super plus Hurt

1

@Kgorecki2500 qfa, darował by sobie ten szekspirowski język.

1

@Hubsao MLS ? Rzeczywiscie dziwny, moze kasa lepsza.

0

@Triv44 a dlaczego tak ho oceniasz. Trolami to na obecna chwile sa bracia Karnowscy, Cejrowski itp. A tu ma rację. Jest grupa która chce nas wyciągnąc z UE niektorzy z konfy RN i Sp itp . Mało tego prezes chcial miec budapeszt w Polsce. To oni wycierali geby z orbanem, le pen czy salvinim . A teraz gdzie sa ich sojusznicy w walce z UE. Pochowali sie w norach, orban jest w szachu i musi na dwa baty sie bawić tak zeby nie podpaśc swojemu przyjacielowi putinowi i z drugiej strony ue i ukrainie. Nie wspomne o probie zagarniecia mediow gdzie np przekaz był by zgodny z linią partii i rządu .

3

@Colon @Coutinho007 @Walker @Chinaski no i 36 rocznica wydania Master of Puppets przełomowej plyty Metallici jak trash metalu.


Moj top 1 w tym gatunku.


0

@Medium tej pani to się coś odkleiło.

1

@Pawel13sz Central Park , że on się uchował, nasza patodwewloperka nie przepuściła by okazji na postawienie osiedla strzeźonego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?