kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin chlopcy idą na wojnę.
0
@Wossi61FCB sport jest poza polityka, taa a Izrael jest we wszystkich europejskich rozgrywkach. Przy losowaniach kombinują zeby ukrainskie drużyny nie trafily na ruskie i podobnie Armenii z Azerbejdżanem itd itp mowa trawa.
0
@msmsms o skorwesyn ma rozmach w kłamaniu.
0
Czy może był jakiś info z apelem o zakończeniu ataku na Ukrainie przez Watykan i Cerkiew Moskiewską.
0
@Ojciec5tkidzieci kolejna zesrana federacja sportowa.
10
I ta ruska tv. Ilu tam musi pracować takich gości jak Kurski, Waż, Kłeczek itp. A u nas beczkę się toczy z tej naszej tępej propagandy i kłamstw. Szczucia na Unię , Tuska, opozycję i brakiem stanowczej reakcji RMN czy KKRIT. Masakra.
0
@Janas11224 to chyba ten od Geslerowej.
0
No noc innego nie zostaje jak tylko
https://images.app.goo.gl/psZeJ3G9VyLmJayFA
2
Jesli uefa ani fifa nic nie zrobi w temacie wykluczen druzyn rosyjskich to takie sektorowki powinny byc na kazdy stadionie w europie w najbliższy weekend
https://images.app.goo.gl/xA6JK6bMR8nfKJFo8
I z przeslaniem zamiast 6-1 to
€ > Ukraina
https://images.app.goo.gl/maUXVfFh1wCxKm3Q9
0
@ElTomas nie mieszac sie. A jesli putin skieruje sie na nasz kraj to co wtedy. Panstwa zachodnie też maja tak zareagować i nie powinny sie mieszać w to co bedzie miedzy nami a rosja.
5
@sokot no i dobrze zrobili. Żeby znowu jakiś separatysta debil nie pomylił samolotu pasażerskiego z wojskowym.
2
@Arkon nie tylko fifa i uefa ale pozostałe organizacje sportowe na czele z MKOL powinne mowić jednym glosem. Zawieszamy kluby zawodnikow Rosji do odwołania. Nie wiem czy wszyscy sportowcy Rosji sa zyebani ja spiridonov ale też powinni dać swoj głos sprzeciwu przeciwko temu co robią ich rządzacy moze to odbiło by sie szerokim echem w samej Rosji jak i samych Rosjan. Bo w obecnej sytuacj to ciezko mi wybrazic sobie jak na arenie sprtowej staja na przeciw siebie zawodnicy czy drużyny z Rosji i Ukrainy oraz traktowanie rywalizacji sportowej jakby nic sie nie stało. Patrzac na to jak nasze druzyny rywalizowaly z druzynami czy zawodnikami ze Zwiazku radzieckiego.
Ale to moje zdanie.
0
@marcin62 kapelani wszelkiej masci i ołtarze mobilne pokonają armię putina.
0
@AbelKabel trumpek jednym glosem z przywodcami Kuby, Wenezueli i Nikaragui.
1
Dziś Ajax na strojach wyjazdowych barwy Etiopii w hołdzie dla Boba Marleya, super.
2
Savic z wygładu to taki bałkański kizior.
1
@fart ale wiesz że to że oni są kumplami Orbdn itp to wina Tuska.
0
@Kozinho. Wystarczy ze on jako jedyny z bylych prezentów usa swoją wypowiedzia wlazł mu w tylek i napewno takie wypowiedzi nie sluza przeciwniko putina i jego agresji.A patrzac ns Trumpa to on jest tak typem jak w/w tekście.
0
@Kozinho. No tak i jako byly prezydent usa dal sie rozegrać Putinowi, no czeka Erdogan itp.
Czekam na podobne wypowiedzi pozostałych bylych prezydentów .
1
No to trampek chyba zawiódł swoich zwolenników z LR itp
https://wiadomosci.wp.pl/donald-trump-zawstydza-pis-jest-zafascynowany-putinem-6740493766110144a
1
@endriuuu2 patrz to prawie jak kk.
0
@gumaz tak to wrzucę
https://natemat.pl/214903,ziobro-domagal-sie-mojej-dymisji-byly-minister-sprawiedliwosci-zbigniew-cwiakalski-o-odpowiedzialnosci-politycznej
0
@Colon
0
@Nazio87 nie sankcje tylko sanki natychmist na zjazd ze stoku.
0
@Mati90fcb Jugoli w 92 nie mieli skrupułów zostawić w domu. Przed ruskimi/putinem robią w majdy.
1
@FC1899Barca dali im MS i ZIO , po skandalach dopingowych ich reprezentatow umieścili pod flagą ROC smiech na sali. To ich pokarali.
0
@AdamaTraore wiecznie zyć nie będzie ale zeby też historia i sami Rosjanie ocenili jego samego jak i rzadow jako katastrofy dla nich i kraju.
1
@Nazio87 uciec może bym nie uciekał no ale pierwszy do boju bym się nie pchał. Dałbym wykazać się Bosakowi, Winnickiemu, Jakiemu, Wosiowi, Mejzie, Czarnkowi itd. Ja bym im posilki gotowal.
0
@Kusco15 niby profesor a jednak ciemnogrod.
1
@sergio5 ze oni odrobili taka strate , pierwsza kwarta 19-5 mocne.