0

@El dominatore tylko tamci mieli Leo.

0

DNoA Barcy moze obecnie wykończyć kibica.

2

@Coutinho007 oooo, Panie jaki to piękny album. Battery, MOP, Orion, Welcome Home, Leper ...
Itd. Dla mnie jest to taki album na ktorym nie omijasz żadnego utworu. Mistrzostwo trash metalu.

1

@Coutinho007 Głos z ciemnosci i Łza dla cieniow minionych tez wymiatają.

1

@Coutinho007 ooo, to rzeczywiscie duza strata. Holgan to top metalowych perkusistów.

2

Glapiński ty ty dobrze wiesz ;
Prezes NBP opowiada się za ostrzejszą walką z inflacją, która w grudniu wyniosła 8,6 proc.? - Stopy procentowe w Polsce powinny wzrosnąć mocniej niż obecnie oczekuje rynek, biorąc pod uwagę ostatnie dane makro - uznał Adam Glapiński cytowany przez agencję Bloomberg. Obecnie główna stopa NBP to 2,25 proc., a ekonomiści wskazywali, że może ona wzrosnąć w 2023 r. nawet powyżej 4 proc.
Prezes NBP Adam Glapiński chce zostać w NBP na drugą kadencję .
Qfa za chwile będzie miska ryżu Plus .

2

@fart i tak przez 24, to można wyprać mozgi.

2

@Herbert o toto panie, jak nie ŚO , to pomocnicy pozniej typowa 9 a teraz boki obrony i skrzydłowi. Czyli nic nowego, że tak powiem taka świecka tradycja Barcelony zapisana w DNA klubu.

1

@Przemek2323 MM jak go słuchalem to blogośc spłynęła na mnie.

0

@MESSIah16 gdzieś bylo ze on miał najdłuższe tytuły piosenek.

1

@Xwowrak obsługuje stodniowki i do pewnej godziny gra np zespoł rożne utwory a tak kolo godz 2-3 w nocy jak tow jest już dobrze nakrecone to zespol konczy i puszczają z pendr juz muze przygotowana przez mlodzież. A ze to impra szkolna , taa i flaszki stoją pod koniec imp. Legalnie ns stołach u młodzieży nie wspomnę o zapachu palonej trawy za salą czy mocno pobudzonych mlodzieńcach odpowiednimi środkami.

0

@Cziken26 qrcze to niech tak wysoko nie podnoszą przy wślizgu albo gdy blokują.

0

Alba to już rownowagi psychicznej nie odzyska.

0

Alba wychodzi te jego machanie łapami. Dzban.

2

Brawo Pedri ze nie kombinował z przyjeciem pilki tylko walił z pierwszej.

1

Za mało grają w bok i do tyłu przy atakach.

1

Karwasz mac co to sa za podania to jpdl.

1

Ale oni mało zdecydowani przy odbiorach i ataku.

1

@Coutinho007 Reload i St. Anger najmniej sluchane plyty Mety przeze mnie.

2

@PatrychoO byle bylo co do gara wlozyc. Zeby Hitler wiedział o tym to kupił by takich za kilka marek.

0

@teacherakademicki no to do Kopacz i Szydło pasuje.

0

@Rewolucja123 ale Busi nie tylko z Bayernem robi taki bład. Często mu sie udaje no sedzia odgwiżdze faul ale ostatnio czesto i gesto puszczaja to a w szczególności w CL jako walka o piłke.

4

@Rewolucja123 tylko to już jest jego firmowa strata. Dobrze i mocno naciskany zawsze robi ten sam błąd.

0

@WaFenPrG nie czytam ale siłz rzeczy wchodzisz na np wp czy inny portal i już cie atakują tytułami niusów.

0

@graco14 Ale ja nie neguję tego że Lewemu się nie należała ta nagroda. Tylko ta celebryckopustakokiczowata otoczka zaraz wokół niego i jego żony będzie tak nachalna że aż męcząca.

0

@marcin62 to jest dramat, przewalja kase a na pomoc dzieciakom z problemami brak kasy.

12

No to jutro czekamy ma niusy portali Lewy zdeklasował Messiego był w garniaku za kilka tys euto plus zegarek za kilkadziesiąt tys euro a Messi w koszulce z Bangladeszu za 5 euro plus tani plastikowy zegarek .
Ogolnie brawo Lewy super ale co będzie wysyp podobnych artykuły od jutra to moze byc nie do przeczytania.

1

@kubix05 Mam tak samo jak Ty miasto moje a w nim .....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?