kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 klasyka klasykow, zespoł ktory nie brał jeńcow na koncertach.
0
@MESSIah16 ich bardziej oburza film niz księza molestujcy dzieci i KK ktory to ukrywał tuszował.
0
@BART97 no mój może jest taki ale to całkiem inny niż od Twojego.
1
@Barca1992 DT winien.
13
Co za dużo to niezdrowo , boję się że jak otworzę lodowkę czy szafkę to wyskoczy z niej Lewy z rodziną, ale to co na wp znalzalem to totalna żenada. "Zarabiający fortunę piłkarze znani są z zamiłowania do drogich gadżetów. Robert Lewandowski ma zegarki warte kilkaset tysięcy złotych. Pod tym względem bije Lionela Messiego na głowę."
Byla Malyszomnia jest Lewandosraczka.
1
@tomek8756 to wina Tuska. I po sprawie.
0
@arekfanBarcy co ty dolisz. Przyplacac swoim zdrowiem zeby wypruć sie dla pracy. Robilem tak prawie przez 25 lat, zero chorobowego przez tyle lat. I nie raz przychodzilem do pracy chory, gorączka, kaszel, gilun itp bo koleżana np na urlopie przed świętami albo w chora i miała w dopie pracę i na L4 i nie było mu komu obsługiwać prosili zebym został obiecywali ze mi to wynagrodza . i co gowno ZERO z tego mialem. Podwyzki premii czy zwykłego dziekuje. A jak postawilem sprawę ze przd tyle lata tak sie poświecalem dla prscy firmy itp to wiesz co mi powiedziały dyrektorka z moją kierowniczką To trzeba było chodzić na L4. No i od 10 grudnia leże na l4 dk konca stycznia albo i dlużej.
0
@BartqRKO i nie zdziwił bym się. Jesli jest takie prawo to nie powinni go naginac, tym bardziej ze to tylko sport .
0
@TheNekro94 za Kultem "A które prawo dla nas A które prawo dla nich...."
Jak muszą się czuć teraz pozostali co nie zostali wpuszczeni do Australii albo mieszkańcy ktorzy mają i muszą przestrzegać obostrzeń . Bo tluszcza chce igrzysk . Mam nadzieję ze go nie wpuszczą.
4
@Pogba słoik budaprenu dostał w podzięce.
3
@BorzyKrzys staroś wali mu w dekiel.
1
@Pawel13sz daleko na ten księżyc, eee panie niedaleko tylko
za tą górką.
0
@Mario96w jpdl, co to było, co to z stolec te cale mmp vip. To patosportgangsterka czy jakiś inny c....j.
0
Masz okazje ns szybką kontrę, partner pokazuje ci ze jest niekryty itp a ty człapiesz zamiast zapierdzielać i tak zyebales dwie kontry panie Ezabe czy jsk ci tam.
1
Nie wiedziałem ale zjazd zaliczył Ariel Borysiuk to zawodnik indyjskiego Chennaiyin FC.
4
@BorzyKrzys za mało lokowania produktow w utworze.
8
No powiem tak po obejrzeniu wiadomościeku. O yerbał ich pies, coś nieprawdopodobnego jski takm falsz i tepa do bólu propaganda to jest coś niesamowitego. Kamień na kamieniu z tej fabryki klamstwa, obłudy nie powinien zostać.
2
@Przemek2323 te ich info to patologia.
Oczywiscie o klamstwach pisowskich politykow cisza rak jak o wypowiedzi kurator Nowsk o eksperymentalych szczepionkach.
0
@Colon oj, mało tu może jest taki którzy wiedzą o co chodzi z tymi kapslami na butelkach.
2
@Coutinho007 to tak cyklicznie bedziesz wstawiał, to jesli tak to odznacz mnie jak możesz. Dobry temat.
1
@DonMatteo901 kolejny ekspert od chorob.
0
@tomek8756 ale w ostatnich dniach dostali nieżle po łbie. Najpierw w/w ktory zezlomował na antenie tvp nowy wał, następnie ambasador Polski w Czechach wytknął im arogancje i zaniedbanis w sprawie Turowa, kolejna wpadka małopolskiej kurstorvNowak o eksperymencie medycznych w szczepionkach w radiu zet , no i cale stado idiotow ze ZP i ich smieszki na temat Pegasusa a dziś z rana prezes wjeżďża na bialym koniu i demuluje tych idiotow potwierdzajac ze maja pegasusa. Tadam
0
@tomek8756 korekta bylo ok.20 sek ale przekaz byl taki jak i ich wcześniejsze wyjaśnienia, czyli bzdura a nie afera.
0
@FC1899Barca ooo, Panie pięknie.
1
Teleexpress i zero info o pegasusie . Brawo tvpis
0
@tobiasson92 dzban goni dzban.
9
@tobiasson92 Bosak, Braun, Winnicki i oni chcą władzy w Polsce, oj żeby to nigdy się nie spełniło a w/w i im podobni nigdy więcej nie weszli do sejmu ani nie mieli wpływu na państwo.
1
@Pawel13sz poproszę.
1
@Peszko07 tak to jest jak prezes nbp jest dupowłazem partii rządzącej, podobnie mają w Turcji.
3
Wiem że może i niskich lotów mem ale nie mogłem się oprzeć i nie wstawić tego
https://www.wiocha.pl/1704561,Bo-tak