kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SkyWalkerr już widzę jego u władzy z całym zapleczem z mlodzieży wszechpolskiej.
0
@NaFazieHitman ale to jesteś za tym żeby obecni zostali jeszcze dłużej.
0
@kuz u nich to jak i z Katem.
0
RIP Andrzej Nowak były gitarzysta TSA
3
No raty w górę, podwyżki wszystkiego , drożyzna zapi..a jak szalona, wynagrodzenia nie wszystkim poszly w gorę a podwżku też nie u wszystkich . A znając tradycje, gornikow, stoczniowcow itp z Solidarności to czas wyjsć na ulicę i zaprotestować przed galopującymi podwyżkami i dewastowaniem państwa.
0
@Qlewer qfwa dla nich to bez rożnicy, wyrównają sobie w radach nadzorczych iyp. Qr....ny
1
@kubix05 Danica McKellar ladna kobieta a serial Cudowne lata jeden z lepszych za moich czasow.
2
@tomek8756 poyerbało ich z zrzucaniem winy na Tuska, jakiś kompleks czy szukanie kozła ofiarnego za wszystko co im nie wypaliło.
4
@DonMatteo901 pies trzyma w pysku ręke goscia a policjant jeszcze tego goscia leję pałą.
1
No, nie widzeliście Pitera co potrafi no to była okazja.
0
@mindbender84 no bosze i te nowe podatki i oplaty iyp ktore wchodza w 2022 to tez wina ichnich.
0
@mindbender84 no wiem, szczeolnie ten wydobywany u nas czy exportoeany z usa itp.
A Ty wiesz ze paliwa potaniały ale ceny towarow nie chociaż koszty transportu spadły.
1
@ChampionLW komentatorzy zauważyli ze trio CMK ma problemy w bronieniu na duzej przestrzeni.
5
Politycy obozu PiS zrzucają winę za podwyżki cen gazu na poprzednie rządy. - Zwykli ludzie nie odczują podwyżek - stwierdził z kolei na antenie TVP Marek Suski
Qfa qfa i jeszcze raz qfa, ogladelem dziś kawa na ławe, sniadanie u rymanowskiego i te cos w tvpinfo. Horała, Fogiel, Suski, ozdoba, Szrot, rzepecki jpdl oni tak mocno są zyebani i oderwani od rzeczywistości że to się w pale nie mieści. A w/w wypowiedz debila, idioty kretyna i dzban sudkiego tylko mnie w tym uświadamia co raz bardziej. No stosunkował ich pies.
8
@Zoker obecna tvipis stawia na miernoty, tandetę przysłowiowe dziadostwo. Benefis zenka , 40 lat bayer fula czy film zenek itp ktore puszczane sa na kanałach tvp po kilka razy najlepiej o tym świadczy.
0
@IronSanHybrid łoo, inspektor bhp lubi takie przypadki.
0
@Homeopata8989 i to jest trzeźwe spojrzenie na problem.
6
Brunet wieczorową porą jedna z lepszych komedii.
2
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/977980/czegos-takiego-jeszcze-nie-widziales-ten-rzut-karny-trwal-wiecznosc-wideo
Co raz bardzie idiotyczne podchodzenie do karnych. Powinni to też unormować.
0
@tomek8756 bo to partyjny prezes nbp , tak jak w Turcji i efekty tego widać.
0
@Colon w trójce leci top czy w 357.
0
@kulek22 a na końcu korytarza kurskiego walą w kolejarza.
0
@Sulimo dziękuję. I wszystkiego najlepszego.
0
@Sulimo najlepszego w Nowym Roku.
0
@zadafcb zobaczylem listę wykonawców z tancbudy i już mi sie zwraca obiad.
@Johnnie_Walker to prawda. W tym roku miałem dwie imprezki jedna rodzinna taka 30 plus do 50 i druga klasowa z podstawówki ( po 33 latach) i na jednej jaka i drugiej zero disco polo , bajmow, gorniakow ich troje itp . Imrezy trwaly do rana .
1
@Azacca Kazdy napisał swoją autobiografię :
Jak ja cie qr.... nie nawidzę jak ja się qr tobą brzydzę.
1
@Przemek2323 oj chyba dłużej ;) z 90 lat.
0
@Hasszz jak trafi na głąba to wwtedy on decyduje.
1
@JimMorrisonFCB O Panie, Funkadelic rozwali.
0
@Herato Ribery, Snajder.