1

@IronSanHybrid może i tak, tylko to nie byl jednostkowe. A moze on nie lubił mojego kumpla jak go obsługiwał i dlatego byl nieprzyjemny.

0

@IronSanHybrid Probierz ale tylko z sadzonką .

1

@IronSanHybrid oj, moj kumpel ktory byl kelnerem w jednej z olsztyńskich knajp gdzie Mamed sie stołował , nie miał o nim dobrego zdania. Bucowaty, arogancki , myslał że wszyscy muszą mu sie kłaniać w pas no to wielki Mamed. A przy tym towarzystwo jakie się z nim kręciło nie było za ciekawe.

2

@Rastafarnianin jpdl , okropne wstrząsajace i nie do pomyślenia że ludzie ludziom zgotowali taki los po raz kolejny i to pod koniec XX wieku na oczach onz itp przy ich bezczynnosci.
Nic nas nie uczy.

0

@barcelonaLM że aż tak można się sqr....ć z wladzą to jest tragedia.

5

No to Pawlak w tvn24 troche zaoral Ķłamełusza Morawieckiego jesli chodxi o ceny gazu itp.

1

@Przemek2323 qfa dziwny narod.

0

@noface qrcze, ten gość powinien być już być "spalony" dla wielkich klubow. Najpierw odstawiał we Stade Rennais pozniej w Borussii teraz w FC Barcelona. Będąc prezesem lub włascicielem klubu to patrzac na jego postępowanie w poprzednich klubach oraz jego podatność ba kontuzje i spodob prowadzenia to grosza bym za niego nie dał ani wysokiego kontraktu na wieczny talent.

0

@Colon łooo super.

1

@ZielonySzparag super. @Colon Muffin Man przedni kawalek i solówka.

0

@RichardWinters Gary M. słyszałem a tego z DMB nie , ale solowka wymiata.

0

@Colon oki , jedna od kazdego ktorego wymieniłeś.

1

@Kgorecki2500 ***** *** do końca świata i o jeden dzień dłużej.

0

@takisobiektos @kulek22 dzięki za odpowiedź.

0

Buki, co jest z kuponem jak jest mecz przełożony a np wszystko pozostałe weszło.
Liga portugalska Przełożone Famalicao -Belenenses


0

Panie Turek kończ pan.

0

Lilyhammer na netflixie nawet spoko serial.

0

0

@Katalończyk 99 St. Pauli klub inny niż większość.

7

A na tvpis info ściek nawet na pasku grozy nie ma info o odrzuceniu ustawy przez Dudeła. Prawdziwa telewizja. Najważniejsze że sywlek marzeń z gwiazdami disco polo ładnie zapowiedzieli że się obędzie,

0

@barcelonaLM kolejny, chodzi o ich przekaz.
Jak to lecialo Pieniądze dzwonią w kościele.

1

@kubix05 Nie ma rózy bez miłości daj mi ten kwiat....

0

@PatrychoO patrz a tamtej nie znałem, Może to przekład na narodową Polską Biblię masz .

0

@maroon i tak to się zaczyna obojętność, znieczulica itp. Rozumiem że według ciebie ściganie byłego posła pis Waldemara Bonkowskiego który ciągnął psa za samochodem to też taka forma spaceru.

0

@PatrychoO no i jest tam tez fragment żeby zostawić matkę z dziećmi w lesie i skazać ich na śmierć z głodu i wyziębienia. To taka nowa tradycja polskochrześcijańska .
@maroon może nie praktykują ale zastanawiają się po co ta tradycja i reszta związana z miłością itp do bliziniego.

0

@maroon nie wiem może niewierzący są i nie zrozumieli przesłania tego który urodził się w stajence w żłobie i nikt ich nie chciał przygarnąć.

0

@maroon ale idiotyzm co stawanie na żółwiu i pokazywanie , patrzcie można jego to nie boli , czy ściganie WC za to. A co to jego niem można ścigać bo to pan WC.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore nie ma problemu.
@Gaucho nie tak, bo drogo i kolejny do darmowego żarcia.
Hmm.
@maroon taka świecka tradycja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?