kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid może i tak, tylko to nie byl jednostkowe. A moze on nie lubił mojego kumpla jak go obsługiwał i dlatego byl nieprzyjemny.
0
@IronSanHybrid Probierz ale tylko z sadzonką .
1
@IronSanHybrid oj, moj kumpel ktory byl kelnerem w jednej z olsztyńskich knajp gdzie Mamed sie stołował , nie miał o nim dobrego zdania. Bucowaty, arogancki , myslał że wszyscy muszą mu sie kłaniać w pas no to wielki Mamed. A przy tym towarzystwo jakie się z nim kręciło nie było za ciekawe.
2
@Rastafarnianin jpdl , okropne wstrząsajace i nie do pomyślenia że ludzie ludziom zgotowali taki los po raz kolejny i to pod koniec XX wieku na oczach onz itp przy ich bezczynnosci.
Nic nas nie uczy.
0
@barcelonaLM że aż tak można się sqr....ć z wladzą to jest tragedia.
5
No to Pawlak w tvn24 troche zaoral Ķłamełusza Morawieckiego jesli chodxi o ceny gazu itp.
1
@Przemek2323 qfa dziwny narod.
0
@noface qrcze, ten gość powinien być już być "spalony" dla wielkich klubow. Najpierw odstawiał we Stade Rennais pozniej w Borussii teraz w FC Barcelona. Będąc prezesem lub włascicielem klubu to patrzac na jego postępowanie w poprzednich klubach oraz jego podatność ba kontuzje i spodob prowadzenia to grosza bym za niego nie dał ani wysokiego kontraktu na wieczny talent.
0
@Colon łooo super.
1
@ZielonySzparag super. @Colon Muffin Man przedni kawalek i solówka.
0
@RichardWinters Gary M. słyszałem a tego z DMB nie , ale solowka wymiata.
0
@Colon oki , jedna od kazdego ktorego wymieniłeś.
2
@Colon @JimMorrisonFCB @Coutinho007 @Walker i inni muzykalni co byście tu dorzucili
https://www.guitarplayer.com/news/the-greatest-guitar-solos-of-all-time
1
@Kgorecki2500 ***** *** do końca świata i o jeden dzień dłużej.
0
@takisobiektos @kulek22 dzięki za odpowiedź.
0
Buki, co jest z kuponem jak jest mecz przełożony a np wszystko pozostałe weszło.
Liga portugalska Przełożone Famalicao -Belenenses
0
Panie Turek kończ pan.
0
Lilyhammer na netflixie nawet spoko serial.
0
@urbipl amfa, a co tem musi brać
https://www.wiocha.pl/1703012,Skala-obciachu
0
@Katalończyk 99 St. Pauli klub inny niż większość.
7
A na tvpis info ściek nawet na pasku grozy nie ma info o odrzuceniu ustawy przez Dudeła. Prawdziwa telewizja. Najważniejsze że sywlek marzeń z gwiazdami disco polo ładnie zapowiedzieli że się obędzie,
0
@barcelonaLM kolejny, chodzi o ich przekaz.
Jak to lecialo Pieniądze dzwonią w kościele.
1
@kubix05 Nie ma rózy bez miłości daj mi ten kwiat....
0
@PatrychoO patrz a tamtej nie znałem, Może to przekład na narodową Polską Biblię masz .
0
@maroon i tak to się zaczyna obojętność, znieczulica itp. Rozumiem że według ciebie ściganie byłego posła pis Waldemara Bonkowskiego który ciągnął psa za samochodem to też taka forma spaceru.
0
@PatrychoO no i jest tam tez fragment żeby zostawić matkę z dziećmi w lesie i skazać ich na śmierć z głodu i wyziębienia. To taka nowa tradycja polskochrześcijańska .
@maroon może nie praktykują ale zastanawiają się po co ta tradycja i reszta związana z miłością itp do bliziniego.
0
@maroon nie wiem może niewierzący są i nie zrozumieli przesłania tego który urodził się w stajence w żłobie i nikt ich nie chciał przygarnąć.
0
@maroon ale idiotyzm co stawanie na żółwiu i pokazywanie , patrzcie można jego to nie boli , czy ściganie WC za to. A co to jego niem można ścigać bo to pan WC.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore nie ma problemu.
@Gaucho nie tak, bo drogo i kolejny do darmowego żarcia.
Hmm.
@maroon taka świecka tradycja.