kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AFA90 no na nadepniecie to nie wygląda.
0
RPD Pawlak wyłancza żelazko.
0
@ranger3120 najlepszejszy premier RP tak mowil JK.
1
Gavi nie odpuszcza
https://www.facebook.com/reel/537843301558768?s=yWDuG2&fs=e
0
A trawa, czy trwa była odpowiednia dla pilkarzy Barcelony.
3
Oglądam wydarzenia i fakty gdzie pokazali wypowiedź czarnka w sejmie i do reportera tvn i takiego prostaka chama buca i tępego złamasa o fizjonomi troglodyty dawno nie widziałem w polskiej polityce. Członek mu odb...ce i kotwica w plecy.
1
@Coutinho007 o to super na yt cos tam już wrzucili. Moj top 2 w dm.
0
Ferran ten gości już sie niczym nie obroni .
1
Jest w koncowce szansa zeby strzelic gola to oni pod bramka AM na czas grają.
0
@Roobo Pedri fajny rajd a za chwilę dwie bezsensowne straty albo podanie do boku gdzie byla okazja ns prostopadła na czystą pozycję.
0
@MarcelNJ11 pierwsze byl blokowany bo zamiast walic z pierwszej to dał czas na blok Francuzowi, drugie strzał z ostrego kąta bez sensu gdy LM czekał na piłe zwrotną i trzecia wyskoczyl do glowki gdzie znowu za nim byl LM a ten nie przepuszcza i wali z dyńki pięć metrow od slupka.
0
Ciary przeszly mi po plecach.
0
@MarcelNJ11 trzy okazje i w każdej podejmowal zle decyzje.
0
Karne Francuzów utrzymały w grze i karne ich wykończył. I Mapet pokaż teraz rylo jak po niestrzelonum karnym Keana.
1
Lautaro to dzban jakich mało.
0
@VegetaPolska Fred też chcial widzieć płacz Leo po przegranym półfinale z Brazylią.
1
@Sapos93 pewnie z tego samego powodu co i u Portugalczyków.
0
@Bochen777 byl z dopy lahoza wzięty.
1
@KlonaZepan ja mowie o faul z ktorego padł gol.
0
@arsenallondyn0 czyli Holendrzy maja to we krwii.
0
@Barca1992 pil mleko w proszku
0
@Encore faul z dupy odgwizdal lahuj
19
No to w kóleczko i teraz potańczyć Barazylyjczycy.
0
@kulek22 pierwszy wybil piłe i to jego trafil w noge Marokańczyk
0
Faul na zawodniku Hiszpanii sedzia zero reakcji, Marokanczyk poślizgną sie po udanej inter Busiego ten gwiżdże faul Busiego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak sztuczny mur na treningach przy rzutach wolnych tak stali nasi obrońcy.
2
Lewy w polu karnym stoi i czeka zamiast atakować piłe.
0
Przed strata Frankowskiego, Krycha zamiast pchnąć akcje do przodu jak byla okazja to do boku podaje.
0
Ale Kakiński dobiegał do pilki jak junior, łukiem .