1

Sędzia z meczu Betis RM lekko niedowidzi na faule bialych.

0

@MesQueUnClub96 tylko FCB te mecze nierówne ma równo.

0

Rayo-FCB 1:1 , AB-Rayo 4:0. Ręce opadają.

0

@kanver_ gra Piotrowski, Bochniewicz, Peda a Seba na ławce. Wtf.

1

@Rewolucja123 nie ma Pique, Alby, Busiego itd, sa calkiem inny zawodnicy nie skażeni przegrywem w CL a dalej mają problem w glowach. Czy to jakas klatwa NC i barcelonskim dna.

1

@J4no patrz a komik z Ukrainy sprawdził sie.

1

@Essos qrcze ja też.

1

Zeby tylko reasumpcja po porażkach nie trafiła na oiom.

6

Kiedys FCB bila rekordy pod względem kolekek bez straconego gola teraz z jak najszybciej straconym.

0

@TheNekro94 jestem na 11 sezonie i jest oki.

0

@Chaoss ale o Grodzkiego chodci a nie o Dudeła.

0

@Chaoss co ty klepiesz.

2

Tvpis partyjna telewizja pisu jak russia today.

0

@FCBparasiempre moj top 5 zawodnik Legii.

5

O Szymek doyebal morawieckiemu.

4

Po ch... te wywody funkcjonariuszy przy pytaniach.

0

Te pytania to pisior musial ukladać.

0

@Arkon krzyś, Szymek, maj reszta słabo.

11

Rachuj to jednak kawał pisowskiego scierwa .

17

Ale Szymon doyeblował vateuszowi i pisowi.

9

Oficjalnie, morawiecki drugim debilem w Polsce po Dudzie.

2

Ale sqrwiała propaganda blondyny.

1

O jpdl ale qrewska propaganda.

0

@draxidox śmieszne w wuj.

0

I zlamas morawiecki klamie jak suka.

1

I z grubej ruru fla tvpiszczujni

1

@PatrychoO nie szu a ch ...

0

O wyłanczany, juz pani sie popisała.

0

Na wała te przyjecia pilki jakby z pierwszej nie mogl uderzać.

0

Tyle fauli a kartek na lekarstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?