kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sędzia z meczu Betis RM lekko niedowidzi na faule bialych.
0
@MesQueUnClub96 tylko FCB te mecze nierówne ma równo.
0
Rayo-FCB 1:1 , AB-Rayo 4:0. Ręce opadają.
0
@kanver_ gra Piotrowski, Bochniewicz, Peda a Seba na ławce. Wtf.
1
@Rewolucja123 nie ma Pique, Alby, Busiego itd, sa calkiem inny zawodnicy nie skażeni przegrywem w CL a dalej mają problem w glowach. Czy to jakas klatwa NC i barcelonskim dna.
1
@J4no patrz a komik z Ukrainy sprawdził sie.
1
@Essos qrcze ja też.
1
Zeby tylko reasumpcja po porażkach nie trafiła na oiom.
6
Kiedys FCB bila rekordy pod względem kolekek bez straconego gola teraz z jak najszybciej straconym.
0
@TheNekro94 jestem na 11 sezonie i jest oki.
0
@Chaoss ale o Grodzkiego chodci a nie o Dudeła.
0
@Chaoss co ty klepiesz.
2
Tvpis partyjna telewizja pisu jak russia today.
0
@FCBparasiempre moj top 5 zawodnik Legii.
5
O Szymek doyebal morawieckiemu.
4
Po ch... te wywody funkcjonariuszy przy pytaniach.
0
Te pytania to pisior musial ukladać.
0
@Arkon krzyś, Szymek, maj reszta słabo.
11
Rachuj to jednak kawał pisowskiego scierwa .
17
Ale Szymon doyeblował vateuszowi i pisowi.
9
Oficjalnie, morawiecki drugim debilem w Polsce po Dudzie.
2
Ale sqrwiała propaganda blondyny.
1
O jpdl ale qrewska propaganda.
0
@draxidox śmieszne w wuj.
0
I zlamas morawiecki klamie jak suka.
1
I z grubej ruru fla tvpiszczujni
1
@PatrychoO nie szu a ch ...
0
O wyłanczany, juz pani sie popisała.
0
Na wała te przyjecia pilki jakby z pierwszej nie mogl uderzać.
0
Tyle fauli a kartek na lekarstwo.