kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fermin przyjecie i strzał a nie holowanie tej pilki bez sensu.
3
Cancelo zawalił dwa najważniejsze mecze w sezonie. FCB to chyba nie miejsce dla niego.
1
Kounde ty rasisto.
0
Najpierw Mats nie kontrolował Juda a teraz ten cienias.
2
Czy komentatorzy z eleven czyszcza berlo Vinicjuszowi za free.
3
E chlopaki nie podawajcie z pierwszej pilki bo obroncy Realu jeszcze się nie ustawili zeby was zablokować.
2
Cancelo i FDJ mizeria.
0
FdJ co odstawia ostatnio to masakra. Jakby go z ekstraklsy wzięli.
1
@Andi18 tryb fCB za Leo im sie wlączyl. Wejsć z pilką do bramki
4
Sreal, sreal i sie zesreal.
0
Dembele ktory przez caly okres pobytu w FCB rolowal klub jak chcial teraz go pogrąża. Oby połamał duzego palucha jak bedzie szedł na dwójkę.
1
@kuz i zamiast nakręcić atak jak byla okacja to on do tylu zagrywa.
1
@FearTheBeard Carey jest niesamowity.
0
@Hosh jedni mają Godek drudzy AM Żukowska.
0
@DonMatteo901 https://wroclaw.tvp.pl/76937059/areszt-dla-mezczyzny-ktorzy-pobil-17letnia-dziewczyne-na-ulicy
U nas też nie brakuje patoli i debili .
4
@Katalonbar Krzysiek jest zaburzony razem z Braunem.
0
@Kazragore debile są w każdym kraju. U nas też ich nie brakuje.
0
@HypeR to ze top nie przeczę ale w kilku przypadkach pilka odskakiwala mu przy przyjeciu i to dosyc wyrażnie. A po co ten Twój bluzg to nie kumam.
0
Co Lewemu przyjecie pilki dziś nie siedzi to masakra.
1
Dzbenbele z Liverpoolem tak nie zapierdzielał jak dziś Barcelonie.
13
@GeneralXavi chyba większy bajzel w glowach maja ci co glosowali na pis. Po tym co oni odstawiali przez ostatnie lata i co teraz wychodzi na jaw to az dziw bierze ze im to wszystko nie przeszkadza w oddaniu ba pis glosu.
1
@Kinginiesta dzbany dzbanów.
1
@Kubsoleon od wyzwisk, ordynarnych przyśpiewek itp sektor rodzinny nie jest odizolowany.
1
@TR3YWAY liść od kobola to byl jego szczyt mma.
1
@Safrani ale wylewa sie te pisowskie szambo na kazdym kroku.
1
Kiedyś to był pierwszy dzień wiosny -dzień wagarowicza
0
@zaky274 taa, włóczy by sie w CLJ lub IIII lidze.
3
@Borneo płaszczak to chodzacy deficyt intelektualny jak to mowił śp L. Dorn. I to sie potwierdza.
2
Asseco blisko pucharu CEV. Brawo.
0
Kołakowski na kazde pytanie odpowiada jak morawiecki na cenę chleba.