kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 Szczęść Boże eurkołchozie.
0
@tristan87czy masz potwierdzone info ze on dalej bije matkę.
1
@Aferzysta i te jego Szcześć Boze eurokołchozie.
1
No to sie wpasowala po wuju https://www.pudelek.pl/skandal-po-wystepie-agbe-na-festynie-dla-dzieci-najmlodsi-spiewali-jej-hit-o-wodce-i-bletkach-to-sie-nie-dzieje-7035548289723168a
0
@tristan87 nie Twoja.
0
Debata dnia polecam.
0
@Aferzysta a mi w sobote 380 pln dalo sie ustrzelić w MM+
0
@against_modern_football wtedy nie bedziesz sie róznił od tych co rzucają i blizej ci bedzie do ruskich sołdatów na ukrainskim froncie.
1
@Rhaan qrcze, te strzaly to byly jak juz tamci spieprzyli. To tak jak z bojką dostaniesz strzala padasz nie podnosisz sie to jeden odejdzie a drugi będzie ci skakal i flekował po glowie .
0
@against_modern_football
"Nasi rozmówcy ujawniają, że głównym materiałem dowodowym w sprawie jest właśnie nagranie z kamer Straży Granicznej. Dodają, że funkcjonariusze SG przekazali je do Żandarmerii Wojskowej, uznając, że zachowanie żołnierzy było niewłaściwe. "Strzelanie nie odbyło się w sposób bezpieczny. Żołnierze strzelali do migrantów, przez płot, nawet kiedy się cofnęli na stronę białoruską" - usłyszał dziennikarz."
Rozumiem ze takie zachowanie bylo ok.
A moze ci zolnierze to ten procent co sa nadgorliwi, ew wojsko ich uratowalo od bidy ew. Typowy patol jak w kazdym środowisku lub nie lubiący dzikusow itp
1
No i powoli sprawa sie wyjaśnia
https://wiadomosci.wp.pl/strzelali-nawet-przez-plot-biegly-uznal-zachowanie-zolnierzy-za-niewlasciwe-ujawniamy-nowe-informacje-7035522557139712a
1
@RosjaninBut https://wiadomosci.wp.pl/wrze-po-informacji-o-polskich-zolnierzach-szef-bbn-zabiera-glos-7035480114256640a
1
@Safrani Slayer nap.....ć
2
@Sulimo jakoś nie widzę o jego podobnych zeby rozliczali Bielana i Rcbn, Fundusz Sprawiedliwosci i Suwerena,RIB itd. Co tydzień to jakiś nowy syf wychodzi za rzadow pis. Ale lepszy sort pisu w tych przypadkach japy zamyka.
0
@insp1re serio nie widziałeś tam matek z dziećmi.
1
@tristan87 oj ten Krzyś i jego świętoyebliwość.
1
Po Sandro , Barto on też doklada cegielkę do zjazdu FCB. I ta jego mowa trawa.
0
@PatrychoO bramka z PSG dala mu kontrakt do końca swoje kariery.
0
@FcPortoFan1999 w tamtym sezonie walczyli o utrzymanie a tym MP. Co pokazuje z jedej strony ze same nazwiska nie gwarantują sukcesu .
0
@arasz1819 na Jadze Zenek w Poznaniu na trybunach disco polo. Masakra.
0
@swiergol2 wiem ze to jest lekkie przegięcie ale czasem wydaje mi sie ze zwierze jest lepsze od niejednego czlowieka.
0
@A4ron weż bo "kibice" ich moga mocno wyjaśnić.
0
@arsenallondyn0 Arka to chyba nie ma wyjscia.
0
Starszy trener, zawodnicy zaden top ale co graja. Patrzac na grę AB i FCB to jest przepaść.
1
@Borneo i jeszcze to łaczy
"W związku z męczeńską śmiercią prezydenta i ministra spraw zagranicznych rząd zwołał pilne posiedzenie" - czytamy w krótkim komunikacie irańskiej agencji prasowej IRNA."
0
@maroon https://www.topagrar.pl/articles/rynek-rzepaku/przetarg-na-dzierzawe-terminalu-zbozowego-w-gdyni-uniewazniony-2509063
0
@ProMILs "..Wcześniej, jak przypominał serwis biznes.trojmiasto.pl, na początku stycznia 2022 r. ogłoszono, że wpłynęły dwie oferty, ale przetarg został odwołany.." czy to też byla wina Tuska.
0
@Kazragore "....Wcześniej, jak przypominał serwis biznes.trojmiasto.pl, na początku stycznia 2022 r. ogłoszono, że wpłynęły dwie oferty, ale przetarg został odwołany...."
0
@tristan87 15 - Legia Warszawa.
14 - Ruch Chorzów, Górnik Zabrze.
13 - Wisła Kraków.
8 - Lech Poznań
5 - Cracovia.
4 - Widzew Łódź, Pogoń Lwów.
2 - Warta Poznań, Polonia Bytom, Polonia Warszawa, ŁKS Łódź, Stal Mielec, Śląsk Wrocław,
Zagłębie Lubin.
0
@tristan87 Concordia pewnie juniorow wystawila .