0

@tristan87 15 - Legia Warszawa.
14 - Ruch Chorzów, Górnik Zabrze.
13 - Wisła Kraków.
8 - Lech Poznań
5 - Cracovia.
4 - Widzew Łódź, Pogoń Lwów.
2 - Warta Poznań, Polonia Bytom, Polonia Warszawa, ŁKS Łódź, Stal Mielec, Śląsk Wrocław,
Zagłębie Lubin.

0

@tristan87 Concordia pewnie juniorow wystawila .

4

Za mało klepia w polu karnym.

1

Tradycyjnie, przyjecie, powrot obroncy wybicie ew zablokowanie. Jakby z pierwszej piłki nie mogł podać. I tak do zay...nia.

1

Real juz by dostał dwa karne

4

No i kocioł Lecha powinien byc zamkniety na kilka spotkań. Nie karac druzyny ale tych idiotow co rzucaja.

2

Idziesz z kontrą trzech na jednego i zamiast dazyc zeby strzelić bramke i zamknac mecz to holujesz piłke i czekasz na faul ktory nie da nic drużynie.

1

@Ojciec5tkidzieci nie on jest bozym agentem.

0

@Saviola88 serio. To co teraz wychodzi co robił pis to masakra.

0

Ale Donek ma okazję dojeżdżać pisowcow.

0

O, jaciepiedryle manju ładnie dojechany i dodatkowo kupony mi zjechali. Motyla noga robił na nich pies.

3

Sandro, Barto to poczatek konca FCB.

1

Srał to pies najpierw lokalisi umoczyli ze Świtem NDM, później Barca a teraz Legia. Czas odpoczac od tego badziewia i na jakiś fest pojechać tam zawodu nie będzie.

0

Do rozpoczęcia sezonu byli lepsi.

17

Ale zeszmacili ten klub do spółki prezesi, trenerzy i zawodnicy.

0

1

Uuu, Gornik ladnie wypiął sie Cracovii. Spółdzielna Zenum.

1

@Borneo kazimierska by tam pasowała jak ulał

0

A jak tam mapet gra.

0

Uuu u Araujo wlaczyla sie szkoła z A klasy pilka przejdzie zawodnik niekoniecznie. Duzy spadek formy.

0

@Recha_0684 a czytales reakcje wladz rosyjskich na to co nowil Duda o glowicach. Zresztą on juz czolgi itp wysylal na Ukrainę bez zadnych ustaleń.

0

@BORO_12 czyli FCB ma dwoch magików w środku pola. Widac to po grze i statystykach.

5

Magik środka, autor lekko ofleciał.
Krecenie kólek wokół siebie, opóźnienie kontrataku czy odpuszczanie przeciwnika przy kryciu.

0

@Borneo lepsza, statystyki lepsze itd. City też bylo lepsze i staty miało lepsze niz sreal. Ale liczy sie to co jest w sieci a nie statystyki i efekt wizualny.

1

@Borneo czy za takie dobre statystyki jakieś punkty Barcelonie wlecą ?

1

@norbi77 i Modric wiedzial kiedy faulować Rafe w Pedri odpuscił zawodnika w Realu w podobnej sytuacji. No i te koleczka Pedriego i FDJ marnujące szanse na kontre.

1

Może i karne z Portugalią uda mu sie powtórzyć. Zbłaźnił sie tą wypowiedzią.

0

@kaamil1910 no, Pedri. Nic nie daje ani sily, szybkosci ani nawet nie potrafi sfaulowac w odpowiednim czasie.

3

Cancelo Pedri FDJ won z FCB.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?