kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 15 - Legia Warszawa.
14 - Ruch Chorzów, Górnik Zabrze.
13 - Wisła Kraków.
8 - Lech Poznań
5 - Cracovia.
4 - Widzew Łódź, Pogoń Lwów.
2 - Warta Poznań, Polonia Bytom, Polonia Warszawa, ŁKS Łódź, Stal Mielec, Śląsk Wrocław,
Zagłębie Lubin.
0
@tristan87 Concordia pewnie juniorow wystawila .
4
Za mało klepia w polu karnym.
1
Tradycyjnie, przyjecie, powrot obroncy wybicie ew zablokowanie. Jakby z pierwszej piłki nie mogł podać. I tak do zay...nia.
1
Real juz by dostał dwa karne
4
No i kocioł Lecha powinien byc zamkniety na kilka spotkań. Nie karac druzyny ale tych idiotow co rzucaja.
2
Idziesz z kontrą trzech na jednego i zamiast dazyc zeby strzelić bramke i zamknac mecz to holujesz piłke i czekasz na faul ktory nie da nic drużynie.
1
@Ojciec5tkidzieci nie on jest bozym agentem.
0
@Saviola88 serio. To co teraz wychodzi co robił pis to masakra.
0
Ale Donek ma okazję dojeżdżać pisowcow.
0
O, jaciepiedryle manju ładnie dojechany i dodatkowo kupony mi zjechali. Motyla noga robił na nich pies.
3
Sandro, Barto to poczatek konca FCB.
1
Srał to pies najpierw lokalisi umoczyli ze Świtem NDM, później Barca a teraz Legia. Czas odpoczac od tego badziewia i na jakiś fest pojechać tam zawodu nie będzie.
0
Do rozpoczęcia sezonu byli lepsi.
17
Ale zeszmacili ten klub do spółki prezesi, trenerzy i zawodnicy.
0
@MesQueUnClub96
1
Uuu, Gornik ladnie wypiął sie Cracovii. Spółdzielna Zenum.
1
@Borneo kazimierska by tam pasowała jak ulał
0
A jak tam mapet gra.
0
Uuu u Araujo wlaczyla sie szkoła z A klasy pilka przejdzie zawodnik niekoniecznie. Duzy spadek formy.
0
Ciekawy art.
https://wiadomosci.wp.pl/pseudokibice-pod-wplywem-rosjan-grozniejsi-niz-pruszkow-i-wolomin-7022038209743808a
0
@Recha_0684 a czytales reakcje wladz rosyjskich na to co nowil Duda o glowicach. Zresztą on juz czolgi itp wysylal na Ukrainę bez zadnych ustaleń.
0
@BORO_12 czyli FCB ma dwoch magików w środku pola. Widac to po grze i statystykach.
5
Magik środka, autor lekko ofleciał.
Krecenie kólek wokół siebie, opóźnienie kontrataku czy odpuszczanie przeciwnika przy kryciu.
0
@Borneo lepsza, statystyki lepsze itd. City też bylo lepsze i staty miało lepsze niz sreal. Ale liczy sie to co jest w sieci a nie statystyki i efekt wizualny.
1
@Borneo czy za takie dobre statystyki jakieś punkty Barcelonie wlecą ?
1
@norbi77 i Modric wiedzial kiedy faulować Rafe w Pedri odpuscił zawodnika w Realu w podobnej sytuacji. No i te koleczka Pedriego i FDJ marnujące szanse na kontre.
1
Może i karne z Portugalią uda mu sie powtórzyć. Zbłaźnił sie tą wypowiedzią.
0
@kaamil1910 no, Pedri. Nic nie daje ani sily, szybkosci ani nawet nie potrafi sfaulowac w odpowiednim czasie.
3
Cancelo Pedri FDJ won z FCB.