0

@Inmate to prawda ich kandydaci to kryształy nieomylne.

0

@Trojanek23 krzywdę Ci robi swoim sposobem bycia.

1

@Kozinho. No mnie takie popularesy katonaziolskie nigdy nie porywały.

1

@Kozinho. No w konfie tradycja pajaca politycznejo nie gasnie, JKM ksywa muszka, Braun ksywa gaśnica szczęść Boże a teraz Mentzen przybiĵ piątkę. .

2

2

Qrwa niech powiedzą Araujo ze w obronie przy sfg trzeba wyskoczyc i walczyć a nie przytulać sie do przeciwnika i głowę spuścić. Yamal jeśli nie odpocznie to moze już tak grac do konca sezonu. Fatalny mecz w jego wykonaniu nic nie dał a mało tego dużo zepsuł.

0

Balde ładnie się urwal ale Cubarsi do boku podał.

0

Pany za mało klepania i piętek.

0

No to nie za jedno ucho muszą go wytargać ale i dodatkowo pstryzzek w nos by się przydał.

3

Rzeczywiście Yamala muszą od czasu do czasu potargać za ucho.

0

@Trojanek23 on i Rafa, mogli zamknąc mecz.

1

Jpdl bokiem im to wyjdzie.

0

Teraz zawodnicy Barcy irytują.

0

Rafa dziś bezproduktywny w ataku i w obronie

0

Fdj trochę nie dojeżdża.

0

Simeone co raz bardziej wq...a z tymi pretensjami.

1

Piety ich swędzą.

1

Po co kotletico ten final jak i tak rozkraczą się przed srealem.

0

@Comentateiro wiesz to jak z co niektórzy wychodzą z mszy w kosciele a gdy wyjeżdzają z parkingu przy kosciele rzucaja mięsem na lewo i prawo na innych kierowców.

3

Sektorowka z napisem Św.JPII pamiętam przy slynnej sektorówce psycho fan , a za chwile Legia to stara .... .

2

Faul widmo ale u nich to nic nowego
https://www.facebook.com/share/v/16F9rVe1ZY/

0

Cztery ostatnie mecze Barcy z Gironą 2 razy po 2:4 w plecy do 2 razy 4:1 do przodu.

0

@Seledynowy najpierw rozregulowane celowniki Fermina i Yamala a pożniej Balde, Martin, Yamal z fatalnymi decyzjami. Cale szczęście ze bylo juz po meczu ale gdyby wynik wisiał na wlosku to ich decyzje byłyby oplakane w skutkach.

4

@Comentateiro "Wyobraźcie sobie, że macie kandydata na prezydenta, który:
- przyznał się, że przerażają go otwarte pytania i small talki;

- nie umie sobie zrobić jajecznicy i traktuje przyrządzenie tostów jako coś trudnego;

- jest doradcą podatkowym, ale jego partia popełniła rażące błędy księgowe w sprawozdaniu i złożyła je po terminie, przez co uwalą im subwencję;

- wielokrotnie dawał się złapać pijany;

- mówił, że w trakcie eventów firmowanych własnym nazwiskiem wypija po 4-5 piw i potem plącze mu się język na scenie;

- uspokajał przy tym, że nie ma nic złego w promowaniu przez niego picia piwa, bo "od piwa jest się trudno uzależnić";

- uczy się przemówień na blachę, raz jednego zapomniał na mównicy sejmowej i nie wiedział, gdzie się podziać;

- nazwał demokrację głupim ustrojem, który powinien przeminąć;

- określa sam siebie monarchistą i twierdzi, że "dyktatury nie muszą być wcale takie złe";

- proponował w swoich ustawach zniesienie przepisu penalizującego promowanie faszyzmu, ale nie proponował zniesienia ustawy o obrazie uczuć religijnych;

- chce zlikwidować płacę minimalną;

- w 2022 w swojej kancelarii proponował dla asystentów 3000-3500 zł brutto i wymagał "gotowości do pracy ponad normę", więc nietrudno się domyślić, dlaczego chce znieść tę minimalną;

- podpisał Konfederację Gietrzwałdzką, w której poparł projekt "Wielkiej Polski Katolickiej", która ma służyć "dążeniu Polaków do życia wiecznego";

- proponował wsadzanie do więzień kobiet za dokonanie aborcji (na 10 lat);

- chciał zakazać aborcji z gwałtu;

- w celu szukania oszczędności proponował zlikwidowanie darmowych studiów;

- postulował powołanie instytucji nierozerwalnego małżeństwa, gdzie o rozwodzie decydowałby biskup;

- ma historię obrzydliwych wypowiedzi o Żydach, które mogłyby narazić na szwank nasze stosunki dyplomatyczne;

- nazwał AfD najbardziej propolską partią niemiecką, politycy jego partii weszli z AfD w sojusz;

- sugerował wyjście Polski z Unii Europejskiej (kilka lat temu jawnie, teraz kręci, że "dzisiaj to może nie, ale...").

Wyobraźcie sobie kandydata o takich cechach. Chyba tylko ktoś szalony chciałby zrobić takiego typa prezydentem, prawda?
- Koroluk"
I jeszcze ta jego sławetna piątka Mentzena. Fck Mentzena i konfe.

0

"Międzynarodowa Rada Piłkarska (IFAB) zatwierdziła nowe przypisy w piłce nożnej na sezon 2025/2026. Jeden z wprowadzonych zapisów wskazuje, że bramkarze po złapaniu piłki w ręce będą mieli osiem sekund na wznowienie gry. W innym razie przeciwna drużyna otrzyma rzut rożny. " ten rzut rozny to kojarzy mi sie z ekstradycją w Misiu , jak nam zabiorą furę to muszą oddac samolot, taka tradycja. Co za stare zatęchłe capy siedzą w jfba bo zmiany jakie czasem proponuja to jest parodia.

0

@Piorun tak aromat.

1

Makłowicz moglby dziś powiedzieć gdyby byl na dzisiaj na stadionie że "czuć zapach drewna".

0

Qźwa to jakaś piłkarska patologia w wykonaniu naszych kopaczy.

1

Czyżby ręka za ręke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?