0

@baden napewno budowie.

0

@JimMorrisonFCB i coś o świniach no sex bomba czy big cyc. Oni łeptowiny nie kuszają.

1

@kubix05 aktorsko pilkarska kartka.

0

@Criss18Barca mysle że tak ale w pierwszej kolejnosci dla tych co pis im ladnie życie urządzil a ssp itp.

0

@Kinginiesta jakby podpalił pierd jakimowicza i winnickiego.

1

@Przemek2323 bo rządzacy
to kretyni i pajace ;) RT

1

@Cyzix no ale punkty w pucharach dla polskich klubow to Legia dajta.

0

@GregSTG no serio , Legia dzieki 712 jest w poważnym dolku i taka przegrana moze nie dziwic bo jak sie nie myle to SM otarła nosa LP.

0

@Sulimo prosze Cię. Michniewicz Reis itp to z tego pośmiac sie można. Bo To co zrobiono z Legii to samo zrobili z Barcą.

0

Kibic FCB przygania Legii. Qfa dobrzy jesteście. 0:4 2;8 itp

0

@Janiama Michniewicz menda okazał sie v kolomną klubu z wronek.

1

Dopiero teraz zobaczylem wynik, nieźle wygrywać na wyjezdzie 0:3 i nie utrzymać tego i do tego Aspas po raz kolejny zalatwił FCB.

0

@DonAndrzejos Hanks, Clint, Denzel

1

@Kgorecki2500 budapren itp zrobily pustki w mózgu terleckiego zwanego psem.

0

@Cvbn juz jest kolejka po Frankowskiego z top 5 druzyn europy.

0

@tomek8756 glapa to chyba najgorszy prezes nbp w ostatnich latach.

0

Jemu to chyba jest to na rękę. Kaska plynie nie trzeba sie przemęczac itp. Swoja droga Leo jak mial podobne problemy to sam szukal pomocy a gdy ja dostał mocno sie jej trzymał. A u Dembel chyba tego nie widać

1

@Kgorecki2500 za malo patriotycznych odniesień i symboli.

0

@DonMatteo901 zgrywus.

0

@tomek8756 lewackie i opozycyjne klamstwa.

0

@FCB_dimiC podciął tak ale achillesa.

0

@AduŚ07 a dlaczego pochopna. Ignorowanie , chamski faul na achilesa, w dupie mial sędziego i cała sytuacje. Odpuscisz jednemu zaraz bedzie ich wiecej .

1

@Kgorecki2500 jak zmienny, jak te same blondi sa przy nim

2

@FC1899Barca a to nie czasem BM śrubuje ten rekord.

3

Piotr kaleta z pisu to madry inaczej i za takich ma chyba wyborcow i sympatykow pisu https://www.o2.pl/informacje/kompromitacja-posla-pis-chcial-zablysnac-kiedy-mowil-o-lgbt-6698945730186016a

1

@Barca1992 to nie blazny, to cwaniczki ktorzy maja ludzi za idiotow.

1

@Sulimo za tydzień w polsacie film Tolkien . Czy oglądałeś ?

0

@tomek8756 krycha wieczna dziewica , chyba staropanienstwo i wstrzemiężliwosc ostro wali jej w dekiel.

0

@tobiasson92 qfa, zesraj się a nie daj się i tak do zaj....nia. co za naród.

1

"To jednak niegroźny problem" jeśli to jest dobrze przetłumaczone to turwa mać to jest dramat co on powiedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?