kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Akurat się zdarzyło że w ostatniej kolejce Malaga gra z Realem. Jakby grali miesiąc temu to by o tym milionie smród nie zaleciał.
1
Nie na darmo nazywają się Espanyol...
0
No fakt, zapomniałem o nim...
11
Mamy Pichichi, po tym meczu mamy też Zamorę. Może to nie najważniejsze, ale też o czymś świadczy. Dobry mecz Gomesa - to już seria. Wreszcie przestał się chować i gra coraz lepiej, oby tak dalej. Trzeba też zauważyć dobry mecz sędziego, pozwalał na ostrą grę, ale po równo. Patrząc na hiszpańskie sędziowanie, dzisiaj zaprezentował się świetnie.
0
Wiesz, ciężko musi być kibicować Espanyolowi jak obok się ma FCB.
2
Ja tego kompletnie nie rozumiem. Jak Barca atakuje w końcówce i w ogóle jak atakuje, to przeciwnik stoi w 10 w polu karnym i broni. Jak Real musi strzelić bo remisuje, to Marcelo stoi sobie niepilnowany na 16 metrze, przyjmuje spokojnie piłke... ehh. Mój mały rozumek tego nie ogarnia, bo tak jest zawsze.
Swoją drogą kolejny "policzek" dla Isco. Jest już jawnie zlewany przez Zidana.
0
Ale ja nie twierdze że Real jest mocny, nawiązuję do spuszczania się nad nimi dużej części użytkowników tej strony.
A czyje problemy są większe? Nie jest łatwo nagle w Realu posadzić na ławce BBC, bo zaraz zaczną się fochy i psucie atmosfery. Real ma też od wielu lat ujemne bilanse z czołówką i to niezależnie kto gra.
A u nas? My potrafiliśmy ograć (prawie) całą czołówkę ligi, również na wyjazdach. Potraciliśmy kupę punktów z byle kim i to nie była wina ani taktyki, ani jakości zawodników. Mamy problem z motywacją. Wydaje się że trener z nowymi siłami i dwa dobre transfery naprawdę poprawią naszą grę.
8
Patrząc na formę Turka w środę, wolę Gomesa. Zawsze można Go wpuścić z ławki.
3
Powinniśmy być zadowoleni, że skoro jest tak źle, to i tak jest dobrze. Wszyscy płaczą że nie mamy ławki i wszyscy zachwycają się ławką Realu. Wszyscy płaczą na Gomesem i zachwycają się Isco. I tak dalej. A mimo tego że gramy najgorszy sezon od lat, a Real dla wielu jest taki cudowny, to w najgorszym przypadku przegramy z nimi tytuł o 3 punkty, bo nie wierzę żebyśmy do końca coś stracili. Powiem więcej, wierzę w to że jak Zidane będzie grał swoim once de gala, to Barca będzie mistrzem.
0
Gdzie tam masz coś o geniuszu Paco? Autor po prostu zwrócił uwagę na jego dobrą grę, przede wszystkim w obronie. Tylko że stado malkontentów z tej strony oczywiście dyskredytuje jego występ, podobnie jak Gomesa.
0
Muszę przyznać że zgadzam się nawet z każdym przecinkiem tego artykułu. Czysta prawda w każdym słowie.
0
Wygrane Marsylii to już niemal prehistoria :) w dzisiejszych czasach drużyny muszą trzymać poziom przez cały sezon a mocna liga w tym pomaga.
2
Tak naprawdę w tym okienku potrzebujemy 2 nowych zawodników, a mamy kogo sprzedawać.
1
PSG nie wygra LM. Tylko raz zdarzyło się że zespół ze słabszej ligi wygrał LM, był to szalony sezon z finałem Porto-Monaco. Nie da się grać na najwyższym poziomie w Europie nie grając na najwyższym poziomie na co dzień. To już jest reguła.
0
Mecz został ustawiony już na początku, więc można sobie gdybać. Ja tam ze strony "rezerw" Realu widziałem dużo więcej zaangażowania i wslki niż ze strony pierwszego składu. Widać to zresztą w przebiegniętych kilometrach.
0
Nie gadaj głupot. Real ruszył na Depor z taką złością, że nawet w najlepszej dyspozycji by tego nie przetrzymali.
0
Już mieli, w zimie :)
2
Oby Zidane szybko wrócił do swojego once de gala, bo pożegnamy się z mistrzostwem. Co do DDG, to wydanie takich pieniędzy za bramkarza to głupota, zwłaszcza że w tym momencie zarabia on 12 mln i nie sądzę żeby jakoś bardzo chętnie obniżał zarobki.
0
Kończąc naszą małą dyskusję myślę co następuje: jakby Thiago chciał u nas grać, to by nie odchodził, bo z tego co pamiętam to On naciskał na transfer. A jakby chciał wrócić, to by nie podpisywał nowego kontraktu. Jego powrót do Barcy od początku był nierealny i to było bardziej myślenie życzeniowe kibiców niż realna opcja.
4
A przepraszam, Thiago jest/był realny? Myślisz że Bayern puściłby Go za mniej niż 80 mln?
4
Moim zdaniem to dobra wiadomość. Nie chciał poczekać na pierwszy skład to niech siedzi w Bayernie. Jest kilku pomocników których możemy ściągnąć.
0
Nie wiem co to znaczy że Alba ma być częścią operacji sprowadzenia Theo. W sensie że On jest droższy? Lewa obrona to jedna z ostatnich pozycji na krórą potrzebujemy wzmocnień, a na kupowanie żeby wypożyczyć raczej nas w tym okienku nie stać.
24
Andre Gomes man of the match. Jak to przejdzie przez gardło oceniającym?
0
Skończcie już z tym Messim w pomocy. Ma to sens tylko wtedy, gdy przed nim jest 3 napastników, a żeby tak było musielibyśmy grać 3 w obronie, a to jest bezsens. Barca zawsze słynęła z gry bocznych obrońców i ich współpracy z bocznymi napastnikami. A Messi w pomocy jest stłamszony, bo ma do pokonania 2 linie obrony zamiast jednej. Tam też łatwiej jest go sfaulować i te faule są dalej, przez co są mniej niebezpieczne i nie narażają tak przeciwnika na kartki. Miejsce Messiego jest - przynajmniej na razie - w ataku, bo tam jest najbardziej efektywny.
3
To nie pierwszy sezon kiedy tak jest. Od ładnych paru lat Real ma mocno ujemny bilans z najlepszymi drużynami (w tym roku nadrobili zwycięstwem na Calderon), a mimo to są blisko nas. To pokazuje że od dawna tracimy punkty ze słabszymi, a to pokazuje że problem jest w motywacji. Oczywiście z każdym można przegrać - to jest liga i nie zawsze ten mocniejszy z tym słabszym będzie wygrywał, ale nam zdarza się to zdecydowanie za często, a w tym sezonie to już w ogóle.
2
Podsumowując oceny i dyskusję, można stwierdzić że Gomes i Paco jeszcze dluuuugo będą musieli pracować na docenienie ze strony kibiców Barcy. Przynajmniej większości z tego portalu.
0
Wszystko zależy jak redakcja liczy średnią. Może do 0,5 oceny. Wtedy jak Messi dostał średnią 9,74, to zaokrąglają do 9,5 a nie do 10.
1
Zgadzam się z oceną Rakitica, sam dałem mu 6. Zagrał naprawdę słaby mecz z dwoma przebłyskami. Z obrońcami jest ciężko. Co z tego że Pique walczył, biegał, strzelał (jak napisał Deraxium), skoro Real doszedł do tak wielu sytuacji strzeleckich? Oczywiście broni cała drużyna, ale nasi obrońcy dali się kilka razy po prostu objechać. Oceny dla Pique i Umtitiego lekko za niskie, ale tylko lekko. Gomes zagrał dobrze, dał dobrą zmianę i był naprawdę ważny w końcówce. Nie ma sensu go hejtować, co weszło już większości w krew na tej stronie. Ciężko żeby oceny redakcji zawsze pokrywały się z ocenami użytkowników, każdy ocenia po swojemu przydatność zawodników na boisku.
7
Cholera, Paco i Gomes zaczynają coś grać. Mathieu ma kontuzję i odejdzie. Na kim będą się wyżywać nasi biedni hejterzy? Mam nadzieję że Fernadez kupi jakiegoś Douglasa, bo Barcelona straci część kibiców.
3
Ocena to przecież średnia, nigdy nie wyjdzie 10.