Moim zdaniem jeżeli Real nic nie wygra (żadnego trofeum) to wywalą murinho z roboty. Jest w realu już 2 sezon i jeżeli nic nie wygrają to będzie miał jeden tytuł a to na real raczej za mało więc murinho już raczej broni swojej dupy niż klubu.
Trochę dużo goli samobójczych ale i także dużo remisów. Mało goli Pero w La Liga mało goli Villi ale wiadomo czemu zaskoczyła mnie ilość ogólna zdobytych bramek Fabregasa
0
http://euro-online2012.pl/meczenazywo2/ (ogólnie meczyki pl a w tv to nie wiem )
0
to jest sparing nie można wszystkich atutów pokazać, przeciwnik nie śpi (gdzie jest transmitowany mecz tv )
0
a na nsporcie ? czy na platformie n ?
0
Mario Götze :)
0
Dokładnie Messi !!!!
0
i czemu on nie jest napastnikiem gra zajeb... na tej pozycji mija jak messi :)
0
jaśniejsze są lepsze :) w tym meczu stroje ładnie się prezentowały
0
jest okazja to się cieszymy jeśli ci się nie podoba to masz problem
0
Ale i tak Barca jest najlepsza !!!
0
Czemu !!!!!!!!! nie mogliście wygrać LM i być zapisanym na kartach historii jako triumfator LM dwa razy pod rząd !!! Veb Jak nie idze to nie idze :(
0
ale przecież drobga miał nie grać !
0
Jesteśmy z tobą!!!
0
"Barcelona ma słabe punkty: defensywę". Rozumiem to jako słabą defensywe a nie słabe punkty w defensywie.
0
w lidze Krysia ma 40 a Messi 39 ale ogólnie to Messi ma więcej :)
0
To jest Barca!
0
stówka!!!
0
Zidan moim zdaniem chał być zapamiętany i zrobił to co zrobił. A Figo poleciał na kase i już on dla mnie nie istnieje!!
0
ciekawe co teraz pele powie ??
0
Każda passa ma kiedyś koniec nawet da zła tylko oby ta była jak najkrótsza
0
Święty Mikołaj :)
0
jak malaga wygra to to to będzie zajebista
0
a gdzie jest transmitowany mecz ??
0
barce*
0
Apoel ma szanse ale raczej w jednym meczu ale w dwumeczu raczej nie :) Real oby się nałapał kartek obojętnie czy na bayern czy na bace w finale.
0
gdzie jest mecz transmitowany ??
0
jedni wracają z meczów reprezentacyjnych(puchar afryki) inni jadą. Prawie każdy jedzie na zgrupowania :)
0
Jak ja był bym sędzią to na początku gry przed gwizdkiem dawał bym żółtą kartkę pepe za każdym razem tak na wszelki wypadek
0
Barca pokaże że jest lepsza już w środe
0
Moim zdaniem jeżeli Real nic nie wygra (żadnego trofeum) to wywalą murinho z roboty. Jest w realu już 2 sezon i jeżeli nic nie wygrają to będzie miał jeden tytuł a to na real raczej za mało więc murinho już raczej broni swojej dupy niż klubu.
0
Trochę dużo goli samobójczych ale i także dużo remisów. Mało goli Pero w La Liga mało goli Villi ale wiadomo czemu zaskoczyła mnie ilość ogólna zdobytych bramek Fabregasa