0

http://euro-online2012.pl/meczenazywo2/ (ogólnie meczyki pl a w tv to nie wiem )

0

to jest sparing nie można wszystkich atutów pokazać, przeciwnik nie śpi (gdzie jest transmitowany mecz tv )

0

a na nsporcie ? czy na platformie n ?

0

Mario Götze :)

0

Dokładnie Messi !!!!

0

i czemu on nie jest napastnikiem gra zajeb... na tej pozycji mija jak messi :)

0

jaśniejsze są lepsze :) w tym meczu stroje ładnie się prezentowały

0

jest okazja to się cieszymy jeśli ci się nie podoba to masz problem

0

Ale i tak Barca jest najlepsza !!!

0

Czemu !!!!!!!!! nie mogliście wygrać LM i być zapisanym na kartach historii jako triumfator LM dwa razy pod rząd !!! Veb Jak nie idze to nie idze :(

0

ale przecież drobga miał nie grać !

0

Jesteśmy z tobą!!!

0

"Barcelona ma słabe punkty: defensywę". Rozumiem to jako słabą defensywe a nie słabe punkty w defensywie.

0

w lidze Krysia ma 40 a Messi 39 ale ogólnie to Messi ma więcej :)

0

To jest Barca!

0

stówka!!!

0

Zidan moim zdaniem chał być zapamiętany i zrobił to co zrobił. A Figo poleciał na kase i już on dla mnie nie istnieje!!

0

ciekawe co teraz pele powie ??

0

Każda passa ma kiedyś koniec nawet da zła tylko oby ta była jak najkrótsza

0

Święty Mikołaj :)

0

jak malaga wygra to to to będzie zajebista

0

a gdzie jest transmitowany mecz ??

0

barce*

0

Apoel ma szanse ale raczej w jednym meczu ale w dwumeczu raczej nie :) Real oby się nałapał kartek obojętnie czy na bayern czy na bace w finale.

0

gdzie jest mecz transmitowany ??

0

jedni wracają z meczów reprezentacyjnych(puchar afryki) inni jadą. Prawie każdy jedzie na zgrupowania :)

0

Jak ja był bym sędzią to na początku gry przed gwizdkiem dawał bym żółtą kartkę pepe za każdym razem tak na wszelki wypadek

0

Barca pokaże że jest lepsza już w środe

0

Moim zdaniem jeżeli Real nic nie wygra (żadnego trofeum) to wywalą murinho z roboty. Jest w realu już 2 sezon i jeżeli nic nie wygrają to będzie miał jeden tytuł a to na real raczej za mało więc murinho już raczej broni swojej dupy niż klubu.

0

Trochę dużo goli samobójczych ale i także dużo remisów. Mało goli Pero w La Liga mało goli Villi ale wiadomo czemu zaskoczyła mnie ilość ogólna zdobytych bramek Fabregasa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?