Według informacji TV3, Leo Messi ma siły wystarczające zaledwie na 45 minut gry i niewykluczone, że zacznie mecz na ławce rezerwowych. Oficjalny skład poznamy za chwilę
Jakie pozamiatane ta drużyna jest w stanie wygrać 5:0 !!! tylko muszą się zmotywować jak na milan, a awansujemy, agresywnie w obronie i skutecznie w ataku
prędzej bym sprzedał pedro niż alexisa a najlepiej dać im szanse na pokazanie nam swojego całego potencjału a potem spekulować o ich dalszej przyszłości
0
chciałbym finał Argentyna-Hiszpania
0
tello to przyszłość , którą trzeba wykorzystać
0
sory pinto
0
VV
montoya-Pique-Bartra-Adriano
song
Thiago-fabregas
alexis-villa-tello
0
bartra i montoya w pierwszym
0
Barcelona potrzebuje kontrataków !
0
Gran Derby :D
0
Skład Bayernu na dzisiejsze spotkanie: Neuer - Lahm, Boateng, Van Buyten, Alaba - Robben, Javi Martinez, Muller, Schweinsteiger, Ribery - Mandzukic
0
Według informacji TV3, Leo Messi ma siły wystarczające zaledwie na 45 minut gry i niewykluczone, że zacznie mecz na ławce rezerwowych. Oficjalny skład poznamy za chwilę
0
zamiast bartre to abidala o ile ma siły
0
gilbert3
Pomysł ogólnie dobry, ale czy z tym da się walczyć ? limit jednego to troche mało. Wracając do meczu Fabregas za Xaviego
0
masche z abidalem i pique i obrona jak sie patrzy oprócz pique ale wzrost pomoże
0
Ale presing mają opanowany :D
0
Lewego można kupić ale to będzie trzeba przemontować styl
0
3 bramki nie powinny być uznane ale to LM
0
Jakie pozamiatane ta drużyna jest w stanie wygrać 5:0 !!! tylko muszą się zmotywować jak na milan, a awansujemy, agresywnie w obronie i skutecznie w ataku
0
michal#11
Masz coś do BVB ???
0
SeboPro
To ja się pytam czemu nie gramy z kontry ?!
0
prędzej bym sprzedał pedro niż alexisa a najlepiej dać im szanse na pokazanie nam swojego całego potencjału a potem spekulować o ich dalszej przyszłości
0
Trzeba zobaczyć jak będą się prezentowały na piłkarzach może lepiej niż na zdjęciu
0
Jestem ciekaw kiedy kontrakt podpisze :)
0
Dobry trener dla realu już pierdoły gadać umie
0
dzwonił ktoś na tą infolinie ??
0
z tym meczem to się dowiemy dopiero chyba w trakcie trensmisji
0
na nc+ nie ma npremium jest tylko nsport
0
strona nc+ podaje że barca leci na npremium a na nsporcie pisali że barce pokazują na nsporcie :D
0
PRIMA COOL jak masz naziemną :D
0
Mascherano będzie miał ciężko orzech do zgryzienia z Ibrą
0
Nie ważne który zagra ważne żeby nie grać iniestą na skrzydle
0