Irytujące są już te newsy o Silvie który mówi że mu sie podoba barca że jest marzeniem granie w niej a potem nagle mówi że on ma kontrakt z PSG to po co są te rozmowy ?
jak można sprzedać chłopa za 5,1 mln gdy kupiliśmy go za 40 o ile dobrze pamiętam, to już lepiej jakby został i grał niż sprzedawać go za taką śmieszną sumę !!
0
wzięcie kredytu nie przyjemnie brzmi, już i tak mamy duże długi
0
80 więcej :D
0
Fifa ma lepszą grywalność od PES ale gorszą grafike
0
Kasa w piłce odgrywa za dużą rolę !!!!!
0
można przegrać ale nie 0:7 ! i tu moim zdaniem jest pies pogrzebany
0
21 marca ;)
0
Adriano za albe
0
O ile dobrze pamiętam to adriano strzelił przepiękną bramke z 30 metrów z Valencią więc może znowu popisze się takowym strzałem
0
Wystarczyło nie pisać tego komentarza
0
Bez przesady, mało optymistyczna chęć, wolę żeby w obronie grali jak wczoraj
0
To po co grał w Barcelonie jak jest za realem ?? nie ogarnąłem
0
Uwielbiam Xaviego ale Fabregas do pierwszego
0
tello ma kontuzje ? Jeśli nie to czemu nie gra ?
0
niech grają na gorszych murawach się lepiej umiejętności szkoli
0
dalej się nie dało ?
0
licze na kontrataki
0
iniesta
0
Nicolas N'Koulou co o nim myślicie ??
0
Marca to Marca
0
Zobaczymy jak im miny zrzędną :D
0
Jak przeczytałem tytuł to się nie zdziwiłem , w takim już kraju żyjemy
0
czemu naiwnym ???
0
a konferencja będzie gdzieś dostępna w TV ????
0
Irytujące są już te newsy o Silvie który mówi że mu sie podoba barca że jest marzeniem granie w niej a potem nagle mówi że on ma kontrakt z PSG to po co są te rozmowy ?
0
Dziwie się że przy takiej klauzurze nikt się o nie go nie bije
0
Ja mam nadzieje że nie będziemy go odkupywać jak np albe za 2x większą kwote
0
i telenowela zacznie się od nowa tylko z innym piłkarzem
0
ale w klauzuli było 18 więc albo Bayern chciał pokazać że ma kase albo dobra negocjacja ze strony barcy
0
Niech zarząd albo zacznie rozmowy w sprawie jego sprowadzenia albo niech ściągają innego obrońce np.Nicolas N'Koulou,Alberto Masi
0
jak można sprzedać chłopa za 5,1 mln gdy kupiliśmy go za 40 o ile dobrze pamiętam, to już lepiej jakby został i grał niż sprzedawać go za taką śmieszną sumę !!