0

wzięcie kredytu nie przyjemnie brzmi, już i tak mamy duże długi

0

80 więcej :D

0

Fifa ma lepszą grywalność od PES ale gorszą grafike

0

Kasa w piłce odgrywa za dużą rolę !!!!!

0

można przegrać ale nie 0:7 ! i tu moim zdaniem jest pies pogrzebany

0

21 marca ;)

0

Adriano za albe

0

O ile dobrze pamiętam to adriano strzelił przepiękną bramke z 30 metrów z Valencią więc może znowu popisze się takowym strzałem

0

Wystarczyło nie pisać tego komentarza

0

Bez przesady, mało optymistyczna chęć, wolę żeby w obronie grali jak wczoraj

0

To po co grał w Barcelonie jak jest za realem ?? nie ogarnąłem

0

Uwielbiam Xaviego ale Fabregas do pierwszego

0

tello ma kontuzje ? Jeśli nie to czemu nie gra ?

0

niech grają na gorszych murawach się lepiej umiejętności szkoli

0

dalej się nie dało ?

0

licze na kontrataki

0

iniesta

0

Nicolas N'Koulou co o nim myślicie ??

0

Marca to Marca

0

Zobaczymy jak im miny zrzędną :D

0

Jak przeczytałem tytuł to się nie zdziwiłem , w takim już kraju żyjemy

0

czemu naiwnym ???

0

a konferencja będzie gdzieś dostępna w TV ????

0

Irytujące są już te newsy o Silvie który mówi że mu sie podoba barca że jest marzeniem granie w niej a potem nagle mówi że on ma kontrakt z PSG to po co są te rozmowy ?

0

Dziwie się że przy takiej klauzurze nikt się o nie go nie bije

0

Ja mam nadzieje że nie będziemy go odkupywać jak np albe za 2x większą kwote

0

i telenowela zacznie się od nowa tylko z innym piłkarzem

0

ale w klauzuli było 18 więc albo Bayern chciał pokazać że ma kase albo dobra negocjacja ze strony barcy

0

Niech zarząd albo zacznie rozmowy w sprawie jego sprowadzenia albo niech ściągają innego obrońce np.Nicolas N'Koulou,Alberto Masi

0

jak można sprzedać chłopa za 5,1 mln gdy kupiliśmy go za 40 o ile dobrze pamiętam, to już lepiej jakby został i grał niż sprzedawać go za taką śmieszną sumę !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?