Lepiej było by go wypożyczyć do hiszpańskiego zespołu niż angielskiego, gdyż różnią się te ligi i to bardzo a w angli zagra dobry sezon wróci i będzie znosu piach (bym się mylił)
Puchar UEFA: 2005/2006, 2006/2007
Superpuchar Hiszpanii: 2007
Superpuchar UEFA: 2006
Copa del Rey: 2006/2007
Trofea w Barcelonie:
La Liga:2008/2009, 2009/2010, 2010/2011,2012/2013
Superpuchar Hiszpanii: 2009, 2010, 2011, 2013
Copa del Rey:2008/2009, 2011/2012
Champions League: 2008/2009, 2010/2011
Superpuchar UEFA: 2009, 2011
Klubowe Mistrzostwa Świata w piłce nożnej: 2009, 2011
Cuadrado lat 26 trofea ... może ktoś mi powie co wygrał , i Alvesa sprzedamy za 6 a Cuadrado kupimy za 30-40 ?
3
ma zdecydowanie więcej asyst niż 2
0
a powiedz mi z jakiego klubu przyszedł Pep :) no właśnie
0
święta się przedłużył :D
10
16 lat i wybiera klub jak by miał 28 i był najlepszym piłkarzem na świecie :)
0
środek pola szwankuje
0
chyba możemy kupić zawodnika z ligi hiszpańskiej i bez klubu o ile dobrze pamiętam ale pewny nie jestem
0
Vermaelen nie trenował przez przeciążenie meczami ? oh wait...........
0
będzie w Polsce ?
0
od razu o 12 i git ! rano mecz potem wolne ;) masakra
0
wolałbym Reusa kupić za 25 mln o ile dobrze pamiętam :) PO mamy Montoye który nie odstal żadnego meczu ciężkiego aby zobaczyć na co go stać :)
0
lojalny ;) wierny klubowi :D
0
jeszcze Bayern z wykupowania BvB przeżuci się na Barce :D
1
sezon temu wszyscy hejtowali Inieste na skrzydle a dziś wszyscy go tam chcą :D
0
czapka wperdolka ;)
0
byle byłoby ciemno :)
0
a nóż będą chcieli odbić sobie ten mecz :)
0
to jest 14/15 już :)
0
Lepiej było by go wypożyczyć do hiszpańskiego zespołu niż angielskiego, gdyż różnią się te ligi i to bardzo a w angli zagra dobry sezon wróci i będzie znosu piach (bym się mylił)
0
brawo, nie ma to jak się czepiać odmiany nazwiska :) i obrażać ludzi nie znając ich w ogóle :)
1
piękny gest ale Guillermo Amora i Alberta Puiga stracili prace na prośbę Tito, to niezbyt miłe w stosunku do tych panów
0
25 mln za takiego piłkarza to jest nic
0
słabi przeciwnicy ale mimo co mogliśmy wygrać po 2:0 a wygraliśmy 6:0 to też cieszy
0
ale sprzedawać można czy też nie ?
0
0
ale Bale to chory transfer
1
jak stoper to Manuel Neuer
0
jak by był słaby to by nic nie osiągnął, ale chodzi mi że 6 mln to za mało i trzeba wyciągnąć więcej , dług sam się nie zmniejszy
0
Alves lat 31 Trofea w Sevilli:
Puchar UEFA: 2005/2006, 2006/2007
Superpuchar Hiszpanii: 2007
Superpuchar UEFA: 2006
Copa del Rey: 2006/2007
Trofea w Barcelonie:
La Liga:2008/2009, 2009/2010, 2010/2011,2012/2013
Superpuchar Hiszpanii: 2009, 2010, 2011, 2013
Copa del Rey:2008/2009, 2011/2012
Champions League: 2008/2009, 2010/2011
Superpuchar UEFA: 2009, 2011
Klubowe Mistrzostwa Świata w piłce nożnej: 2009, 2011
Cuadrado lat 26 trofea ... może ktoś mi powie co wygrał , i Alvesa sprzedamy za 6 a Cuadrado kupimy za 30-40 ?
0
Teodorczyk za 5 ma iść a my Alvesa za 6 sprzedajemy no ludzie
0
6,2 ? śmiech na sali 15 to minimum