Ale to pokazuje że mu się chce, mógłby się opierdzielać i nic nie robić a sam trenuje aby się pokazać z jak najlepszej strony i od początku grać na 100% podoba mi się to :)
czemu kupujemy 29 i 31 letnich stoperów ? Pique ma 27 lat , Masherano 30 lat, Bartra 23 no bez przesady, i to jeszcze Ci dwaj będą kosztować 50 baniek to za dużo wiedząc ze zagrają dwa, trzy sezony na wysokim poziomie o ile, a za mlodego można tle dać bo będzie grał wiecej i się rozwinie np Marquinhos 20 lat ! :D
jak za darmo ? jak chce odejść to niech zapłacą za niego, organizacją charytatywną nie jesteśmy żeby jednego z najlepszych piłkarzy oddawać za darmo, bez kitu
0
A można gdzieś mecz w TV zobaczyć ?
4
Profesjonalista :D aż 15 dni bez fajek szacun! :p ;)
0
Niby mają zakaz konsultacji i rozmów, a jaka byłaby kara za rozmowy między Barcą a Suarezem ? wie ktoś może
0
Marquinhos Bartra
wiek 20 23
wzrost 1,83 1,83
Bartra ma więcej rozegranych meczy
0
Ale to pokazuje że mu się chce, mógłby się opierdzielać i nic nie robić a sam trenuje aby się pokazać z jak najlepszej strony i od początku grać na 100% podoba mi się to :)
0
Cwiczą chlopaki gre z kontry ;)
0
czemu kupujemy 29 i 31 letnich stoperów ? Pique ma 27 lat , Masherano 30 lat, Bartra 23 no bez przesady, i to jeszcze Ci dwaj będą kosztować 50 baniek to za dużo wiedząc ze zagrają dwa, trzy sezony na wysokim poziomie o ile, a za mlodego można tle dać bo będzie grał wiecej i się rozwinie np Marquinhos 20 lat ! :D
1
Pokazuje to na razie że to ten człowiek na tym stanowisku, oddaje się klubowi w 100% zobaczymy co z tego wyjdzie ale założę się że lepiej niż z Tatą
0
mi przypomina Modrica :) ale lepszy niż Sergi Roberto
0
zawsze można kupić i wypożyczyć, teraz jest tańczy a myśle że chłop będzie dobry
0
Zakaria Bakkali młody, dobry, obiecujący może by kupic na przyszłość, myślę że lepszy niż Tello
0
a pokazują gdzieś ten mecz w TV żeby można bylo go zobaczyć ?
0
ważne że jest szczęśliwy :) powodzenia !
1
plus sprzedaż gadżetów,koszulek :)
0
czyli np. oglądać meczu na stadionie nie może ? paranoja :D
1
Villa 2 mln, Dos Santos 2 mln :) śmiech
0
Real kupuje Krossa a My sprzedajemy Fabsa i Xaviego za Rakitica :D
0
no to paka na środek jak ch** :D
0
no to będzie Iniesta,Rakitic,Sergi Roberto na środek pompy :) super
0
nie wiadomo :) ale raczej siedzieć na ławce mu się nie uśmiecha więc pewnie odejdzie
0
widzę że już wszystkiego mu zabronili :/
0
wielki jego plus to wszechstronność, ale czy 30 mln to nie za dużo? Fabregas poszedl za 33 więc moim zdanie za dużo za Cuadrado
0
czyli "mamy" Messiego,Neymara,(Suareza),Pedro,Deulofeu, Tello? Bojana,Cuence?,Afelaya? na 3 pozycje tak ?
0
Alexis musi zostać, nie samym "pierwszym składem" się trofea wygrywa
1
jest waleczny i skuteczny, ma chęci i nie osiada na laurach, myślę że do planowanej rewolucji się nadaje i to bardzo
0
Rewolucją miało być kupienie nowych zawodników a na razie odchodzą ludzie, którzy są legendami dla tego klubu.
6
jak za darmo ? jak chce odejść to niech zapłacą za niego, organizacją charytatywną nie jesteśmy żeby jednego z najlepszych piłkarzy oddawać za darmo, bez kitu
0
Jak by On przyszedł to atak marzeń :) jeszcze środkowy obrońca, wiara w młodych i przyszły sezon będzie wyglądał obiecująco :D
12
affelay 5 mln, cuenca 5 mln= 10 mln i już można do jakiegoś transferu dolożyć
0
Ale daliśmy chyba więcej za niego niż 25 baniek ?