0

A można gdzieś mecz w TV zobaczyć ?

4

Profesjonalista :D aż 15 dni bez fajek szacun! :p ;)

0

Niby mają zakaz konsultacji i rozmów, a jaka byłaby kara za rozmowy między Barcą a Suarezem ? wie ktoś może

0

Marquinhos Bartra
wiek 20 23
wzrost 1,83 1,83
Bartra ma więcej rozegranych meczy

0

Ale to pokazuje że mu się chce, mógłby się opierdzielać i nic nie robić a sam trenuje aby się pokazać z jak najlepszej strony i od początku grać na 100% podoba mi się to :)

0

Cwiczą chlopaki gre z kontry ;)

0

czemu kupujemy 29 i 31 letnich stoperów ? Pique ma 27 lat , Masherano 30 lat, Bartra 23 no bez przesady, i to jeszcze Ci dwaj będą kosztować 50 baniek to za dużo wiedząc ze zagrają dwa, trzy sezony na wysokim poziomie o ile, a za mlodego można tle dać bo będzie grał wiecej i się rozwinie np Marquinhos 20 lat ! :D

1

Pokazuje to na razie że to ten człowiek na tym stanowisku, oddaje się klubowi w 100% zobaczymy co z tego wyjdzie ale założę się że lepiej niż z Tatą

0

mi przypomina Modrica :) ale lepszy niż Sergi Roberto

0

zawsze można kupić i wypożyczyć, teraz jest tańczy a myśle że chłop będzie dobry

0

Zakaria Bakkali młody, dobry, obiecujący może by kupic na przyszłość, myślę że lepszy niż Tello

0

a pokazują gdzieś ten mecz w TV żeby można bylo go zobaczyć ?

0

ważne że jest szczęśliwy :) powodzenia !

1

plus sprzedaż gadżetów,koszulek :)

0

czyli np. oglądać meczu na stadionie nie może ? paranoja :D

1

Villa 2 mln, Dos Santos 2 mln :) śmiech

0

Real kupuje Krossa a My sprzedajemy Fabsa i Xaviego za Rakitica :D

0

no to paka na środek jak ch** :D

0

no to będzie Iniesta,Rakitic,Sergi Roberto na środek pompy :) super

0

nie wiadomo :) ale raczej siedzieć na ławce mu się nie uśmiecha więc pewnie odejdzie

0

widzę że już wszystkiego mu zabronili :/

0

wielki jego plus to wszechstronność, ale czy 30 mln to nie za dużo? Fabregas poszedl za 33 więc moim zdanie za dużo za Cuadrado

0

czyli "mamy" Messiego,Neymara,(Suareza),Pedro,Deulofeu, Tello? Bojana,Cuence?,Afelaya? na 3 pozycje tak ?

0

Alexis musi zostać, nie samym "pierwszym składem" się trofea wygrywa

1

jest waleczny i skuteczny, ma chęci i nie osiada na laurach, myślę że do planowanej rewolucji się nadaje i to bardzo

0

Rewolucją miało być kupienie nowych zawodników a na razie odchodzą ludzie, którzy są legendami dla tego klubu.

6

jak za darmo ? jak chce odejść to niech zapłacą za niego, organizacją charytatywną nie jesteśmy żeby jednego z najlepszych piłkarzy oddawać za darmo, bez kitu

0

Jak by On przyszedł to atak marzeń :) jeszcze środkowy obrońca, wiara w młodych i przyszły sezon będzie wyglądał obiecująco :D

12

affelay 5 mln, cuenca 5 mln= 10 mln i już można do jakiegoś transferu dolożyć

0

Ale daliśmy chyba więcej za niego niż 25 baniek ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?