A Deulofeu wraca po tym sezonie ? jeśli tak to sprzedaż Tello,Afelaya,Cuenci to dobry zarobek i można za to kupić jednego dobrego napastnika (aguerro :D mało prawdopodobne ale ogromne wzmocnienie)
im większy klub tym apetyty i oczekiwania większe :) niby dwa mecze ale to już pkt stracone. A LM i La liga przegranych nie tolerują (chodzi mi o inne zespoły), było 6 Pkt przewagi nad realem i 3 nad athletico a teraz wiemy jaka jest sytuacja a to tylko jeden przegrany mecz w lidze
Chciał bym aby Messi zdobył 5 ZP i dobitnie pokazał że jest najlepszy w historii lecz przez kontuzje i dobrą grę ronaldo ta nagroda trochę bardziej mu się w tym roku należy
0
Song zagrał jeden z najlepszych meczów :)
0
Sie teraz niebezpieczny ścisk zrobil w tabeli a luty dopiero przed nami :(
0
Jak nowy to musial by być albo tej samej wielkości albo większy bo mniejszego sie nieoplaca robić
0
Czemu afelay nosi czarną kamizelke czy co to jest ? co to robi ?
0
1/8 finału - Liga Mistrzów: faza pucharowa 18.02.2014, 20:45
Wiec jest szansa
0
Na lata tak ale czy na przyszly sezon ?
0
Mam nadzieje że godnie zastąpi VV
0
Song bardzo ładny mecz :D
0
A jest tam tlumaczenie ?
0
Jakby powstala reprezantacja kataloni to hiszpania byla by strasznie oslabiona
0
Mam nadzieje że Tello teraz strzeli bramke normalną i pokaże jaki ma potencjał
0
Mam nadzieje że wróci z przytupem :)
0
Tello w pierwszym plus bartra, można i adama dać :)
0
A ile więcej gra w bayernie niż w Barcelonie ?
0
a widzicie coś takiego jak emotikon ???
0
A Deulofeu wraca po tym sezonie ? jeśli tak to sprzedaż Tello,Afelaya,Cuenci to dobry zarobek i można za to kupić jednego dobrego napastnika (aguerro :D mało prawdopodobne ale ogromne wzmocnienie)
0
Valdes za Silve ;)
0
A remont zmieni ilość miejsc czy tylko zadaszenie dojdzie ?
0
brawo Panowie :)
0
Oby wrócił nowy messi :) szybki jak nigdy i jeszcze bardziej niebezpieczny :D
0
Wole chyba już Luiza niż nic
0
im większy klub tym apetyty i oczekiwania większe :) niby dwa mecze ale to już pkt stracone. A LM i La liga przegranych nie tolerują (chodzi mi o inne zespoły), było 6 Pkt przewagi nad realem i 3 nad athletico a teraz wiemy jaka jest sytuacja a to tylko jeden przegrany mecz w lidze
0
bartra powinien grać w pierwszym składzie ze względu na chęci jakie wkłada w grę, i dać do zrozumienia Pique i Masherano że nie ma świętych krów
0
Chciał bym aby Messi zdobył 5 ZP i dobitnie pokazał że jest najlepszy w historii lecz przez kontuzje i dobrą grę ronaldo ta nagroda trochę bardziej mu się w tym roku należy
0
To było by OGROMNE wzmocnienie,była by większa konkurencja na środku obronie musieli by się Pique z Mashem spiąć aby grać
0
Jak przechodzi rehabilitacja Jordiego ??????
0
dobry photoshop nie jest zły
0
czyli albo fabs albo pedro na atak
0
Dziwi mnie że real odszedł od zabijających kontrataków
0
Co jak co ale montoya, bartra,sergi roberto powinni w pierwszym zagrać bo kiedy mają grać jak nie z rayo ?