0

Song zagrał jeden z najlepszych meczów :)

0

Sie teraz niebezpieczny ścisk zrobil w tabeli a luty dopiero przed nami :(

0

Jak nowy to musial by być albo tej samej wielkości albo większy bo mniejszego sie nieoplaca robić

0

Czemu afelay nosi czarną kamizelke czy co to jest ? co to robi ?

0

1/8 finału - Liga Mistrzów: faza pucharowa 18.02.2014, 20:45
Wiec jest szansa

0

Na lata tak ale czy na przyszly sezon ?

0

Mam nadzieje że godnie zastąpi VV

0

Song bardzo ładny mecz :D

0

A jest tam tlumaczenie ?

0

Jakby powstala reprezantacja kataloni to hiszpania byla by strasznie oslabiona

0

Mam nadzieje że Tello teraz strzeli bramke normalną i pokaże jaki ma potencjał

0

Mam nadzieje że wróci z przytupem :)

0

Tello w pierwszym plus bartra, można i adama dać :)

0

A ile więcej gra w bayernie niż w Barcelonie ?

0

a widzicie coś takiego jak emotikon ???

0

A Deulofeu wraca po tym sezonie ? jeśli tak to sprzedaż Tello,Afelaya,Cuenci to dobry zarobek i można za to kupić jednego dobrego napastnika (aguerro :D mało prawdopodobne ale ogromne wzmocnienie)

0

Valdes za Silve ;)

0

A remont zmieni ilość miejsc czy tylko zadaszenie dojdzie ?

0

brawo Panowie :)

0

Oby wrócił nowy messi :) szybki jak nigdy i jeszcze bardziej niebezpieczny :D

0

Wole chyba już Luiza niż nic

0

im większy klub tym apetyty i oczekiwania większe :) niby dwa mecze ale to już pkt stracone. A LM i La liga przegranych nie tolerują (chodzi mi o inne zespoły), było 6 Pkt przewagi nad realem i 3 nad athletico a teraz wiemy jaka jest sytuacja a to tylko jeden przegrany mecz w lidze

0

bartra powinien grać w pierwszym składzie ze względu na chęci jakie wkłada w grę, i dać do zrozumienia Pique i Masherano że nie ma świętych krów

0

Chciał bym aby Messi zdobył 5 ZP i dobitnie pokazał że jest najlepszy w historii lecz przez kontuzje i dobrą grę ronaldo ta nagroda trochę bardziej mu się w tym roku należy

0

To było by OGROMNE wzmocnienie,była by większa konkurencja na środku obronie musieli by się Pique z Mashem spiąć aby grać

0

Jak przechodzi rehabilitacja Jordiego ??????

0

dobry photoshop nie jest zły

0

czyli albo fabs albo pedro na atak

0

Dziwi mnie że real odszedł od zabijających kontrataków

0

Co jak co ale montoya, bartra,sergi roberto powinni w pierwszym zagrać bo kiedy mają grać jak nie z rayo ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?