Piotr777
Jak by iker chciał przejść to było idealnie, VV jest dobry ale jednak podstawowym bramkarzem hiszpani jest nie bez przypadku casillas więc taki transfer był by wzmocnieniem ogromnym, jeśli zaśnie jego obserwują to myśle że ramos możliwe jak koledzy wcześniej mówili a może varan ?? Co o nim myślicie
Piotr777
Wiem, po prostu chciałem się z wami podzielić tą informacją, pewne jest że kogoś obserwuje tito w madrycie ale kogo to nie wiadomo wg TVN24 Casillas.
PatrychoO
też tak myśle messiego na prawe skrzydło jego wejścia z tej pozycji będą groźniejsze, na real też było by to dobre bo zagęszczają pole środkowe przed messim a skrzydło jest trudniej zagęścić:)
A jakby zrobić tak Ville za Neymara i dopłata o ile jest konieczna. Wiem że szokujące ale Villa ma 32 lata a Neymar 21, david już troche za stary jest. Zapewne zostane zminusowany ale chciałem przedstawić taką możliwość.
Moim zdaniem Neymar da świeżość, coś nowego dzięki czemu będziemy jeszcze silniejsi a na pewno zwiększymy nie przewidywalność gdyż już wiedzą jak gramy a taki drybler dodatkowy do messiego przyda się.
0
Gdyby nie villa to byśmy tyle nie osiągnęli
0
niezłe jajca w dortmundzie
0
Piotr777
Jak by iker chciał przejść to było idealnie, VV jest dobry ale jednak podstawowym bramkarzem hiszpani jest nie bez przypadku casillas więc taki transfer był by wzmocnieniem ogromnym, jeśli zaśnie jego obserwują to myśle że ramos możliwe jak koledzy wcześniej mówili a może varan ?? Co o nim myślicie
0
1:2 dla hamburgera
0
Piotr777
Wiem, po prostu chciałem się z wami podzielić tą informacją, pewne jest że kogoś obserwuje tito w madrycie ale kogo to nie wiadomo wg TVN24 Casillas.
0
Przed chwilą mówili w TVN 24 że Villanowa ma oko na zawodnika z Realu i najprawdopodobniej jest to Iker Casillas. Na prawde tak mówili
0
ElMadridista,
niestety :(
0
PatrychoO
też tak myśle messiego na prawe skrzydło jego wejścia z tej pozycji będą groźniejsze, na real też było by to dobre bo zagęszczają pole środkowe przed messim a skrzydło jest trudniej zagęścić:)
0
szymon6847
Obraniak? bez przesady, dla mnie krychowiak był najlepszy
0
Już widzę owacje na stojąco jak abidal wejdzie na boisko na Camp Nou :)
0
Nie rozumiem realu z barcą remisują 1:1 a z granadą przegrywają 1:0 :)
0
A jakby zrobić tak Ville za Neymara i dopłata o ile jest konieczna. Wiem że szokujące ale Villa ma 32 lata a Neymar 21, david już troche za stary jest. Zapewne zostane zminusowany ale chciałem przedstawić taką możliwość.
0
Real mógłby grać bez podstawowej 11 a i tak będzie groźny bo na barce wstępują w nich nowe siły i motywacja
0
Moim zdaniem Neymar da świeżość, coś nowego dzięki czemu będziemy jeszcze silniejsi a na pewno zwiększymy nie przewidywalność gdyż już wiedzą jak gramy a taki drybler dodatkowy do messiego przyda się.
0
Nie ważny wynik ważne zwycięstwo :D VeB
0
Wszystkiego najlepszego :D
0
A Neuer? dobrze gra nogami ogólnie dobry bramkarz
0
Jajca spodziewałem się wszystkiego ale nie Bayernu
0
angena
a jajca znasz ?
0
Fajny emblemat na koszulkach (środek klatki piersiowej) :) :) :)
0
Oby do niego doszło
0
MARCELO NIE ALBA TAK !!!!!!!
0
Zajebiści !!!
0
Jak bym gdzieś to widział :)
0
Ja nie wiem na co stać Jordi Roura chyb że ktoś mi powie że jest na poziomie tito to wtedy będe spokojny
0
A Guardiola nie mógłby zastąpić Tito do jego powrotu?
0
Oby wszystko skończyło się szczęśliwie. Tito wiec że polska jest z Tobą!!! VeB
0
Aż się łezka zakręciła widząc keite razem z barcą
0
Villa za alexisa o ile jest gotowy na 90 min
0
Objawienie roku messi powinien być w tej kategorii co roku.