0

Celta 2:1 Real :)

0

nocul
Zawsze trzeba podnosić poprzeczkę. Drużyna gra bardzo dobrze ale messi nie może sam strzelać bramek muszą go czasami albo wyręczać albo wspomagać czy villa czy pedro ten pierwszy się stara a ten drugi no troche mu może nie wychodzi

0

A można liste kanałów ?

0

ale ta bramka stocha jest przeciętna rozumiem ładna ale ibra strzelil sto razy lepszą, messi też takie gole strzelają przypadkiem w T-Mobile ekstraklasa

0




Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport HD2
Arena Sport 2 (serbia)
Arena Sport 4 HD (cro)
beIN Sport 1 / HD
C More Fotball (nor) / HD
Canal 8 Sport (den)
Digi Sport 2 (hun)
Digi Sport 2 (rom)
Film+ (bulgaria)
Film+ HD (bulgaria)
OTE Sport 3
Setanta Africa
Sport 1 (israel)
Sport 1 HD (israel)
Sport TV1 / HD
SuperSport 5 (alb)
TRT 3 Spor
TV4 Sport Xtra HD (swe)

0

kurde czemu izrael pokazuje a polska nie

0

nie wiem jest al jazeera al e nie sport a napeno nie +

0




Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport HD2
Arena Sport 2 (serbia)
Arena Sport 4 HD (cro)
beIN Sport 1 / HD
C More Fotball (nor) / HD
Canal 8 Sport (den)
Digi Sport 2 (hun)
Digi Sport 2 (rom)
Film+ (bulgaria)
Film+ HD (bulgaria)
OTE Sport 3
Setanta Africa
Sport 1 (israel)
Sport 1 HD (israel)
Sport TV1 / HD
SuperSport 5 (alb)
TRT 3 Spor
TV4 Sport Xtra HD (swe)
czemu nie ma orange sport ?

0




Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport HD2
Arena Sport 2 (serbia)
Arena Sport 4 HD (cro)
beIN Sport 1 / HD
C More Fotball (nor) / HD
Canal 8 Sport (den)
Digi Sport 2 (hun)
Digi Sport 2 (rom)
Film+ (bulgaria)
Film+ HD (bulgaria)
OTE Sport 3
Setanta Africa
Sport 1 (israel)
Sport 1 HD (israel)
Sport TV1 / HD
SuperSport 5 (alb)
TRT 3 Spor
TV4 Sport Xtra HD (swe)
jaja jakieś?

0

na jakim kanale leci mecz ?

0

Myślałem że to będzie jego sezon a napewno początek a tu niestety :( JESTEŚMY Z TOBĄ !!

0

Niech jedzie do Glasgow i strzeli bramkę, którą zadedykuje synowi :) Albo hattrika

0

Czekam na reakcje Murinho

0

Bartra powinien zagrać

0

Gratuluje!!!!!

0

Kobu7
większość ??
Niż wszyscy

0

Co tam messi robi???

0

To trzeba będzie zobaczyć :) bezcenny widok zobaczyć messiego i całą barcelone. Mam nadzieje że zagrają pierwszą 11 a nie barceloną b chociaż też będzie wtedy fajnie ale wolałby aby messi ośmieszał obrone Legi

0

Messi jest zbyt ważnym zawodnikiem bo narazie najczęściej to on ratował nam dupy. I brak jego jest dużym osłabieniem ale nie przekreślającym zwycięstwa

0

Czemu redakcja nie daje listy transmisji tegoż meczu??

0

Nasza obrona wygląda najlepiej :)

0

on zarabia tyle że ten portfel był nic wart

0

czasami obecna barca na chama próbuje wcisnąć piłkę do bramki zamiast strzelać lub oddać trochę pola przeciwnikowi i z kontrować.

0

Ale wysokie oceny!

0

Song będzie w pierwszej 5 tylko na jakiej pozycji ? Oby jak najlepszej VeB

0

Ja bym mu dawał zawsze przed meczem żółtą kartkę za zachowanie, i dodatkowego sędziego do pilnowania jego.

0

Plaga trwa!

0

Liczy się że wygrywamy, styl w jakim to osiągamy jest no kiepski ale wygrana to wygrana VeB

0

A spolszczenie gdzieś jest ?

0

Le mogliście skrót spotkania dać. Po każdym tego typu spotkaniu wg. skrót w postaci filmiku był by bardzo dobrą rzeczą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?