0

To jest Bild ja bym w to nie wierzył, chętnie widział bym matsa u nas ale obawiam się że to plotka

0

patrze i dziwie się że nie ma messiego ;)

0

Witamy w Domu

0

Neymar !!

0

po co nam yaya toure ??

0

podstawka jest podklejona czymś żeby nie jeździła a on nie umiej jej odkleić albo przesunąć bo mu się blokuje ale nie napewno to dźwignia nie ma co ;)

0

Myślę że kupić Neymara ale jak Villa podejmie decyzje o odejściu albo Alexis jeśli któryś z nich odejdzie to jak najbardziej brać Neymara

0

Pinto,Adriano,Bartra,Mascherano,Montoya,Song,Thiago,Cesc,Tello,Messi,Alexis

0

michal26
Na tym etapie LM nie ma łatwych meczy i przeciwników gdyby Galatasaray było słabe to by nie było w 1/4

0

Fernando Torres
Po hu* piszesz o realu, o co ci chodzi człowieku chcesz takimi tekstami nas wkurzyć nie wiem jaki cel to ma jak lubisz real to fajnie ale to pisz se na stronie realu http://www.realmadrid.pl/index.php a tu zostaw miejsce dla wypowiedzi ludzi którzy kochają Barce

0

Kocham czeską telewizje !!!!

0

3:0 lub 4:1 lub 5:0 :D tak może być

0

Ale jak sędzia podejmie złą decyzje to gówno można zrobić a jak zawodnik pokarze albo powie po meczu sędziemu co myśli o nim to zawieszenia

0

a z kąt Chealse ma tyle pkt ??

0

Mierze że jak teraz jest źle to w przyszłości będzie lepiej więc jak nie awansujemy z milanem to w przyszłym sezonie odbijemy sobie to z nadwyżką

0

Moim zdanie nie można porównywać głęboko messiego i ronaldo gdyż każdy z nich ma inny styl. Ronaldo na środku napadu nie osiągnął by tego co osiągnął do tej pory.

0

Liczby nie kłamią atak powinien wyglądać Villa Messi Tello

0

Kontrataki to klucz do zwycięstwa, Villa powinien zagrać, jeśli tak go będą traktowali to nie dziwie się jak odejdzie

0

ale Villa to powinien być podstawowy skład

0

ale iniesta to pomocnik a nie skrzydłowy , wydaje mi się czy tito mówił że nie będzie tak grał z iniestą po przejęciu barcy ??

0

Villa Villa Villa !!!!!

0

Jak by strzelił hat-tricka milanowi to by odkupił chyba wszystkie zmarnowane okazje

0

To nie będzie mecz towarzyski nie w przypadku Barcy i realu

0

Jak tu strzeliliśmy 3 bramki 45 min to z milanem jest to również możliwe

0

Fabregas to bardzo dobry zawodnik ale Alexis bądź tello to lepsza opcja a iniesta do środka

0

daviido7
Co prawda alexis jest świetny no ale powinien być drugim bądź trzecim strzelcem z 14 bramkami bez jego goli będzie ciężej wygrać LM

0

Ale naymar da nam świeżość coś nowego, można zagrać jakiś inny schemat, moim zdaniem dobry transfer, viila jest lepszym snajperem ale neymar jest lepszy w driblingu

0

Troche mnie boli że iniest jest środkowym pomocnikiem a na skrzydle robi większe spustoszenie niż pedro i alexis ale wierze że przynajmniej pedro zacznie regularnie zdobywać bramki i dzięki temu wygramy wszystko co możemy :)
dodając do wypowiedzi Fizzy Womack,

0

Puyol jest bardzo dobry ale niski humels w pojedynka powietrznych jest lepszy od mascherano i puyola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?