Fernando Torres
Po hu* piszesz o realu, o co ci chodzi człowieku chcesz takimi tekstami nas wkurzyć nie wiem jaki cel to ma jak lubisz real to fajnie ale to pisz se na stronie realu http://www.realmadrid.pl/index.php a tu zostaw miejsce dla wypowiedzi ludzi którzy kochają Barce
Moim zdanie nie można porównywać głęboko messiego i ronaldo gdyż każdy z nich ma inny styl. Ronaldo na środku napadu nie osiągnął by tego co osiągnął do tej pory.
Ale naymar da nam świeżość coś nowego, można zagrać jakiś inny schemat, moim zdaniem dobry transfer, viila jest lepszym snajperem ale neymar jest lepszy w driblingu
Troche mnie boli że iniest jest środkowym pomocnikiem a na skrzydle robi większe spustoszenie niż pedro i alexis ale wierze że przynajmniej pedro zacznie regularnie zdobywać bramki i dzięki temu wygramy wszystko co możemy :)
dodając do wypowiedzi Fizzy Womack,
0
http://fcbonair.com/2013/03/29/video-jordi-alba-the-thunderbolt/
0
To jest Bild ja bym w to nie wierzył, chętnie widział bym matsa u nas ale obawiam się że to plotka
0
patrze i dziwie się że nie ma messiego ;)
0
Witamy w Domu
0
Neymar !!
0
po co nam yaya toure ??
0
podstawka jest podklejona czymś żeby nie jeździła a on nie umiej jej odkleić albo przesunąć bo mu się blokuje ale nie napewno to dźwignia nie ma co ;)
0
Myślę że kupić Neymara ale jak Villa podejmie decyzje o odejściu albo Alexis jeśli któryś z nich odejdzie to jak najbardziej brać Neymara
0
Pinto,Adriano,Bartra,Mascherano,Montoya,Song,Thiago,Cesc,Tello,Messi,Alexis
0
michal26
Na tym etapie LM nie ma łatwych meczy i przeciwników gdyby Galatasaray było słabe to by nie było w 1/4
0
Fernando Torres
Po hu* piszesz o realu, o co ci chodzi człowieku chcesz takimi tekstami nas wkurzyć nie wiem jaki cel to ma jak lubisz real to fajnie ale to pisz se na stronie realu http://www.realmadrid.pl/index.php a tu zostaw miejsce dla wypowiedzi ludzi którzy kochają Barce
0
Kocham czeską telewizje !!!!
0
3:0 lub 4:1 lub 5:0 :D tak może być
0
Ale jak sędzia podejmie złą decyzje to gówno można zrobić a jak zawodnik pokarze albo powie po meczu sędziemu co myśli o nim to zawieszenia
0
a z kąt Chealse ma tyle pkt ??
0
Mierze że jak teraz jest źle to w przyszłości będzie lepiej więc jak nie awansujemy z milanem to w przyszłym sezonie odbijemy sobie to z nadwyżką
0
Moim zdanie nie można porównywać głęboko messiego i ronaldo gdyż każdy z nich ma inny styl. Ronaldo na środku napadu nie osiągnął by tego co osiągnął do tej pory.
0
Liczby nie kłamią atak powinien wyglądać Villa Messi Tello
0
Kontrataki to klucz do zwycięstwa, Villa powinien zagrać, jeśli tak go będą traktowali to nie dziwie się jak odejdzie
0
ale Villa to powinien być podstawowy skład
0
ale iniesta to pomocnik a nie skrzydłowy , wydaje mi się czy tito mówił że nie będzie tak grał z iniestą po przejęciu barcy ??
0
Villa Villa Villa !!!!!
0
Jak by strzelił hat-tricka milanowi to by odkupił chyba wszystkie zmarnowane okazje
0
To nie będzie mecz towarzyski nie w przypadku Barcy i realu
0
Jak tu strzeliliśmy 3 bramki 45 min to z milanem jest to również możliwe
0
Fabregas to bardzo dobry zawodnik ale Alexis bądź tello to lepsza opcja a iniesta do środka
0
daviido7
Co prawda alexis jest świetny no ale powinien być drugim bądź trzecim strzelcem z 14 bramkami bez jego goli będzie ciężej wygrać LM
0
Ale naymar da nam świeżość coś nowego, można zagrać jakiś inny schemat, moim zdaniem dobry transfer, viila jest lepszym snajperem ale neymar jest lepszy w driblingu
0
Troche mnie boli że iniest jest środkowym pomocnikiem a na skrzydle robi większe spustoszenie niż pedro i alexis ale wierze że przynajmniej pedro zacznie regularnie zdobywać bramki i dzięki temu wygramy wszystko co możemy :)
dodając do wypowiedzi Fizzy Womack,
0
Puyol jest bardzo dobry ale niski humels w pojedynka powietrznych jest lepszy od mascherano i puyola