ciekawe ile byśmy dostali za tych zawodników którzy mają odejść, bo jeśli ma odejść 8 no to trzeba zrobić OGROMNE zakupy czyli z 6-7 min plus powrót Deulofeu i rafinhi plus Barca B
A można redakcje poprosić o tabele minut zagranych przez wszystkich piłkarzy do dziś? znaczy jeśli coś takiego jest, bo Pique to chyba cały czas gra a jak dostanie kontuzji to będzie po nas.
No ale reasumując, karny po ręce dla Barcy powinien być nie był, demichelis zaczynał faul przed polem karnym kończyl w polu więc jest karny, faul masche na negredo chyba byl, spalony po którym bramka padła dla Barcy nie było, więc komu jak komu sędzia bardziej zaszkodził
RSSS sam ten mecz sobie przegrał mieli idealną kontrę po której powinni strzelić bramke , sami samobója strzelają, w najmocniejszym składzie gramy lekką padake :/
0
Mi się podobają :D
0
Rewolucja właśnie się zaczyna :D
2
Najładniejsza bramka i brak messiego :/
0
ciekawe ile byśmy dostali za tych zawodników którzy mają odejść, bo jeśli ma odejść 8 no to trzeba zrobić OGROMNE zakupy czyli z 6-7 min plus powrót Deulofeu i rafinhi plus Barca B
0
jeszcze zagra pedro alexis messi i xavi na ławce
0
dodać kontrataki i już :)
3
kiedy Montoya grał po raz ostatnio ?
0
po dwóch remisach ;) no ale jest
0
i znowu messi ma głosy z czapy
0
Sprzedać z pocałowaniem ręki! A PSG da dużą kase tylko trzeba to z nich wyciągnąć, a Alves już wiecej w Barcelonie nie zrobi a lata swoje ma
0
Jak odzyskamy możliwość transferu nowego zawodnika to niech odejdzie dopóki nie będzie możliwości to musi zostać
1
witam,nie interesuje mnie ze dostaleś bana, nie wydaje mi się żebyś miał wpływ na wyniki Barcy. Pozdrawiam VeB
0
wydaje mi się że messi zdobywa glosy tylko za nazwisko, przebiegł 7,5km w całym meczu śmiech
0
Co wy wszyscy z tymi awatarami ?
0
Barcelona *
0
Wariantów jest wiele wszystko zależy od zmysłu taktycznego Gerardo
0
Czemu jeszcze 6 dni ? za dużo juz nie mogę sie doczekać !! VeB !!
0
Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki, które do gry desygnowali Manuel Pellegrini i Tata Martino.
FC Barcelona:
Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, Cesc, Iniesta, Messi i Neymar.
Manchester City:
Hart, Zabaleta, Kompany, Lescott, Kolarov, Fernandinho, Touré, Milner, Silva, Nasri i Agüero.
0
można wybrać NC+ vs TVP :)
0
2:1 :D
0
I znowu nie zakupią stopera :/
0
A można redakcje poprosić o tabele minut zagranych przez wszystkich piłkarzy do dziś? znaczy jeśli coś takiego jest, bo Pique to chyba cały czas gra a jak dostanie kontuzji to będzie po nas.
0
masche w polu karnym*
0
No ale reasumując, karny po ręce dla Barcy powinien być nie był, demichelis zaczynał faul przed polem karnym kończyl w polu więc jest karny, faul masche na negredo chyba byl, spalony po którym bramka padła dla Barcy nie było, więc komu jak komu sędzia bardziej zaszkodził
0
przecież Neymar jest zdrowy i chyba da rade zagrać 90 min ?
0
RSSS sam ten mecz sobie przegrał mieli idealną kontrę po której powinni strzelić bramke , sami samobója strzelają, w najmocniejszym składzie gramy lekką padake :/
0
o Lampe to nic nie napiszecie
0
Gramy u siebie więc Bartra powinien z obowiazku grać, jest rewanż przecież , xavi troche za dużo gra moim zdaniem
0
Moim zdaniem za słaby technicznie jak na pozycje 9 w Barcelonie
0
i ladnie większa konkurencja na skrzydlach będzie :D