0

Mi się podobają :D

0

Rewolucja właśnie się zaczyna :D

2

Najładniejsza bramka i brak messiego :/

0

ciekawe ile byśmy dostali za tych zawodników którzy mają odejść, bo jeśli ma odejść 8 no to trzeba zrobić OGROMNE zakupy czyli z 6-7 min plus powrót Deulofeu i rafinhi plus Barca B

0

jeszcze zagra pedro alexis messi i xavi na ławce

0

dodać kontrataki i już :)

3

kiedy Montoya grał po raz ostatnio ?

0

po dwóch remisach ;) no ale jest

0

i znowu messi ma głosy z czapy

0

Sprzedać z pocałowaniem ręki! A PSG da dużą kase tylko trzeba to z nich wyciągnąć, a Alves już wiecej w Barcelonie nie zrobi a lata swoje ma

0

Jak odzyskamy możliwość transferu nowego zawodnika to niech odejdzie dopóki nie będzie możliwości to musi zostać

1

witam,nie interesuje mnie ze dostaleś bana, nie wydaje mi się żebyś miał wpływ na wyniki Barcy. Pozdrawiam VeB

0

wydaje mi się że messi zdobywa glosy tylko za nazwisko, przebiegł 7,5km w całym meczu śmiech

0

Co wy wszyscy z tymi awatarami ?

0

Barcelona *

0

Wariantów jest wiele wszystko zależy od zmysłu taktycznego Gerardo

0

Czemu jeszcze 6 dni ? za dużo juz nie mogę sie doczekać !! VeB !!

0

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki, które do gry desygnowali Manuel Pellegrini i Tata Martino.

FC Barcelona:
Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, Cesc, Iniesta, Messi i Neymar.

Manchester City:
Hart, Zabaleta, Kompany, Lescott, Kolarov, Fernandinho, Touré, Milner, Silva, Nasri i Agüero.

0

można wybrać NC+ vs TVP :)

0

2:1 :D

0

I znowu nie zakupią stopera :/

0

A można redakcje poprosić o tabele minut zagranych przez wszystkich piłkarzy do dziś? znaczy jeśli coś takiego jest, bo Pique to chyba cały czas gra a jak dostanie kontuzji to będzie po nas.

0

masche w polu karnym*

0

No ale reasumując, karny po ręce dla Barcy powinien być nie był, demichelis zaczynał faul przed polem karnym kończyl w polu więc jest karny, faul masche na negredo chyba byl, spalony po którym bramka padła dla Barcy nie było, więc komu jak komu sędzia bardziej zaszkodził

0

przecież Neymar jest zdrowy i chyba da rade zagrać 90 min ?

0

RSSS sam ten mecz sobie przegrał mieli idealną kontrę po której powinni strzelić bramke , sami samobója strzelają, w najmocniejszym składzie gramy lekką padake :/

0

o Lampe to nic nie napiszecie

0

Gramy u siebie więc Bartra powinien z obowiazku grać, jest rewanż przecież , xavi troche za dużo gra moim zdaniem

0

Moim zdaniem za słaby technicznie jak na pozycje 9 w Barcelonie

0

i ladnie większa konkurencja na skrzydlach będzie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?