kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@against_modern_football moje zdanie jest takie: wiadomo, że PSG płaci bardzo dobrze i w dupie mają FFP i inne tego typu zasady. Mimo wszystko są nadal klubem, który regularnie gra w LM i dochodzi do 1/8 czy 1/4 a raz byli nawet w finale. Oczywiście, że klub budowany jest kasą a nie umiejętnym kompletowaniem zespołu ale nie generalizowałbym, że w PSG gra się tylko dla kasy bo piłkarze którzy tam przychodzą mają ambicje do wygrywania. Dla kasy to idzie się grać do US, Kataru albo do Chin. W PSG jest kasa ale jest tam też walka o trofea, więc zakładanie że idzie się tam tylko dla kasy i ma się gdzieś ambicje i trofea jest moim zdaniem krzywdzące dla niektórych piłkarzy
1
@Fenelon ja też nie do końca wierzę dlatego napisałem że to plotki. Nawet takie plotki mogą szkodzić szatni
0
@Kidd @MICHU2 wiadomo, że PSG to wielka kasa, wielkie gwiazdy i jeszcze większe ego tych gwiazd. Mimo to chyba nikt nie zakładał, że Mbappe dostanie taki kosmiczny kontakt a to jest właśnie głównym powodem obecnych konfliktów
0
@Vebrol no ale to raczej ciężkie jest, wyobrażasz sobie grać mecz i mieć jednego z zawodników kompletnie w dupie? Raczej to nie wyjdzie
1
Kurde Mbappe to zawsze wydawał się być strasznym samolubem ale wydaje mi się, że ta akcja z dużym kontraktem, telefonem od prezydenta i potokami o możliwości zarządzania zespołem jeszcze bardziej napędziło mu ego. Chłop się zachowuje jak dziecko, któremu zabrali zabawki. Leo jak zawsze stara się być poza tym i super, ale już taki Neymar, który też ma humory to nie zamierza ustępować i robią się problemy. Najbardziej w tym wszystkim szkoda mi takich piłkarzy jak Leo, Veratti, Hakimi czy Donnarumma którzy sportowo mogą za to oberwać
0
@taris Tutaj można się cieszyć bo grają mistrzowie Europy
1
Rozgłos to broń obosieczna. Było bardzo głośno po transferze Lewego, było głośno po jego debiucie i było coraz głośniej przed oficjalnym meczem. Nie dziwi więc, że teraz też jest głośno w negatywnym sensie. Media będą wszystko koloryzować, bo wtedy się wszystko lepiej klika. Trzeba się niestety na to przygotować, że sukcesy będą podkoloryzowane a porażki wyolbrzymiane
1
@Technik Jest w powołanych ale strzelam, że wejdzie w drugiej połowie
0
@supraomnes1 @masq koledzy wyżej wszystko wyjaśnili mam nadzieję.
Ja czytałem o tym tutaj jakby co:
https://talksport.com/football/1169308/cristiano-ronaldo-transfer-man-utd-real-madrid-florentino-perez/
44
Siostra Cristiano znowu się zesrała, standard ale i tak ciągle śmieszy.
4
@norbi77 Ehh, najpierw zdjęcie przewrotki CR7 po golu Messiego, teraz takie docinki, generalnie ktoś tam ma nierówno pod tamburynem. I to jest wszędzie, na grupach piłkarskich, fanpagach, stronach z memami, na TT... W obie strony najczęściej. Ja już zacząłem to olewać bo ludzie jednak są głupi.
0
@chosenone no myślę że dalej powinna być bez, ale myślałem że była kompletnie zabroniona więc chociaż tyle dobrego
0
Pamiętam, że parę lat temu głośno było o wycofaniu tabletki "dzień po", nie bardzo mnie to wtedy interesowało ale wiem, że była o to duża awantura. Żyłem w przeświadczeniu, że ona jest nadal niedostępna w Polsce a tu się okazuje, że na receptę spokojnie się na dostanie. To mnie akurat bardzo pozytywnie zaskoczyło, co tylko świadczy o naszym państwie xD
0
@saczers438 w Rzymie generalnie większość zabytków jest popularna. Z takich mniej typowych to mi się podobał zegar wodny, dodatkowo jest w bardzo ładnej okolicy z punktami widokowymi na Rzym.
Z takich bardziej typowych ale ciągle mniej typowych niż koloseum i Watykan to polecam Panteon - super architektura, wokół niego są zarąbiste knajpeczki
0
@Death_voice to się w głowie nie mieści... Przecież to jest taka dziecinada, że aż żal dupę ściska. No ale czego oczekiwać od notatnika, już dawno straciłem nadzieję na dobry poziom
4
Komentarz usunięty
0
@VeB 1899 czemu "śmieszne" vialplay?
0
@Lionel_Messi10 3 pierwsze kolejki za darmo, później musisz wykupić subskrypcje. Pakiet full HD dodatkowo płatny, 4K za specjalne diamenty rozdawane wybranym widzom za pomocą SMS podczas El Clasico. Po roku stworzymy ligę na nowo zmieniając delikatnie składy xd
0
@Rust_Cohle dokładnie, zajebista sprawa. Już pewnie ma nieźle a teraz pogra w USA, narobi sobie znajomości i ustawiony do końca życia wraz z paroma pokoleniami w dół
0
@wyrek co? Przecież ja nie o tym kompletnie...
0
@Rust_Cohle tak? Słyszałeś taki komunikat?
0
@DSDaniels z tym tempem to team order nie będzie potrzebny
3
Kurde, szkoda tej usterki DRS Lewisa w kwalifikacjach, patrząc na dyspozycję to miałby realne szanse na wygraną
0
@Tomason nie było jakoś dużo wyprzedzania. Najważniejsze mijanki nie były na torze tylko w Picie. A każde wyprzedzanie było tylko na prostej. Wyścig fajny z punktu widzenia tych mijanek ale samo ściganie potwornie nudne moim zdaniem
0
@MesQueUnClub96 Redbull nie musiał być robić, Ferrari jak zwykle samo się pokonało...
0
@MesQueUnClub96 moim zdaniem to jest całkiem normalna obrona - nie wiem czemu mieliby wylecieć obaj, raczej walka fair
1
Ale Ricciardo zatańczył Makarene
1
@Rust_Cohle bez kitu, tak było xD
0
Jutro liczę na oba Ferrari w Top 3, to byłby duży zastrzyk punktów jakby RB nie dojechał wyżej niż TOP4/5
5
Russell co porobił na końcu