kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JacekM Oczywiste jest co tam znajdę. Podobnie można w drugą stronę, wystarczy spojrzeć parę komentarzy wyżej xD
0
@maroon No ja podobnie bez emocji. Ale jak już mam się określić kogo zwycięstwo było by dla mnie lepsze to powiem że Real.
0
@Antimadridista_WR Może źle to napisałem - nie będę im kibicował ale jak już ktoś z tej paskudnej dwójki ma wygrać finał to mnie Real boleć nie będzie
0
@Bobo25 *No kibicował nikomu też nie będę. Po prostu zwycięstwo Realu nie jest już dla mnie czymś czego nie chce
5
Tuż po sensacyjnym odpadnięciu City myślałem że będę kibicował Liverpoolowi w finale. To oczywiste, jestem fanem FCB więc nie chce, żeby Real wygrywał.
Ostatnio mi się jednak odmieniło z powodu kibiców Live. Uważam, że zarówno Real jak i Barca mają najwięcej kibiców, którzy zachowują się jak dzieci - głupie wyzywanie, umniejszenie klasy rywala, komentowanie wszystkiego byle tylko wkurzyć rywala itp itd. To jest moim zdaniem podyktowane po pierwsze statystyką - największe grupy kibicowskie więc też największa ilość ludzi nie do końca potrafiących opanować pomeczowe emocje. Po drugie wydajei się, że średni wiek kibiców Barcy i Relau jest niższy niż innych klubów (mówię o społeczności internetowej) - na to żadnych danych nie mam, taki mój strzał. Liverpool z kolei ma chyba najbardziej zarozumiałych kibiców na świecie. Może Bayern gdzieś tam ich czasami dogania ale odkąd Liverpool zaczął istnieć znowu w piłce to ich kibice po prostu oszaleli. Są tacy pewni siebie, już wszystkie trofea ponoć mają w tym sezonie zapewnione a jak przychodzi końcówka sezonu to oczywiście wybrzmiewa "YNWA" co jest obecnie tak ckliwym hasłem jak "Mes que un club". Nawet głupio prowokujący kibice Realu nie są tak drażliwi jak oni...
Dlatego w finale liczę na Real. Są teraz na wyższym poziomie bo pracowali na to cały sezon, my tylko pół albo mniej. Od przyszłego sezonu będziemy rywalizować a tymczasem niech zamkną buźki tym wyszczekanym kibicom Liverpoolu. Z wiekiem emocje po meczach trzymają mnie bardzo krótko więc jakoś to zwycięstwo Realu przeboleje
0
@blodziakk Nom, i jeszcze mistrzostwo świata przy okazji
1
@mordini123 Wow, super info. Dzięki! Czyli oficjalnie żegnam się z Netflixem ;P
0
@Pilka_jest_okragla zgadzam się w pełni. Też go bardzo lubiłem i wyczekiwałem jego transferu długo. Liczyłem że takich akcji jak z ManU będzie mnóstwo, ale niestety wyszło jak wyszło. Tak czy siak życzę mu powodzenia na ostatnie lata kariery
1
@arasz1819 obecnie daleko mi do Kościoła, ale czy uważasz że brak księży oznacza brak pedofili? Szczerze wątpię
0
Perez jak dzik w paśnik xD
2
Kurde, bardzo nudny ten wyścig dziś...
4
Żeby tylko ta Cracovia to utrzymała
2
Kurna, Bravo by to wpuścił xd
0
@okiemtypera_lucaxx95 co do Ansu to się zgadzam. Vini poprawił skuteczność ale czy to jest filar RM? Nie oglądam ich każdego meczu, raczej tylko w LM i niektóre w lidze, ale przypomina mi się tylko jeden mecz gdzie rzeczywiście błyszczał, to był chyba mecz z PSG ale nie jestem pewien. Poza tym gra albo przeciętnie albo po prostu słabo. To chyba za mało jak na filar drużyny
2
Generalnie stało się to samo co tydzień temu: City mając przewagę nie strzeliło gola czy dwóch na odskoczenie, sytuacje Grilisza przede wszystkim i efekt taki sam jak ostatnio - gole dla Realu mimo słabej gry. Więc jak mawia klasyk: "No Liverpool to już na pewno ich rozjeździe..."
0
@dniel żadna z tych sytuacji nie była zagrożeniem. Strzał Benzemy był tragiczny więc nie można mówić o dobrej okazji. Z kolei Vini był asekurowany przez Walkera więc tak czy siak nic z tego by nie wyszło. Jakby takie okazje liczyć City to strzał że Bruyne po którym był rożny też byłby "okazją"
1
@talizmo chyba jedną, główka Benzemy na początku. Poza tym nic groźnego
0
@Zaba97 jedzie na około xd
2
Dramat Ronaldo, nic mu tej starty nie zastąpi.
Media jak zwykle robią kasę na wszystkim. Nagłówki sugerujące, że umarł jego syn (w sensie CR Junior) dopiero po wczytaniu się w artykuł można poznać szczegóły. Nie żeby mnie to dziwiło ale nawet na takiej sytuacji próbują skorzystać...
0
@Emhyr Trochę mu się pospieszyło xd
0
@talizmo Jaki znowu pogrom taktyczny? Liverpool indywidualnie miażdży rywali i tyle. Ostatni mecz ligowy to dominacja City, dziś nie wiem co z nimi jest. Brakuje też paru zawodników ale to nie może ich tłumaczyć
1
@HighestInTheRoom oni nie grają nawet na 50% swoich możliwości. Spokojnie
0
@HighestInTheRoom Grilisz to się zgadzam ale od Fodena proszę się odwalić
2
Od zawsze miałem wrażenie, że Camp Nou to bardziej teatr niż stadion. To jest do zauważenia gołym okiem. To co słychać na Camp Nou najgłośniej to odgłosy zachwytu po jakimś pięknym zagraniu, ale generalnie jest tam raczej spokojnie. Są jakieś śpiewy, jest czasem głośno ale tak raczej na luzie. To bardziej drużyna grająca ładne nakręca powoli cały stadion. Generalnie jedyny mecz który pamiętam, na którym publiczność zrobiła na mnie ogromne wrażenie to rewanż z PSG - tam był ogień. I żeby nie było, to nigdy nie było coś złego - tak po prostu było. Boli tylko obserwacja, jak Atletico, Real, Bayern czy chyba każdy klub z Anglii potrafi zgotować piekło dla drużyny gości i nieść swoich zawodników do zwycięstwa - tego w Barcelonie za często nie widziałem tylko tak jak wspomniałem, zazwyczaj było odwrotnie. Ale sprzedawanie biletów kibicom rywali to już jest jakiś żart. I ci ludzie są nazywani elitą tego klubu? Oni mają wpływ na jego losy? Coraz więcej bagna w tym klubie wychodzi na wierzch.
0
Jak to jest, że z naszych ataków pozycyjnych nie wynika kompletnie nic a wystarczy jedna strata i śmierdzi bramką dla rywali? Nasi zawodnicy tylko stoją na połowie przeciwnika czy co oni tam robią?
0
Meh, nie gramy nic dziś niestety. Do tego głupi karny i uderzenia rakieta. Jak pokazać charakter to tylko teraz panowie
0
Chyba tylko Luuk może nas dziś zbawić :D
0
@parpe Żółtek nie dostanie żółtej bo sędziego o rasizm oskarżą
1
Garcia zabawił się w Lengleta
0
@AmigoBlancos No Bayern zawsze jest za pewny siebie. Może to kwestia tego, że nie mają w lidze równego przeciwnika.