kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam się z autorem w 100% :) Dawno nie było takiego artykułu.
0
Kolego drogi: zgadzam się z tobą w tym że mamy 3 miesiąc i że obecnie nic nie gra. OK trzeba to przyjąć. ALE nie powiesz chyba że przez pierwsze dwa mieisące Barca nic nie grała bo było naprawde nieźle-wiadomo nie idealnie
0
Tej no wystarczy już tych hejtów. Większość komentarzy brzmi w stylu: OMG montoya znowu na ławie albo: Suarez powinien grać w środku czy ogólnie coś w tym stylu. Dobra rozumiem że nie idzie najlepiej ale:
Po pierwsze: wystarczy jak swoją opinie napiszecie raz a nie pod każdym postem
Po drugie: nie macie w ogóle pojęcia o kierowaniu drużyna a zachowujecie sie jak specjaliści z wielkim stażem.
Po trzecie: ta cała rewolucja o której mówił LE nie może stac sie tak z dnia na dzień, a wy oczekujecie nawet z minuty na minute! Troche czasu i wyrozumiałości
Tyle chciałem powiedzieć troche ogarnąć sie bo ostatnio niewiele ciekawych komentarzy :/
0
Trzeba też przyznać że Barca stosowała wysoki presing i to może sie naprawde podobać. moze czasami był on nieskuteczny, ale w końcu zaczynają biegać
1
on napisał: "na pewno NIE pożegna:..." :P
0
myśle że tu chodziło o to, ze on sie starał. Koleś przez 4 miesięcy nie mógł grac w meczu i tak nagle z dnia na dzień ma stać sie najlepszym???? Starał sie, zapierdzielał po całym boisku. Fakt marnował sytuacje i tracił piłki, ale jeżeli do jego zaangażowania dołączą "uśpione" umiejętności, to jestem pewny że będzie z niego wielki pożytek.
2
albo LM zamazać LE bardziej
0
Nie moge oglądać co jest? :D
1
Dobrze gada! :D tu jest właśnie największa różnica miedzy Ronaldo i Messim: Messi "stwarza" sytuacje, zagrożenie pod bramką przeciwnika sam z siebie. Ronaldo natomiast czeka na piłke i po prostu wykorzystuje sytuacje. Wydaje mi sie że bez znakomitych asystentów jakich ma real CR za wiele by nie zrobił
0
Kurcze boje sie tylko żeby nie było takiej sytuacji jak np z Balem rok temu: za wcześnie dostał szanse i potem ciężko mu było sie wkomponować w styl zespołu mam jednak nadzieje że Luis da z siebie jak najwięcej i pomoże w wygranej
0
mi wystarczą tylko oklaski i jakaś informacja na telebimie :D zwłaszcza oklaski to by było niesamowite (na polskich stadionach tego zdecydowanie nie doświadczysz)
1
Ta ostatnia wypowiedź napełnia mnie wielkim optymizmem :)
0
No mam nadzieje że Barca pokaże swoje najlepsze oblicze przed Gran Derbi i wygra z Ajaksem (licze na 3/4 do zera)
1
nie no nie przesadzajmy :D
0
Ale to wszystko wychodziło im bardzo ciężko :(
0
rzeczywiście zasługa całej drużyny ale w ostatnim meczu miał na prawde co robić. Na początku sezonu to obrona wszystko czyściła ale widze że jak przyjdzie co do czego to można na niego liczyć :) dobra wiadomość przed ważnymi meczami
0
to gramy na remis :D
0
aaaa i zauważyliście że ostatnio Messi nie jest za bardzo skuteczny? w meczu z Eibarem i poprzednim mógł ze spokojem strzelić hat-tricka a tymczasem... troszke niepokojące. Na szczęście wciąż asystuje i ogólnie stwarza zagrożenie pod bramka :)
0
Patrząc na wynik można by pomyśleć że wszystko grało ale przecież pierwsza połowa i początek drugiej to była męka dla piłkarzy. nie mogą wejść w rytm meczowy dopiero jak coś strzelą sie rozkręcaja :( jest to pewnie skutek autobusu pod bramka rywala ale ostatnio ciężko stwarzają sobie sytuacje bramkowe
0
chociażby 200 goli w tym już 40 w Brazyli, sukcesy drużynowe w Barcy dobry występ na mistrzostwach świata i jeszcze lepszy w Pucharze Konfederacji dodatkowo ten sezon zaczal z miłymi dla oka statystykami :)
0
No to na mecz ze śmietankowymi dojdzie jeszcze jeden pan do ataku i perfecto :)
0
Da fag? może sezonu najlepszego nie miał ale 28 bramek+asysty i ogólnie stwarzane sytuacje bramkowe chyba coś znaczy :/
0
taki młody a tyle już zrobił... Oby tak dalej licze brameczki :D
0
W sumie to chyba wolałbym zobaczyć munira albo sandro na prawym skrzydle ale cóż :D
0
Ney ostatnio gra naprawde genialnie ale niepokoi mnie fakt że w reprezentacji idzie mu troszke lepiej niż w klubnie :/ niby wszystko dobrze ale mam wrażenie że w Barcy nie może pokazać pełni swoich możliwości
1
HAhahahaha Valdes :D słyszałem że może Ronaldinho zagra