0

Nooo skład mnie pozytywnie zaskoczył :) licze na Rafinhe oraz że ta ławka dla Suareza jakoś na niego wpłynie

0

ulubiona ofiara Messiego.... a dosłownie kilkanaście dni temu było że Messi nie umie strzelić Atletico i że od jakiegoś czasu nie zdobył bramki przeciwko temu zespołowi

0

Zaczęło sie nieźle.... potem paru naszych zawodników mi zniknęło :D

3

Rozumiem że Suarez miał karę, że zmienił klub i że potrzebuje troche czasu ale przecież gra już 4 miesiące i takie straty nie są dopuszczalne na takim poziomie! I jeszcze ta setka zmarnowana, a to była sytuacja dla typowej "9" myśle

1

No taki Silva w Barcy.... miodzio :)

0

hahah o to samo usłyszałem :D

13

Aż mi sie ryj uśmiecha jak to czytam i oglądam :) szacuneczek dla nich

0

Rozumiem że fan realu ;) spoczko szanuje opinie ale śmieszna w 3 :D

0

No MEGA w porwónaniu do niektórych napastników to naprawde szacunek, zwłaszcza że ostatnio za wiele bramek nie strzela

0

Tak sie zastanawiam czy Suarez będzie mógł grać w copa America czy jeszcze będzie miał kare bo nie orientuję sie ;) Jeżeli tak to ten turniej będzie należał do napastników Barcy :)

2

Hmmmmm no nie wiem jakiś mecz ważny był wczoraj czy co?jakieś bramki strzelili czy jak? Po co oni tam są?

8

Rozum: Ronaldo, serce:Messi, a i tak wygrywają Niemcy :D

0

a możliwe możliwe :D ale co to wgl było???? nie wiedziałem czy sie śmiać czy co

0

Chodzi ci o te takie dziwne "kopniaki" Godina w kierunku Neymara czy może faul i pretensje przy faulowaniu chyba Suareza? :D

0

Ten punkt "sprokurował rzut karny" to chyba lekko naciągany ale niech będzie :D za jakiś czas nikt już o tym nie będzie pamiętać i zostanie tylko statystyka

0

chciałem se mecz pooglądać a tu tylko jakiś kabaret leci....

4

Słyszałem że córka znajomej sąsiada psa Messiego też jest w Londynie to już chyba nie są plotki.... coś jest na rzeczy

0

Masz racje że takiej afery klubowej jeszcze chyba za mnie nie było. Mi się wydaje że zarząd zniknie, wszystko trzeba będzie budować od zera. Niepokoi mnie jeszcze to, co zrobią najwięksi piłkarze Barcy i czy jacyś inni piłkarze na wysokim poziomie będą chcieli do nas dołączyć

0

śmiechowy z ciebie dowcipniś

0

Ja jebe. Amen

0

No i w p..... i wylądował. I cały misterny plan też w.... :D

0

Łat??? więcej głosów na alexisa niż na Neymara??? Moim zdaniem to nielekka przesada

0

Vermaelen bardzo dobrze grał

2

raz do roku to i... :D to był chyba mecz z sevilla

0

Twój skład przedstawiony jak twój nick:przez typowegoJanusza

0

ale tu chodzi o obecną forme piłkarzy czy co? Ale widać że z Madrytu :D

0

nie bo nie było go na liście powołanych

1

Pewnie, pewnie czyli losy mistrzostwa są już przesądzone bo przecież jak tracimy punkty z Getafe to mistrza ma real no nie a myslałem ze to bedzie dobry sezon :/

1

Na początku sezonu był artykuł o sprawdzianie szybkościowym i chyba było tam coś że Mathieu był najszybszy ale to było po MŚ więc niektórzy mogli być zmęczeni

0

haha Zlatan tyle samo goli na Camp Nou w koszulce PSG i Barcy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?