kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
eeeee ten nagłówek "znakomita Barca" to chyba lekko przesadzony. ale oczywiście zasłużenie wygrywa grupe
0
Lipa straszna ta defensywa robia znią co chcą :( a nasze bramki były nieco... zaskakujące :D
0
mecze bezpośrednie ale pamiętaj że jeżeli chodzi o naszą grupe to PSG nie ma 3 punkty więcej od nas tylko 2 więc my z nimi na równi nie będziemy ;)
1
Powiem wam że nasz problem dzisiaj to chyba problem z rozgrywaniem :/ Iniesta próbuje, messi tak samo ale zawsze ma kilku chłopa na plecach, busi tylko klepie a mascherano oprócz tej genialnej piłki do Suareza też nic szczególnego. Widać też chyba lekka dezorietacje piłkarzy z powodu składu i ustawienia ale przyzwyczajaja sie :) Oby tak dalej :D
0
Też prawda :) ale nie można z drugiej strony przesadzać o jego zachowaniu i ego na podstawie... cieszynek :D
0
No to może być lekka przesada ale troche racji w tym jest :) CR jak strzeli to biegnie do narożnika i "czeka na gratulacje" demonstrując przy tym nierzadko jaki to on nie jest a Messi jednak troche skromniej zazwyczaj
4
Ktoś sie chyba zaczął niepokoić o zwyżkę formy Leo pod konic roku :P
0
No może fajnie jest się przyzwyczaić do gracza decydującego ale to może nam kiedyś ni wyjść dobrze kiedy Leo bedzie miał gorszy dzień :/ na razie jednak nasz as jest w genialnej formie wiec nie narzekam bo może reszta drużyny jest w stanie wziac ciężar gry :)
0
Było widać kopnięcie w nogę ale co racja to racja: takie błędy w takiej drużynie nie mają prawa bytu
1
Wydaje mi się że to jedna z pierwszych jak nie pierwsza akcja po której padła bramka, w której wzięła udział cała trójka z naszego tercetu ofensywnego :) OBY TAK DALEJ
1
mi sie wydawało że był faul co nie zmienia faktu że Busi nie powinien sie tak bawić
0
No rozumiem to podkreślam nie mówie że mamy pie*@#$ić mecze ze słabszymi przeciwnikami tylko cały czas mówią ta samą formułke i nic z tego nie wychodzi
0
przeczytałem tylko źle ZROZUMIAŁEM najpierw czytaj potem odpowiadaj na komentarze :D
0
oky oky troche źle to chyba zrozumiałem ;) twój avatar mnie zmylił bo sporo dzieci realu tu ostatnio
0
Nie mówie że mamy mieć ten mecz w dupie :/ nic takiego nie napisałem chodzi mi tylko o to że LE powtarza cały czas to samo i powoli zaczyna mnie to irytować :) do tego dochodzi brak dobrych wyników w ważnych meczach
2
Ja pie*#$%e nie rozumiem tego. Ok jesteś kibicem realu masz do tego prawo ale na ch*j wchodzisz na strone barcy i piszesz komentarze przeciwne drużynie tej strony
0
Znowu to samo odnośnie meczów :D EEEE teraz liczy się tylko ten mecz, następny nas nie interesuje, przyjdzie na to czas :D jeżeli ważniejsze mecze są oblewane to może lepiej jednak troche wcześniej sie za nie wziąć :D
0
Jak mnie wk*#$%a ten autobus! Ważne że 3 punkty i do przodu. Swoją drogą JAK można było nie strzelić tej ostatniej akcji z główki (Neymar) na szczęście udało sie. Fart, fuks szczęścia więcej niż strat Busiego :D chociaż tą bramką troszeczkę odpokutował
0
Kurde odnosze wrażenie że nasze trio w ataku nie może sie porozumieć :/ kiedy grała tylko dwójka, np Messi i Neymar albo Messi i Suarez to współpracowali i to było pięknie widać. Teraz gdy cała trójka jest na boisku nie mogą sie zrozumieć :( zresztą nie jest to pierwszy taki mecz
0
Panowie nie tak ostro z tym atakiem bo zmęczycie sie niepotrzebnie
0
Skład wg Mundo Deportivo mi w sumie pasuje. Może zamiast Ivana zagrać Rafinha. Myśle też że na prawej obronie mógłby zagrać ktoś inny niż Alves bo on nie może zagrać z PSG i trzeba kogoś znaleźć ;)
0
Jeżeli Neymar utrzyma się na takim poziomie co teraz, to jestem przekonany że w przyszłym roku przynajmniej dostanie się do najlepszej 3 :) szczerze mówiąc to gdyby nie kiepski początek roku(kalendarzowego) to teraz też mógłby według mnie być w tej 3 ;) w końcu w reprezentacji idzie mu bardzo dobrze, mistrzostwa świata też wyszły mu nie najgorzej, a obecnie w klubie też sie spisuje :)
0
No widać że ten rekord Zarry troche go przygniótł ale jak już sie przebił to znowu wraca do siebie. The King is Back :)
0
hahah :D można i tak haha :D
0
no ja pie*#$e o co tu chodzi mu sie nie chce grać czy sie wstydzi wtf żeby za każdym razem gdy teoretycznie mógł grać po zaledwie kilku dniach znowu kontuzjowany? o co tu chodzi
0
Masz racje ale jest też druga strona: przez ten czas o którym mówiłeś nie było z kolei zbyt wielu kibiców pozytywnie patrzących w najbliższą przyszłośc a tu nagle od razu najwierniejsi kibice :D
0
Brawo!!! W końcu "klątwa" została przełamana i to od razu z przytupem. mam nadzieje że: The King is Back ;p
0
Tak rzeczywiście ssał kciuka :D mi sie od razu skojarzyło z synem czy coś
0
oczywiście że ironia :D ale wart marzyć...
0
Jest! wreszcie suarez na szpicy a mascherano na ŚPD! chciaż narazie to tylko przewidywane składy więc sie nie przesądzajmy :D