2

"Neymar sześciokrotnie podawał Messiemu przy bramkarch Argentyńczyka." a wyżej jest że Neymar ma tylko 4 asysty w sezonie ^^

0

właściwie to to chyba nie był faul..... ostre wejście tak ale zawodnik Villarealu kopnął piłke i "napotkał" na noge Busiego. według mnie to nie był faul, ale pechowo dla Busiego

0

Ja jebe rozumiem że awans prawie pewny od 3 minuty mieliśmy ale to nie znaczy chyba że pozostałe 87 minut to granie w dziada i jeżeli stracisz piłke to dajesz przeciwnikowi "godnie odejść z pucharu"( jakkolwiek by to nazwać) ale normalnie żal oglądać taki mecz. Jeżeli LE tak ich nastawił, tzn. strzelcie bramke i sie z nimi bawcie to głupio, a jeżeli nie to nich ich opie*doli w szatni bo aż mi sie nie chce dalej oglądać

4

szkoda że Rakitic nie gra, jest na fali

1

Troche chamskie :D

1

szczerze to nie wiem czy chciałbym widzieć go w podstawowej 11 z Realem..... jeżeli tak to chyba ze względu na wzrost. Lipnie gra ostatnio

0

Messi to ty??? o_O co to za błędy i to 2 z rzęd

0

no nieeeee...... na c+f jest skrót tego meczu z Malaga :P

0

i asysta roku

0

Pienkny gol

1

Czyli prawdopodobnie bez Neymara mówicie.... szkoda lubie patrzeć jak on gra

0

Gdzie sie podział ten Messi który bez problemów wykorzystywał 11???? to już nie pierwszy raz w tym sezonie a o dobitce już nie mówie :/

0

Taka wycieczka do Manchesteru to niezły wypad, warto by coś przywieźć z powrotem, np 3 punkty :D

0

ach ten Kun......... widziałbym go w Barcy nawet pomimo braku miejsca w zespole :D

0

Dzięki Isamu :D

0

Co to za wypowiedź Kompanego???

0

jeszcze wróci ;) mam nadzieje że może mecz z drużyną którą on zna dobrze pomorze mu i będzie grał lepiej. Ale widać też progres w ostatnich spotkaniach

0

Dobrze gadasz! Kilka komentarzy jeszcze bym nawet przeżył ale tyle tego tu jest jakby Barca grała, co każde odświeżenie kolejne dochodzą

0

oczywiście że jeszcze za wcześnie na tracenie wiary ;) Real ma jeszcze ciężkie mecze i jest szansa że stracą punkty, co nie zmienia faktu że ta dzisiejsza "niespodzianka" nieco komplikuje nam sytuacje

0

nooo :D a mój komentarz był odnośnie twojej odpowiedzi że z 20 metra.....

0

to miało być śmieszne czy o co chodzi?

0

a wiesz może ile wynosi odstępne na Verattiego?

0

ale jego podania, drybling i przegląd pola.... BAJKA

1

O panie widzicie co Veratti robi w meczu e Chelsea? o_O chce go w barcy

0

pewnie że fajnie ale miejsca nie ma :( nie róbmy takich transferów jak MUN

0

sędzia chyba jedno oko zamknął :D

0

No ciekawa 11 nie powiem..... po ostatnich dobrych występach Busiego myślałem że to właśnie on bd grał na DP ale zobaczymy jak będzie ;)

0

według mnie zrobił to głównie dal klubu Borussi, żeby taki piłkarz przechodził gdzieś indziej za śmieszne pieniądze. Uważam że jeżeli Borussia utrzyma się w lidze to w którymś okienku transferowym Barca spróbuje go ściągnąć (sam mówił że jego marzenie to zagrać na Camp Nou) a jeżeli nie to zostanie kupiony przez jakiś inny klub za większe pieniądze

1

To niby za co Ronaldo dostał te złotą piłke? Co on takiego zrobił miesiąc-dwa przed oddaniem głosów? Przecież wtedy CR nic nie grał właściwie

0

#RECPECT

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?