kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
1, 2, 3 Sprzedany!
0
wyobraź sobie trójkę do ZP tercet MSN, no miód malina ale niestety chyba nie w tym sezonie jeszcze
0
zdaje mi sie że samo zachowanie to jeszcze nie tak bardzo mu obniży. Ale przez to nie zagra już w CA a wygranie tego turnieju z Brazylią dało by mu przepustke do pierwszej 3 moim zdaniem
0
Nie chciałbym żeby przez to zachowanie Neymara został on pozbawiony nominacji do najlepszej 3 w ZP, zasługuje na to
2
Już nie hejtujcie tak tej decyzji, nie przywołujcie sytuacji z Zuniga z zeszłego mundialu to nie ma sensu. Prawdę mówiąc kara jest zasłużona. Neymar troche nie panował nad swoimi emocjami i jego zachowanie samo zapracowało na tę karę. Ale ja bym jeszcze Brazylii nie skreślał. Z grupy i tak raczej wyjdą a wtedy wstarczy im jeden mecz z dobrym wynikiem i wraca ich crack z głodem gry...
0
Powiem ci szczerze, też tego nie rozumiem ale na 100 % tak jest. Co do linku to tu masz jeden:
http://blaugrana.pl/17320-Jak-ominac-zakaz-transferowy-
na tej stronie był chyba też o tym artykuł ale nie chce mi się go teraz szukać ;)
mam nadzieje że co nieco rozjaśniłem
0
Stary...... nie jestem prawnikiem ale z tego wiem to chodzi mniej więcej o to: owszem żeby wypożyczyć zawodnika z klubu musi być on zarejestrowany. W momencie gdy od razu jest on wypożyczany to nie wymaga się tej rejestracji bo on nie grał jeszcze dla tego klubu. Barca może też kupować zawodników ale nie mogą się oni pojawić w oficjalnym meczu do stycznia 2016. to jest ta sama sytuacja ale zamiast siedzieć bezczynnie pół roku zawodnik gra jeszcze w innym klubie. Rozumiesz?
2
ale Neymar wczoraj piękny trik wykonał :) i pewnie jak zwykle znajdą sie tacy który go za to ukamienują xd
0
Barcelona może kupić piłkarza jakiegokolwiek chce i wypożyczyć go na pół sezonu. Klub nie może rejestrować nowych piłkarzy. Znaleźli więc na to sposób którego właśnie nie zajarzyłeś ;) ale to ma też minus, np jeżeli zagra w LM w tym klubie to u nas już zagrać nie może
0
może wypożyczać zawodników....
0
to nie jest strona, to stan umysłu
2
"Ten mecz Argentyny z Paragwajem to jakiś żart! Przecież nie różni się od zwykłej kopaniny w Ekstraklasie, masakra! Taka Argentyna nie ma szans na wygranie Copa America! I gdzie ten wielki Messi? Reprezentacja Argentyny to dowód na to że to nie tylko Barcelona korzysta z pomocy Messiego... To sam Messi więcej korzysta z partnerowania kolegów do osiągania wysokich wyników indywidualnych. I gdyby nie zbiór gwiazd, to Barcelona mogłaby sobie co najwyżej walczyć o drugie czy trzecie miejsce w lidze, nie wspominając o pucharach."
Chyba nie trzeba nikomu mówić z jakiej to strony xd
0
Już zapomniałem o tym wydarzeniu, tzn pogodziłem się z nim i było w miare ok, teraz znowu mi się łezka kręci, hlip hlip hlip
2
Jedno słowo: Komercjalizacja
Niestety w naszym świecie piłka to coraz mniej samego sportu, wszystkim rządzi haj$
0
nie rozumiem o co ci chodzi :/
0
nie rozśmieszaj mnie...
3
czytać nie umiesz? 18+ więc strzelam że się nie łapiesz
1
a Neymar na blond
0
według mnie tak ;) wszystko jest legalne itd ale działania mają na celu po prostu jak największe korzyści dla tej strony. Takie moje zdanie. Skończmy temat to tylko komentrz
0
"Obejście prawa polega na takim ukształtowaniu treści czynności prawnej, że z formalnego punktu widzenia nie sprzeciwia się ona przepisom prawa, ale w rzeczywistości zmierza do osiągnięcia celów zakazanych przez prawo"
Chodziło mi właśnie o to. obejście prawa nie oznacza że coś jest nielegalne.... no i nie jest ;)
0
Zawsze znajdzie się jakiś sposób na obejście prawa niestety, a może stety...
1
Luis za Alexisem??? Skoro tak twierdzą to ja chce się zamienić z powrotem, oni chyba wiedzą co piszą
0
This is bullshit!!!
43
Suarez zamknął usta chyba nawet Sashy Grey xd
0
dla Barcelonisty interesującego się WWE boski
4
Tak kiepsko kończyć sezon z niepełną liczbą 49, o wiele lepiej wyglądałoby to w zaokrągleniu...
7
"Podobnie jak większość trenerów Massimiliano Allegri nie ma dobrych wspomnień ze spotkań, w których jego zespół musiał mierzyć się z Leo Messim"
#niezłe
0
hahhahah to "debil" to nie było do ciebie, wiem dziwnie brzmi ale ja tak czasem mówie do siebie. Zorientowałem się w całej sytuacji jak mi napisałeś pierwszy komentarz, więc napisałem że nie ma tematu. Syry bro, no offence :D
0
hahhah debil xd nie było tematu :D
0
Na polskiej stronie Ligi Mistrzów jest ten obrazek z artykułu " Finał w Liczbach" (czy jakoś tak) z tej strony.
Coraz szersze grono ludzi podziwia tę stronę, brawo redakcjo! :)